Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inca o sansa! [Tokio Hotel: Twincest +16.. +18]

#1
Hello! ^^
Pai, sunt Antonia si imi fac si eu marea intrare pe la voi...;;)
Fiindca am o obsesie cu ficurile m-am gandit sa scriu si eu unul

~Disclaimer - Nu detin nici unul din personajele prezentate si nu fac profit pe urma lor !
So..asta este prima mea incercare si am si eu cateva reguli ;)
Prima regula: Criticati tot!
A doua: Vreau sinceritate multa!
A treia: Respectati primele doua reguli!;))
P.s: Scuze de lipsa diacriticelor! :">


1.

Intra in bucatarie, ca deobicei. Cascand, incercand sa-si dea parul de pe fata, tragand de ploapele grele. Se clatina, cand intinse mana spre frigider pentru a scoate ciocolata si farfuria cu vafe. Murmura ceva, cred ca un "Buna dimineata!" si se tranti pe scaun, puandu-si capul pe masa.
Nu se clinti nici cand m-am dus la el si m-am asezat, pe vine in fata lui, dandu-i suvitele la o parte. I le-am pus dupa urechie si mi-am presat buzele de obrazul lui rozaliu si moale. Mirosea a cirese. Am chicotit. Nu a uitat sa se dea cu crema.
Am continuat sa il mangai cu varful buzelor de la coltul guri pana pe gat, de unde l-am sarutat usor. El a oftat si s-a ridicat uitandu-se la mine. Am ras. Nu am putut sa nu rad. I-am asezat cana de portelan, rosie in fata lui plina cu ceai. El stramba din nas, imediat ce si-l trase.
-Esti racit! Bea...
Mi-am pus mainile in sold, incercand sa par autoritar.
A tacut. s-a lasat putin in fata, uitandu-se la lichidul wenghe-auriu si ofta, apoi lua cana cu ambele maini si lua o gura, nu inainte de a-si tine respiratia.
-Dezgutator...Nici macar zahar nu ai pus!
-Este ca un medicament, Bill! Nu ii trebuie zahar.
Am chicotit, cand i-am vazut expresia de catel ranit care ma privea cu ochii plini de sperante, pe care cu multa usurinta i le-am spulberat dupa ce i-am spus sa nu uite sa-si ia pastilele. Mi-am tras si eu un scaun si m-am asezat langa el, privindu-l cum mananca. A trebuit sa ii dau de cateva ori parul dupa ureche fiindca altfel il umplea de ciocolata.
-Ce facem azi?
Se uita la mine in timp ce lingea cutitul de ciucolata.
-Nu stiu, mi-am ridicat o spranceana, ce vrei tu!
Prin minte incepura sa-mi apara cele mai perverse imagini cu limba lui si acel cutit, dar au disparut repede, cand am realizat ca incepu sa vorbeasca.
-Pai, e Sambata...Putem vorbi toata ziua, sa ne uitam la Tv...,facem sex!
NU am putut sa nu zambesc dupa ultimul cuvant. Desigur, eram mai mult decat fericit, fiindca l-a rostit, dar eram absolut sigur ca nu va avea de gand sa reizistea prea mult la cat de racit este.
-Deci, ce vrei sa facem?
Mi-am dat ochii peste cap si m-am uitat cu o spranceana ridicata la el. Avea acel zambet pe fata. I-am luat farfuria de pe masa si am pus-o pe marginea chiuvetei, apoi m-am intors dupa borcanul de ciocolata. Bill era in picioare, rezemat de dulap, inca cu acel zambet. M-am chinuit sa nu bufnesc in ras, pana am pus ciocolatat la loc in frigider, apoi m-am dus langa el, si l-am sarutat scurt de pe varful buzelor. Frate, cat astepta asta...
-Sti foarte bine ce vreau eu.
-Nup, nu stiu! si-a pus mainile in jurul taliei mele. Ce vrei?
Iar incepea. M-am uitat pentru cateva momente la el urat, iar acetsta isi dadu ochii peste cap.
-De ce nu spui niciodata? Ce este asa greu sa scoti cateva cuvinte?
-De ce ti neaparat sa spun? nu aveam de gand sa ii raspund.
