Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Sunteti de acord cu aceasta sectiune?
Da
95.80%
137 95.80%
Nu
4.20%
6 4.20%
Total 143 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"

As dori sa ma inscriu si eu in acest grup.
Indeplinesc conditiile necesare si as dori sa ajut si eu pe cei care ar putea sa aiba nevoie de sfaturi.
I laik pie... and beer... period.

Vrea si Kites sa intre * raises her hand*. Cred ca ii pot ajuta pe useri, si in plus, mi-ar placea sa dau o mana de ajutor. Cred ca indeplinesc toate conditiile, nu numai una xD, asa ca sper sa fiu acceptata. Thxu.
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

Am o zi petrecuta online.
Am peste 50 de posturi
Am 5 reputati pozitive de la 5 persoane diferite
--> indeplinesc toate cerintele.


Can I?
Do not speak unless you can improve the silence.

Hey ^^ As vrea si eu sa ma inscriu daca se poate. Am peste 50 de posturi, peste 5 reputatii pozitive de la persoane diferite si sunt de vreo 2-3 luni pe Zup. So, pot sa ma inscriu si eu? ^^ Multumesc ^^
[Imagine: EnvYQ.png]

Dacă se mai poate, aș dori să fac și eu parte din această secțiune. Îmi place să ajut oamenii și vreau să ajut site-ul prin orice metode. Chiar îmi doresc să îi consolez pe cei cu probleme, fie ele personale sau mai puțin personale. Doresc să adaug faptul că îndeplinesc toate condițiile.
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Indeplinesc cerintele , iar daca nu e prea tarziu , mi-ar placea sa ajut si eu.
Suna interesanta ideea si nu ma dau in laturi de la asta , daca stiu ca pot face fata si ma pricep [ cat de cat ... ].

^^

Can I enter?



@Kurinkita: Nu te pot adauga in grup din cauza adresei tale de mail... Am avut foarte multi boti pe forum care foloseau adrese de mail facute pe live.com asa ca am blocat domeniul 4
Daca treci alta, te voi adauga fara probleme. Imi cer scuze pentru deranj

@Wunderbar: Daca nu ma insel, tu ai avut acces in trecut dar nu ai fost cuminte asa ca a fost scos 10

@restul: Done, scuze de intarziere

(17-03-2011, 02:51 AM)Flaw A scris: @Wunderbar: Daca nu ma insel, tu ai avut acces in trecut dar nu ai fost cuminte asa ca a fost scos 10

Yeees, sir! Si m-am pocait pentru greselile facut, aacuum, tot ce doresc este sa ofer ajutor si suport persoanelor care trec prin niste perioade cu adevarat grele. Asta desigur, daca eu consider ca le pot ajuta, fara sa le jiCnesc in niciun fel, o sa spun adevarul cu cele mai sweet cuvinte si am sa imi ofer umarul ca sa isi sufle durerea pe el.
Do not speak unless you can improve the silence.

Ok, dar iti dai seama ca asta e ultima oara, nu?
Nu neg faptul ca problemele anumitor persoane pot parea stupide (vorbind la modul general), dar nu pentru asta e facuta sectiunea. E facuta pentru ca userii sa isi poata spune of-urile, oricare ar fi ele, si sa primeasca un sfat sau cateva cuvinte de bine de ceilalti.
Ironia si sarcasmul nu ajuta pe nimeni in astfel de situatii si nu fac decat sa inrautateasca lucrurile 10

as vrea sa ma inscriu si eu...adica cine nu ar vrea sa ajute alte persoane care au ceva pe suflet...poate cand o sa avem si noi probleme acele persoane o sa ne dea si noua un sfat bun...deci sper ca o sa fiu acceptata^^



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ultima sansa [pentru Zup si pentru mine] Syryus 10 8.133 31-03-2014, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)