Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Industrial user

#1
Sunt wulf, o simpla muribunda in lumea asta.
Sarind peste melancolie si destea, numele meu este Sara, am 16 ani si jumi, sunt din Focsani, locul unde copii de clasa a 3a sunt in stare sa te bata pentru ca te-ai uitat urat la ei. Imi place sa scriu ficuri si ma gasiti pe la sectiunea original daca sunteti interesati. In general, ca si genuri de muzica ascult orice, nu exista nu ascult aia ca nu stiu ce, depinde de starea de spirit. De vreo doua zile ascult niste mixuri care se numesc God's Playlist si inmagazineaza tot ce e mai bun la muzica house, trance, electro si destea. Mie, sincera sa fiu imi da o senzatie ca as fi in spatiu. Anyway, astept intrebari.

#2
Bine ai venit pe Animezup, wulf!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Well hey wulf, si bine ai venit!
Ne bucuram ca unul din obiectivele vizitate e Zup.^^

Am si eu niste intrebari, avand in vedere ca descrierea ta nu acoperea aria ^^

~In materie de anime ce preferi?Ce-ai vizionat si ti-a ramas in minte ca fiind demn de mentionat?

~Filme,ceva preferinte din domeniu asta?

~Te pasioneaza lectura? [detalii, detalii *puppy eyes*]

Well cam atat deocamdata. Have fun. Si toate urarile interminabile de bine ai venit, sedere placuta!

P.S Sunt sigura ca nowadays, orice copil de generala e in stare sa scoata o bata de baseball si sa te pocneasca cu ea daca, din cauze inca necunoscute, cred ca te-ai benoclat. Brrr....
Strangers have the best candies
[Imagine: 9B19F2F8D024899728F06BF94F09CF3B.gif]
Out of my mind...back in 5 minutes.


#4
well, in materie de animeuri pot sa zic ca m-am lasat de sportul asta dar mi-a placut foarte mult 'Earl and fairy' - 'Hakushaku to Yōsei', Vampire Knight, Code Geas si cam atat imi amintesc dar stiu ca erau mai multe...

filme, mi-ai atins punctul sensibil. tot ce se poate. nu conteaza ca e low buget sau chestii deasta. in general horror, cu vampiri, zombie, pirati, mutanti, sf-uri gen knowing, matrix, 2012, doom day si altele dintrastea, tot ce e legat de johny deep, de angelina jolie si keira knightley.

lectura mai rar, cand cartea chiar are un subiect interesant si nu este descris un munte si o vale in trei sute de pagini. lectura obligatorie de la scoala este ca un par in inima pentru mine. in schimb imi place sa citesc ficuri aici, pe zup, si unele chiar sunt excelente.

btw. ieri cand plecam de la liceu un pusti nici nu cred ca avea 10 ani impliniti mi-a pus mana pe fund22 care e antonimul de la pedofilie?

#5
Hei there, bine ai venit pe forum 15 Iti urez sedere placuta, sa iti faci multi prieteni si sa te distrezi. Cu siguranta va fi usor, deoarece toata lumea se acomodeaza repede :]] Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki, incantata de cunostinta :] Se pare ca ne asemanam in multe privinte xD
Si eu am urmarit Vampire Knight, care este sau care sunt personajele tale preferate? Eu il ador pe Johnny Deep, ce filme cu el ai vizionat? Pe langa asta...ce zodie esti? Si la ce profil de liceu esti?

Cam atat...nu prea am alte idei. Inca o data bine ai venit si sper sa ramai mult timp pe aici xD. Bafta la ficuri :]]
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#6
*meow* Salut there.

Bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine pe aici and all that stuff. You're welcomed around, lol.

M-a atras descrierea ta şi mi-am zis că ar trebui să te salut şi să îţi urez bun venit. Apropo de chestia asta cu copii ăştia, mi s-a întâmplat şi mie, I mean era gen clasa a 2a or something şi mi-a pus mâna pe fund, that was like some years ago, when I was like 14-15, anyway, şi mi-a fost milă să îi trag o palmă, lol, aşa că doar i-am ţinut morală şi m-am uitat urât la el. Ce crezi că s-a întâmplat a doua zi? copilul m-a ţinut minte, că nu l-am lăsat să îmi pună mâna pe fund şi a aruncat cu lapte pe mine - yeah, doar a doua zi. Nu pot să uit copilul ăla * puts an angry face on* and people ask me why don't I tolerate little brats.
f**k yes.

Oricum ar fi, şi mie îmi place Vampire Knight, e unul din favoritele mele - văzut şi revăzut la stop comanda şi Earl and fairy este unul foarte drăăăăguţ şi simpatic, l-am savurat la maxim atunci când l-am văzut şi chiar mi-ar plăcea să îl revăd într-o zi, când voi avea timp&chef.
So, în mare, îmi plac gusturile tale.
Deşi eu nu mă dau în vânt după Angelina Jolie, de fapt nu îmi place cum joacă and all, dar Johnny Depp mi se pare genial şi este unul din actorii mei preferaţi, he's such a bunăciunea. I mean, I just adore him.
Cât despre muzică, same here - ascult şi eu tot ce prind, depinde de starea de spirit. De la Owl City la Taylor Swift, Maroon4 sau Bullet for my valentine şi Metallica. well, you understand what I mean. Deşi nu prea tolerez manelele, well, nu în particular cel puţin, că în rest nu prea am de ales.

Şi eu mă trag tot din partea aia, din Vrancea, de undeva de pe lângă Focşani 26 deşi acu' nu mai locuiesc acolo.

Întrebări, să ştii că nu am cine ştie ce să te întreb, I just wanted to say hi o.o
manga citeÅŸti?
do you like cats?
asta ca să pun şi eu nişte întrebări, so I just randomly said something lol.

Well ne vedem p'aci. Welcome.

hugs~

#7
Bine ai venit pe AnimeZup, iub! Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#8
@beki: din punct de vedere al felului in care joaca nici mie nu imi place Angelina Jolie, dar din punct de vedere al tipului de om care este si care a fost o admir foarte mult.
la vampire knight pers. preferat a fost si va fi kaname.
sunt capricorn, la un liceu cu profil filologie engleza intensiv.
filme cu J.D.: Secret Window, Chocolate, the tourist etc.

@teh: da, citesc manga, mai rar caci acum suntem in febra activitatilor de sfarsit de an scolar. de ceva timp m-am axat pe manga-urile mai mult comics de pe smakjeeves or smth like that, cat despre pisici, voi adopta una pestedoua saptamani cand va face doua luni.

@yondaime_gigolo_91/92 hello californian beach.

#9
haha, bun venit aici Jolie, numa' de bine. Eu stiam ca virgula copiii de a 3-a isi baga si-si scot in tine pana raman fara aer din senin, faza cu bataia n-am intalnit-o pana acum *cough*.
Anw, i guess y're ultimate wulf, rite? Nice, vazui ca ai fic/ficuri [ nu m-am uitat daca ai mai multe ] bun/a, compui frumos.
Take care.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#10
The same and the only one.
Doar ca mi-am pierdut parola si zup nu merge cum mi-as dori eu.
Nu imi trimite niciodata codul ala de care am nevoie in caz ca o uit. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  New user here ForeverAlone 2 1.977 30-07-2008, 08:23 PM
Ultimul răspuns: ForeverAlone
  New user Azeyra 2 2.272 22-03-2008, 10:47 PM
Ultimul răspuns: Azeyra


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)