-De ce nu raspunzi?
-De ce sa raspund?
Si-a dat o palma peste frunte si m-a impins de langa el. Am fost baiat cuminte si m-am dat din fata lui, asteptand sa vad ce are de gand. Se urca pe dulap si lua pachetul de tigari de pe frigider.
Asa facea de fiecare data cand era suparat. Iar eu, luam pachetul si-l puneam la loc, fiindca nu aveam de gand sa stau in casa cu o pisica imbufnata.
Se incrunta la mine, dar se lasa imediat ce imi vazu chipul inexpresiv.
-Esti atat de enervate si sexy in acelasi timp…
Poate il indulceam putin.
Ma privi cu o spranceana ridicata si bufni usor enervat.
-Serios? Ce ti se pare sexy la mine?
Mi-am dat ochii peste cap.
-Totul, sti asta!
-De unde sa stiu daca nu imi spui niciodata?
Acum chiar eram iritat.
-Parca stiai totul…
Se dadu jos de pe dulap, si imi sari in brate. Ochii lui mari care ma aduceau la disperare ma priveau cu o mica stralucire, ceea ce nu era bine.
-Nu vrei niciodata sa vorbesti despre asta…Te face sa te simti prost?
-Nu! M-am rastit la el.
Nu trebuia sa ma rastesc la el. Cu toate ca Bill a inceput sa rada si ma sa ma stranga mai tare in brate. Nu am mai zis nimic, sperand ca poate lasa la o parte subiectu asta. Isi puse capul e pieptul meu si incepu din nou.
-Sunt multe lucruri care mi se par sexy la tine, vrei sa sti?
Am tacut. Déjà imi era frica de ce urmeaza.
-In primul rand, imi place corpul tau! Cu mana dreapta, imi strangea la spatele, tricoul in mana, iar stanga si-o plimba pe sub, pe pieptul meu. Avea mainile atat de reci. Dar nu am spus nimic, l-am lasat sa-si continue jocul.
-Imi place mai ales cand esti deasupra mea! Ma saruta pe gat. Esti greu, si ma simt in siguranta. Am ras si l-am sarutat pe varful nasului. Incepu sa se inroseasca rau, si nu cred ca sin cauza unui simplu sarut, apoi incepu sa-si muste buzele. Isi lipi obrazul de al meu si imi sopti:
-Imi place cand intri in mine! Gata, déjà simteam cum imi ardea tot corpul. Esti asa grijuliu si delicat, si imi place sa te privesc cum te chinui sa fi romantic.
Ma saruta pe obraz, coborand pe gat, lovindu-mi pielea cu varfuli limbi si lasand o mica, dara, apoi ma musca usor.
-De multe ori esti atat de mare, susipina usor, parca ar fi gemut. Nici nu iti imaginezi ce bine ma simt…
Mi-am lasat capu pe spate, inchizand ochii si am scos un mic sunet, ceea ce ma mira. Eu nu scoteam sunete cand eram excitat. Drace, dar acum eram prea!
-Vezi, se dadu putin mai in spate, vad cum reactionezi. De ce nu vrei sa ma faci sa ma simt si eu la fel?
Am rsuflat putin, dar nu usurat. M-am uitat la el si mi-am dat ochii peste cap. Bill zambi si ma saruta pe obraz, imediat ce se urca la loc pe dulap, si ma trase si pe mine.
-Imi place cand ma saruti peste tot, si-a marit ochii, clipind de doua ori, esti atat de dulce si de pervers in acelasi timp. S-a inrosit. Ai niste buze atat de catifelate si…apetisante.
Isi trecu involuntar, limba peste amandoua buzele si se lipi de perete.
Am ras in sinea mea cand i-am observat pantaloni, prinzand contur. Stiam cat de tare se excita doar cand il ating, dar niciodata nu mi-am dat seama ca niste simple cuvinte in aduce in starea asta. Mi-am fixat privirea in ochii lui si am zambit usor si pervers.
-Iubesc cand mi-o sugi! Bill suspina si isi stranse picioarele. L-am prins la timp de genunchi si i-am despariti picioarele asezandu-ma intre ele. Nu am putut sa ajung la el din cauza dulapului. Incepuse sa respire greu si sa-mi evite privirea.
