Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Sunteti de acord cu aceasta sectiune?
Da
95.80%
137 95.80%
Nu
4.20%
6 4.20%
Total 143 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Inscrieri pentru "Sectiunea Secreta"

Bună. Am văzut acest topic şi mi s-a părut foarte interesant şi aş vrea să mă înscriu şi eu. Consider că e bine să ai de la cine să primeşti sfaturi şi la rândul tău să dai. Şi eu aş avea nevoie de ceva sfaturi şi la rândul meu să dau unele. Sper din tot sufletul să fiu acceptată.
[Imagine: j5atg3.png]


am toate cele 3 conditii Zuppy03
deci vreau si eu Zuppy06
-----------------------------------------------------------------
[Imagine: silviussj5.png]
-----------------------------------------------------------------

Buna.^^
Vreau si eu. Adica imi place sa ajut oamenii si sa le dau sfaturi.
Intotdeauna mi-a placut sa ajut pe cineva cu tot ce pot.
So, pot intra si eu ? Va rog. : o 3

punct.

@Snowy.: Ok

@Kayla.: Ok si la tine... nu aveai de ce sa iti faci griji, procesul de selectie nu e strict deloc, exista doar ca sa ne asiguram ca nu poate intra chiar orice nou venit in sectiune, sa va vada mesajele.
Daca esti un user cat de cat vechi si activ, n-ai nici o problema.

@~L~: Ok

@Chise.: Ok

Buna ^__^
As vrea sa ma alatur si eu , sincer nu consider ca sunt cea mai potrivita persoana din lume de a da sfaturi >>Cine este ?<< Dar consider ca uneori opinile mele pot fi bune la ceva , vreau sa incerc . Cred ca o noua perspectiva este mereu bine venita... Nici obtiunea ca eu sa am nevoie de un sfat , sau de o opinie contradictorie in legatura cu viata mea , probleme si desigur modul in care gandesc ^_^
In ultimul rand as vrea sa adaug ca indeplinesc conditile .


@Soph.: Bine ai venit 21

buna! Acum am vazut acest topic [merci soph de ajutor\pupic] si as vrea si eu sa ma inscriu.
am si eu un thread care a fost mutat la "piece of advice" sectiune pe care nu o pot vizualiza [inca] deoaece trebuie sa fiu inscrisa. so, sper sa fiu acceptata.
MultumescZuppy11

@Sasuke ^^ Sakura xD: Sure, you're in 4

hey buna!Smile Pai indeplinesc 2 conditii,as fi interesata sa ma inscriu.De ce nu?Imi place sa comunic cu persoane si cred ca sectiunea aceasta imi va fi pe plac...Smile
sper ca ma pot integra...

@Ady-chanBS2: Done 4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ultima sansa [pentru Zup si pentru mine] Syryus 10 8.133 31-03-2014, 03:31 PM
Ultimul răspuns: Yondaime


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)