Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Sunteti de acord cu aceasta sectiune?
Da
95.80%
137 95.80%
Nu
4.20%
6 4.20%
Total 143 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"

Uhm...de ce nu am vazut asta mai demult? Well nu conteaza, I'd pretty much like to sign up for it!
De ce? Nici nu sunt absolut sigura de asta dar 1)indeplinesc conditiile necesare 2)cred ca nivelul meu de rabdare si relativa experienta ma recomanda intr-o oarecare masura ca o persoana care, if needed, can be a pretty good help. Just sayin'.
Strangers have the best candies
[Imagine: 9B19F2F8D024899728F06BF94F09CF3B.gif]
Out of my mind...back in 5 minutes.


As dori si eu sa ma inscriu...adica, de ce nu? Poate unele din experientele mele ar putea sa ajute vreodata pe cineva, iar daca nu, poate intr`o zi o sa conteze si parea mea. Cred ca as fi in al noualea cer daca as putea sa ajut pe cineva. Sper doar sa pot, deci...may I come in? 4
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

ma bag si eu 4 . Daca inca se mai poate, biensur 4. In place foarte mult sa dau sfaturi, indeplinesc cele trei conditii [ numarul de posturi, o zi petrecuta online si repuatiile pozitive] . Sper sa pot si eu ajuta cu ceva pe aici Smile>
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


Se pare că îndeplinesc cel puţin una dintre condiţii.
Aşadar să vedem dacă voi fi acceptat. 65
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

Pot intra si eu? Indeplinesc cam toate conditiile ... cred si oricum mi-ar placea sa ajut lumea care are nevoie Smile
Multumesc anticipat ^^
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

As vrea si eu ..
Sunt de o luna pe Zup..insa nu am inca o zi online...Pot totusi?
Adica imi place sa ajut oamenii chiar si cu un sfat...
So? Se poate?108
It takes a day to fall in love, but forever to say goodbye...[Imagine: 8130&docid=72V00s41SmAe4M&w=1274&h=716&e...80&bih=937]

Imi place idea asta. Multi au probleme, multi au intrebari si de cele mai multe ori raspunsurile lipsesc...Asa ca, de ce sa nu ne ajutam intre noi daca putem?
Intru si eu daca se poate

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

Ce idee draguta 4... De mult caut un forum care sa aiba asa ceva. Mi-ar placea si mie sa ajut daca se poate 39 deci bagati-ma si pe mine. Geniala idee !

I am in!! Daca vreti xD (mesaj pre scurt cica......)
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

Stiu ca sunt intarziata, insa imi place mult ideea si as vrea sa ma bag si eu, daca se mai poate o_o. Sper -___-" I really like the idea !
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ultima sansa [pentru Zup si pentru mine] Syryus 10 8.119 31-03-2014, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)