M-am aplecat spre el, ajungand cu buzele pe gatul lui. Corpul incepu sa-I tremure si respire greu.
A vrut sa vorbesc, si asta fac…
-Imi place cand ma implori sa intru mai tare, in tine, sau cand mai suspini cate un “Te iubesc!”. Am ras usor. Suna atat de patetic…
Se incunta si isi intoarse privirea spre mine.
-Dar ma innbuneste!
Bill incerca in continuu sa-si stranga picioarele, dar imi pusesem coatele pe genunchi lui, in asa fel sa nu se miste, tinadu-l de incheieturile mainilor in acelasi timp.
Inca evitandu-mi privirea, incepu sa tremure si mai tare, atunci mi-am dat seama ca nu mai are mult. Am pus usor mana deasupra pantalonilor lui Bill, incergand sa nu il ating, momentan. Aveam de gand s ail necajesc putin.
-Dar sti ce iubesc ce mai mult? I-am soptit usor la ureche, iar el scoase un sunet mic.
Atunci l-am prins brusc de mandrie, si l-am apasat destul de tare. Bill isi trase picioarele si le indoi, gemand foarte tare. Nu am facut decat sa stau si sa privesc, uimit reactia pe care o avea. Pentru cateva secunde, eram sigur, ca privirea mea oscila intre soc si o placere de nedescris, vazandu-l pe Bill asa.
Am simtit cum se umezeau pantalonii lui si am inceput sa rad. Bill se inrosi mai rau decat un rac, si imi evita privirea, inca gafaind.
-Nu te mai uita asa! Imi ordona, avand o voce ragusita.
Mi-am dat ochii peste cap si l-am tras de pe dulap, luandu-l in brate.
-Haide, ai nevoie de un dus.
[Imagine: TheYaoiGuild.jpg]
Nush...cred ca astept sa pice ceva din cer...mai greu decat un fulg sau o picatura de apa sau sa gasesc pestisoru de aur alb, ca sa imi indeplineasca mai mult de 3 dorinte...
[Imagine: TheYaoiGuild02.jpg]

#2
Hey , am trecut si eu pe aici . Nu ma prea dau in vant dupa Tokyo Hotel , desi imi plac foarte multe melodii de la ei , dar cand vad ca este vorba despre yaoi , nu pierd nimic =]] . Imi place ideea de dragoste intre frati , nu am nimic contra . Dragostea nu poate fi impiedicata , nu-i asa ? =]]
Ce pot sa spun despre fic ... Imi place foarte mult titlu , acest lucru m-a atras sa iti citesc primul capitol . Nu am observat nici o greseala de tastare sau ortografie , nici nu am stat ca un detectiv sa le urmaresc =]] . Deci acest lucru este ok din punctul meu de vedere , deoarece un fic bun nu trebuie sa aibe astfel de greseli . In special , nu trebuie sa aibe de ortografie o_o . Am doar ceva de remarcat . Este prea mult dialog si in unele parti pare sec . As fi dorit sa vad mai multa naratiune si descriere a sentimentelor . Sper ca pe viitor sa descri mai mult sentimentele personajelor , pentru a ne crea o imagine despre fiecare personaj in parte si sa intelegem prin ceea ce trec in acel moment . Deasemenea , incearca sa mai reduci din dialog , deoarece este foarte mult si pe unii ii pot enerva acest lucru . Incearca sa le imbini intr-un fel , sa fie in echilibru =] Sper ca m-ai inteles unde vreau sa ajung xD Nu ma prea pricep sa lamuresc lumea la ora asta =]]
Mi-a placut partea in care cei doi si-au spus unul altuia acele lucruri , foarte amuzant si in acelasi timp ... hot :> Imi place ideea acestui fic si cu siguranta am sa-l citesc in continuare . Sa nu te lasi de el , ok ? xD Dupa titlu , presimt ca o sa se intample ceva neasteptat . Spor la scris si succes <33
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#3
B3ky: :D Am incercat sa-ti urmez sfatul si sa reduc din dialog, sa le imbin asa cum ai zis.. dar cred ca mai trebuie sa lucrez la asta si o sa reusesc :>! ^^" Te astept cu critici ;))
anime_addicted: Ma bucur foarte mult ca iti place :"> si nu, nu voi folosi stelute pentru a cenzura nimic:)) si mie imi place sa dau tot pe fata, ca sa zic asa;))


2.
