Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inhibi?ie [One Shot]

#1
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

#2
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#3
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

#4
* intrigata de prezenta acestui CostiN - retinusi faza cu "n"-ul buclucas *
Ui... Nici nu ma chinui sa inteleg textul; nu e genul de text facut pentru a fi inteles. Sau, poate, doar de tine. * yep, I know the feeling; cand ceilalti se chinuie sa inteleaga si atribuie sensuri cuvintelor si, de fapt, sunt la mile departatre de adevaratul sens - ma opresc aici cu paranteza uriasa * Si imi place. E ciudat si plin de... Tine? Btw~ Cineva tare drag mie a spus ca niciun mare scriitor nu a avut talent la a scrie. Si imi place ideea pianului. * stai ca am pierdut cuvintele... * Umm? Nu ma pricep la laudat oameni, dar imi place viziunea ta. ^^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#5
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

#6
So here was I, plimbandu-ma pe acest vast taram numit animezup, cand imi cade mie in ochi un topic la fanfiction facut de nimeni altul decat fanul meu numarul unu si doi si trei si tot asa......
Sa imi cada un ghiveci cu flori in cap daca eu stiam ca matele scrii. Ai postat si dincolo? Daca da, shame on me ca nu am observat pana acum. Merit sa imi fie taiat capul (alegerea ta care) si sa fiu dat drept hrana la manguste.
Sa trecem la subiect, cum tu mi-ai spus ca nu te pricepi la scenarii, asa iti marturisesc si eu ca habar nu am de proza. Poti sa ma lovesti cu "dansa" in cap toata ziua, ca tot nu stiu cu ce se mananca. De multe ori mi se pare prea "emo" si de aceea prefer scenariile, unde bagi doar dialog ca un obsedat incult, care nu stie face o propozitie mai artistica. Ficul asta este scurt, dar imi place, ai reusit sa faci in 10 de randuri, ce altii se chinuie in 50 si poate chiar mai bine. Imi place cat de sadic e: mai intai ii taie bereghata acelei bitch aka nevasta-sa (tarfa probabil il insela), dupa, ca un papa-lapte ce nu a mai suportat greutatile vietii, a decis sa se omoare si pe el, deoarece rostul lui in aceasta lume nu exista.
Credeam ca sunt eu singurul mai prost de felul meu si nu am inteles mare lucru din discursul acela lung de l-a inceput, dar m-am linistit sa vad ca mai sunt si altii si ca acest lucru nu tine de iq-ul meu.
Ce pot sa spun? Well done, imi place. Mereu mi-a placut sa citesc despre psihopati, dar si mai mult despre psihopati criminali. Ar trebui sa omor si eu niste personaje in Spirit Crisis :))
Keep on the good work si daca mai postezi ceva, da-mi de stire.
Never Give Up!

#7
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.

#8
Nici nu iti dai seama cata dreptate ai, I am a lazy bastard. Dar nu de asta nu scriu proza, nu scriu pentru ca nu imi place. Daca lenea era un obstacol, nu mai faceam eu 40 de capitole din Spirit Crisis.
Scuze pentru neintelegere, oare de ce am inteles eu ca tarful omoara tarfa si nu invers. Ma rog, life's a btch!
O sa iti comentez si dincolo, locul in care nefericitul de mine nu a observat topicul tau, pentru ca nu am chef sa ma trezesc noaptea in timp ce dorm, cu un topor in cap de la tine. :))
Never Give Up!

#9
My natural-born sarcasm,
when it's unimpeded, can be a bit overbearing
at times and I'm the first to admit that.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  One Shot Sushi 9 4.866 20-09-2012, 10:55 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  One shot-uri Muad'Dib 1 2.422 05-06-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  one shot Alany Aysee 3 2.832 26-12-2009, 04:07 PM
Ultimul răspuns: MisS.sAdiStic
  One-shot Trix 0 1.664 14-01-2009, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Trix
  One-shot andera 0 1.574 04-10-2008, 11:22 AM
Ultimul răspuns: andera
  One-shot Sloth 0 1.608 23-08-2008, 02:39 PM
Ultimul răspuns: Sloth
  One-shot Candy_Addicted 0 1.861 05-07-2008, 03:34 PM
Ultimul răspuns: Candy_Addicted
  One-shot Little Star 0 1.664 03-07-2008, 11:17 AM
Ultimul răspuns: Little Star
  One-shot ~X~LoVeLeSs~X~ 0 1.934 09-05-2008, 10:31 PM
Ultimul răspuns: ~X~LoVeLeSs~X~
  One-shot Red Baron 0 1.993 05-05-2008, 07:27 PM
Ultimul răspuns: Red Baron


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)