Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Intalnire (cosplay) la Otaku

#1
Am citit cateva posturi despre cosplay la Otaku si am dat peste cel care spunea k noi toti ar trebui sa ne intalnim...Si atunci mi-a venit o idee..k sa ne recunoastem usor unii pe alti sa purtam (undeva la vedere) acel Z din logo-ul forumului [Imagine: azup_hi.png] Asa am putea sa ne intalnim si sa ne cunoastem mai bn . Zuppy02 :X:X
Ce ziceti??
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#2
Ideea e draguta 4
Propusesem ceva similar intr-un alt topic, doar ca acolo mergeam pe ideea sa ne strangem cu totii si sa le facem galerie membrilor de pe zup care participa la concursul de cosplay.

Cu o saptamana inainte de festival o sa fac un topic special pentru un meet la Otaku Festival si o sa stabilim acolo niste detalii oficiale 4

#3
ok.
eu ma gandisem k asta ar fi o idee destul de buna pt cei care nu sunt din Bucuresti...de exemplu eu...dar abia astept sa stabilim exact cum ne vom intalni si cum o sa scap de parinti 21 si in plus nu mai e mult pana la festival Zuppy02
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#4
am putea sa purtam ecusoanele acelea de la a-zup care le avem de la nijikon, eu inca il mai am
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

#5
Şi eu îl mai am. Scris LynnU mare şi drăguţ :]] Aş vrea să ne vedem oricum, deja mă văd cu Andruşca
-

#6
ce noroc pe capu vostru...eu nu am fost la nijikon deci...nu am ecuson 20 dar deja mi-am facut cv asemanator....sper ca o sa ma gasiti si pe mn sau.... eu pe voi Smile
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#7
@Sakura: Este posibil sa mai am pe acasa ecusoane, dar nu garantez.
In caz ca intr-adevar mai am si le gasesc, o sa le aduc la Otaku sa le impart celor ce nu au deja

#8
e ff frumos din partea ta. sper sa prind si eu unul Smile
Zuppy11
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#9
daca e, astia care participa la concurs cosplay ne vedem de la 8 ca o sa fim mai putini
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O sa faceti cosplay la Otaku? Shuichi 1 3.208 01-04-2013, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Azazel
  Festival Otaku Cosplay Elly 0 3.192 21-04-2012, 12:07 AM
Ultimul răspuns: Elly
  Primul meu Cosplay si emotiile de dinainte de Otaku - can u help me? - i Ramenn. 6 6.000 03-02-2012, 02:31 PM
Ultimul răspuns: ssakura3
  Cosplay la Otaku Flaw 9 8.171 10-05-2011, 10:19 AM
Ultimul răspuns: Mizuki Lulu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)