Si-a strans picioarele si nu si-a luat mainile dintre picioare pana am ajuns in camera. L-am simtit cum ma privea cand l-am bagat in baia mea.
L-am asezat pe dulapul de langa chiuveta si i-am facut semn sa se dezbrace.
Ma privi cu ochii mari si intrebatori. Sigur urma sa imi confirme ca este la mine in baie si ca el de fapt astepta sa-l duc la el.
-Jos, textila! I-am ordonat si am iesit din baie. Fac si eu cu tine.
Am strigat dupa ce am inchis usa amintindu-mi unde sunt prosoapele. Am luat doua, mari si pufoase apoi m-am dezbracat aruncand hainele prin camera. L-am auzit pe Bill cand a dat drumul la dus si a inchis geamul cabinei.
Am intrat in baie, si i-am luat hainele de pe jos aruncandu-le in masina de spalat. Inainte sa intru langa Bill, a trebuit sa ma mai uit inca odata la minunata mea cabina de dus.
Pozitionata in coltul camerei, are cada si cabina, si pot sta intins, bine mersi. Am zambit cand l-am vazut pe brunetul meu cum se aseza intr-un colt, lasand apa sa pice pe el.
Nici nu se uita la mine cand am intrat si eu inauntru si l-am tras, sa-si lipeasca spatele de pieptul meu.
Nu am putut sa imi stapanesc un hohot de ras si am bufnit, el se uita cu coltul ochiului la mine si isi lua genunchi in brate. Cand m-am intins dupa gelul de dus m-a oprit.
-Stai, vreau sa vorbim!
Am lasat mana jos si l-am imbratisat asteptand sa de-a drumul la aparatul care nu se mai opreste niciodata, adica gura lui.
Au tacut cateva momente frecandu-si mainile.
- De ce a trebuit sa fim impreuna?
Intrebarea m-a lovit ca un ciocan, in capul pieptului. Iar tonul lui, mi-a oprit inima.
-Adica? M-am rastit ca prostul, iar Bill ofta.
-De ce a trebuit sa fim frati?
-Eh…pai…ca asa a vrut Dumnezeu? I-am raspuns cu o intrebare, balbaindu-ma.
Nu zicea nimic. Gaurea peretele cu privirea sa goala si stiam ca se gandeste la tot felul de idioteni. Nu m-ar fi mirat daca ar fi urmat sa imi spuna ca relatia noastra este cea care va aduce apocalipsa. Ce naiba era cu el?
-Bill? Ar trebui sa stiu ca sexul in bucatarie iti afecteaza gandirea?
-Tom! A tipat intorcandu-se cu fata spre mine.
-Ce? De cand gandesti tu asa?
-De…acum!
Isi presa mainile deasupra penisului sau, continuand sa-si frece degetele. Nu am mai zis nimic cateva momente destul de lungi, iar linistea devenea din ce in pe mai enervanta si prea apasatoare.
Auzeam absolute orice, simteam orice vibratie, iar lupta care se afla in interiorul meu intre confuzie si uimire déjà era prea insuportabila.
Nu era nici macar un metru distranta intre noi doi, tacea, nici macar nu se misca, deabea respira si inceta sa isi mai dea parul de pe fata. Clar dorea sa evite orice contact vizual cu mine. Nu m-am putu abtine si am spart gheata. Am tras aer in piepit iar el a ridicat capu si privirea lui ma innbunea. Era confuz si atat de…prostanac!
-Vrei sa fim ca inainte? Doar frati? L-am intrebat cu jumatate de gura sperand din tot sufletu sa spuna nu.
Nu s-a clintit. Se uita prin mine si tacu. La un moment dat ridica din umeri, iar privirea lui se schimba brusc.
-Nu mai vreau sa ne ascundem! Nu-mi place cand vine cineva la noi si trebuie sa pastram distanta!
