Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Sunteti de acord cu aceasta sectiune?
Da
95.80%
137 95.80%
Nu
4.20%
6 4.20%
Total 143 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"

Dati-mi va rog permisiunea de a putea intra in Sectiunea Secreta, am timpul si rabdarea necesara de a ajuta pe altii.
Indeplinesc aceste doua conditii:
1. reputatii pozitive de la 5 persoane diferite
2. sa fii de cel putin o luna pe site si sa ai si o zi petrecuta online
Multumesc!
Banii sunt puterea, banii sunt mandria si banii sunt totul.

Omg! Vreau si eu, vreau si eu! Eu sunt psihologul tuturor prietenilor mei si mereu imi spun ca dau cele mai bune sfaturi, deci, zic eu, ca inca un gand in plus nu ar fi rau venit. Chiar mi-ar placea mult sa ma primiti si pe mine.
Am 2 zile pe forum, insa nu am reputatie, si la posturi am decat vreo 30-40. But, please, please let me in 4!
[Imagine: careless.jpg]
And I don't realy care if you think I'm strange, I ain't gonna change.

Daca se poate, as dori sa ajut si eu... daca se poate...
[center][Imagine: forgive_people.jpg]
[Imagine: this-is-my-limit-83836-530-398.jpg][/center]

Deci sa inteleg ca sectiunea asta "sercreta" nu mai exista sau nu am fost noi aceptati?
[center][Imagine: 66924239.jpg]

If I turn into another, dig me up from under what is covering the better part of me.
Remind me that we'll always have each other
When everything else is gone.
[/center]

Sectiunea exista. Eu nu ma ocup de adaugarea userilor la acea sectiune, nu am facut-o niciodata asadar trebuie sa astepti unul din ceilalti admini sa o faca sau daca vreti, maine va adaug pe toti. Sectiunea "secreta" este Piece of Advice si e sectiunea de sfaturi...

Allison, Candy_Girl_Love., Camille., Alicia., ♥ Şhaggy., Ang., Mizuki Lulu, Chlo, Dark Blue, L'pti.chat, yulobo, Mizantropul, ˩ιℓι, MiraA, Irukandji, Azazel, βεκi, Ymequa, Elyy, RouXiss Đx, Fiction, Aquaia, FreeToLove, Archangel, Raspberries Smile, bolomaniac, Zwai, andraportocala

Justin Taylor tu aveai deja acces...

Xpt1 daca faci cea mai mica problema sau incepi sa conduci sectiunea te dau afara...

Cu astea spuse, v-am adaugat pe toti in lista.




Heii.
Mmm... dacă secţiunea mai există, aş vrea şi eu să mă înscriu. Cred că pot oferi nişte sfaturi bune :].
[Imagine: 11qpgxx.jpg]

Naruto FanFiction || Vreau sa fiu EU

Daca aceasta sectiune mai exista, as dori nespus sa particip. Indeplinesc toate conditiile, iar in viitor doresc sa dau la facultatea de psihologie, deci stiu cate ceva despre oameni si despre terapii. Multumesc anticipat![ In caz ca sectiunea nu mai exista, imi cer scuze ca am postat aici] Asa by the way, daca cineva vrea sa discute cu mine imi poate lua id de la profil.
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

Pai as vrea si eu sa ma inscriu...cum pe mine nu ma mai poate ajuta nimeni... sunt fericit sa ofer eu ajutorul meu celorlalti care au nevoie. Deci trece-ma frumos si pe mine pe lista celor inscrisi, ok? 21
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)

Si eu vreau sa ma inscriu in aceasta sectiune. De ce? Pai, cum au spus toti mai sus, vreau si eu sa ajut membri acestui forum. Stiu cum e sa vrei sa vorbesti cu cineva si sa nu ai cu cine... Smile. Si-n plus, nu am cum sa-mi omor timpul mai bine. <.<
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ultima sansa [pentru Zup si pentru mine] Syryus 10 8.134 31-03-2014, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)