Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intrebare...

Pai daca ne gandim bine DA ! Si daca nu stai sa analizezi problema tot DA ! spui . De ce ? Pai hai sa vedem : a luat viata multor persoane [ nevinovate sau nu ] pentru scopurile sale marsave , a incercat sa distruga satul si nu o data , l-a omorat pe Al 3-lea Hokaghe care defapt l-a iubit mai mult decat oricine altcineva pe lume , a facut fiecare fapta oribila pe care ne-o putem imagina si nu numai , si-a batut joc de sentimentele multor persoane incluzandui pe Sarutobi si Anko , a jucat un rol important in influentarea si maturizarea [ daca pot sa ii zic asa ] lui Sasuke si dupa ce a murit a lasat doua minti bolnave sa continuie distrugerea [ ma refer la Kabuto si Sas'ke ] .
Pai da are meritele lui si punctele bune dar a facut atata rau incat m-as simti eu insami inconfortabil ca sa il laud 22 .

Next : Ce ati fi facut in locul Sakurei cand ati fi aflat ca Ino il iubeste pe Sasuke ? Ati fi renuntat la prietenie sau la dragostea vietii [ daca actiunile voastre nu ar afecta desfasurarea actiunii din anime , adica sunteti liberi sa decideti ce vreti pentru ca animeul nu se va schimba ] ? Cum ati fi procedat [ detaliat ] si ce i-ati spune lui Ino in acel moment ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Bai , pa`pa , Sasuke e al meu 19 ! Glumeam , pai , ce sa zic , as fi putin dezamagita ca sa zic asa ,39 , eh ,da trecem noi peste toate ,as incerca sa vorbesc cu Ino si sa gasim o solutie de bun augur, ca de, nici iubirea vieiii n.o poti lasa sa.ti scape :]] .

Credeti ca Ino a simtit vreo data ceva pt. Sasuke`san ? 15
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Nu cred ca a fost ceva puternic , ma refer la dragoste , dar cred ca l-a placut in tineretea tineretii si daca nu macar atractie fizica si tot a fost [ desii nu pot sa vad asta la un copil de 10 ani caci presupun ca atat avea ] . Cel mai probabil l-a placut pentru ca , ei bine , nu-i usor sa fi Casanova si majoritatea persoanelor care au aceasta atractie fata de sexul opus de obicei nici nu realizeaza . Eu cred ca acel sentiment disparuse din inima lui Ino cu mult inainte ca Sasuke sa plece insa orgoliul ei era mult prea mare ca sa piarda in fata Sakurei . Eh 78 Thx God ca si-au revenit phew

Next : Ce ai fi facut in locul lui Sarutobi ? L-ai fi omorat pe Orocimaru de prima oara cand ai avut ocazia sau l-ai fi lasat sa preia conducerea satului ca si Al 4-lea Hokaghe ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Pai, ce-a mai inteleapta decizie ar fi sa-l omor...deci asta as face, caci nu sunt asa de miloasa ca Sarutobi 19

Daca Jiraya ar vrea sa-l antrenezi ai faceo?

Eu pe el ? Poate invers 21 Oricum nu sunt interesata , de obicei ma i-a valul cand vine vorba de dat ordine si nu vreau sa profit de pe urma faptului ca el ma considera superioara . Desi suna tentant putin ajutor nu o voi face . Prefer sa il indrum mai departe spre un alt superior mai capabil si in masura sa il aiva ca discipol 4 Sunt o persoana corecta 4

Next : Daca ai putea sa salvezi un singur membru Akatsuki de la moarte pe care l-ai salva ? Unul singur ...

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Umm, stiu eu :]], pe Itachi`san 19, pentru ca nu mi s.a parut un membru asa de "periculos", ma refer ca a intrat in Akatsuki doar pt. ca si.a omorat clanul din ordinele Hokage-lui si al batranilor, nu a fost intentia lui -_-', si chiar a facut si lucruri bune inainte sa paraseasca satul ...


Sa zicem ca tu asti unul din cei care hotarasc cine va fi urmatorul Hokage, pe cine ai alege ? [Pe langa Naruto mai sunt multi altii care au aceasta calitate ^^ ]
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.

Pai, cred ca l-as alege pe Kakashi, are potential si este destul de puternic deci alegerea mea e Kakashi

Daca tu ai fi Tsunade ai accepta ca Sasuke sa se intoarca in sat?

Nu , numai daca asta inseamna ca il pot aduce inapoi pe vechiul Sasuke cel normal [ a fost vreodata asa ? nici eu nu mai stiu ] si numai daca asa pot salva satul . Orice legatura cu el ar face rau persoanelor de care a fost apropiat deci nu ar fi indicat insa pentru siguranta intregului sat orice . Sunt Hokaghe deci trebuie sa fac totul pentru satul pe care il reprezint nu ? Chiar daca nu imi face placere ...

Next : Care personaj masculin i s-ar potrivi lui Hinata in afara de Naruto ?

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Pai, la cum este Hinata nu prea i s-ar potrivi nimeni dar hai sa zicem Kiba, stiu ca nu e el prea dragut dar la examenul chiunnin cand a pierdut impotriva lui Naruto i-a spus Hinatei de cine sa se fereasca si bla blah... deci Kiba

Ce crezi ca ii place lui Jiraya sa faca in timpul liber?[lipsa de inspi]

Sa se uite dupa fetee 19. Oh, Jiraya`sama, You big perv. 19 . I like you19

Credeti ca Sasuke a tinut cat de cat la Naruto ? 5 [ Nu stit ca atunci in valea aia :]] , i.a zis ca ei trebuie sa rupa legaturile si ca il considera ca un frate8 ]
E destul de ciudat cum găseşti înţelesuri în lucruri la care nu te gândeai că te vei uita vreodată. Ca în show-urile TV, udne adevărul iese întotdeauna la iveală, fiind una din regulile fundamentale ale timpului. Şi când iese la iveală, te poate elibera sau poate pune capăt tuturor lucrurilor pentru care ai luptat. Un alt fel în care adevărul iese la suprafaţă e atunci când te aştepţi cel mai puţin ca asta să se întâmple sau când, fără a spune un cuvânt, tot este cusut cu aţă albă. Dar cel mai rău lucru pe care îl poate face adevărul? Să îl spui şi să nu te elibereze, ci să te încarcereze la loc, pentru totdeauna.

(ME): --->> "I am the new GOD of the new World ... because I am youre GOD ... give me CANDY!!! ... or I will KILL you ... you ... you pice of SHIT! ... <<hehe>>"


<<"KIRA”
We are the “KIRA”
My name is “KIRA”
Even your “KIRA”>>

Will you be eating that cake?...say what you want, but I will be taking the cake.
We will be removed. All because of that Chicken-shit President… No, far from Chicken-shit, less than Chicken-shit president.
He's a genius!!.....I'll still have to kill him though...
I just can’t sit any other way than this. If I sit the way other people do, my reasoning ability drops by 40%.
If you cannot win at the game, if you cannot solve the puzzle, you are just a loser.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)