-Dar, nu ne …m-am oprit. Avea dreptate. Ne ascundeam. Gustav cu Georg si Andreas nu au nimic impotriva! Am zis eu repede si prost.
-Dar mama? David? Fani? Nu-mi place cand vine mama la noi si nici sa ne tinem de mana nu mai putem.
M-am uitat lung la el, si am oftat. Nu stiam ce sa zic. Avea dreptate, totusi dar nu puteam sa zicem nimic. Ce drcu? Suntem frati…Tot ce era intre noi incalca legile naturi. Nu mai zic de actul sexual pe care il avem in fiecare seara, poate chiar si ziua, déjà o atingere simpla pe gat, abdomen sau un sarut…Pana si un simplu gand era impotriva relatiei noastre.
-Iar mama vrea nepoti, pentru Dumnezeu!
Am inceput sa rad cand l-am auzit pe Bill. Uitasem complet ultima discutie cu mama. Iar in seara aia l-am visat pe Bill gravid. Nu a fost o experienta prea frumoasa si stiu cat de mult vrea mama un mostenitor sau chiar o fetita. Sincer, si eu m-am gandit la un moment dar cum ar fi sa am propria familie, dar asta a fost ceva pe moment care trecu mai repede decat cand veni.
-Eu te iubesc! Am ridicat din umeri. Nu o sa te parasesc daca vrei sa ne despartim. Pana la urma nu scapi de mine, am inceput sa rad. Suntem frati.
Mi-a zambit si m-a luat in brate, sarutandu-ma pe obraz. Dupa ce mi-a lasat o stampila pe obraz, s-a urcat pe bazinul meu si m-a strans in brate.
-Nu vreau sa ma lasi! La cine ma mai vait eu ca ma doare fundul?
Am stat putin sa ma gadesc la ce se refera, apoi am bufnit in ras.
-Doamne, Bill! Doar tu puteai sa spui asa ceva.
Bill incepu sa rada, dar brusc se opri. Eu continuam sa zambesc ca un copil cretin ce se uita la ceva mult iubit. Isi puse mainile reci pe ambi mei obraji si ma trase spre fata lui sarutandu-ma patimas. Am raspuns la sarut mai mult decat fericit, plimbandu-mi delicat mainile pe spatele lui ud.
Isi puse picioarele in ambele parti a bazinului meu, apoi isi presa mandria pe a mea. Am gemut amandoi odata, dar nu am rupt sarutul, iar el a inceput sase miste usor.
Doamne, ce bine era!
M-a muscat usor de buza, apoi cobora cu sarutul pana pe barbie, apoi isi presa obrazul de al meu.
-Tom, stiu un medicament care m-ar scapa de raceala…
Am ras si mi-am dat ochii peste cap.
-Serios? Ma costa mult? L-am intrebat, punandu-I o man ape fund.
A zambit si a dat din cap ca nu, apoi isi zdrobi buzele de ale mele asezandu-se in genunchi. Era greu sa-l sarut in pozitia asta, dar stiam ce face. Isi cobora mainile pe corpul meu, fara sa intrerupa sarutul, si imi masa usor mandria.
Ce bun era cu mainile lui, dar ce bun era si cu gura…
Am stiut imediat ce a ajuns la nivelul meu. L-am prins cu ambele de solduri si l-am impins pe bazinul meu. A gemut atat de tare, am simtit cum mi s-a facut pielea de gaina. Am uitat complet ca nu il pregatisem…Cred ca il durea…
Mi-a capturat buzele din nou, si a inceput sa se miste usor. Imi puse o mana in spatele capului si adanci sarutul. Simteam reactia lui de fiecare data cand se misca. Il durea, tare. Dar, la dracu ce bine ma simteam eu.
I-am bagat mana in par si l-am tras, in asa fel sa intrerup sarutul. El in acel moment, isi lasa o mare parte din greutate pe bazinul meu, si am simtit amandoi cat de adanc eram in el.
Am gemut. M-am dat cu capul de geamul cabinei, iar Bill isi puse fruntea pe umarul meu.
A inceput, din nou sa se miste si simteam cum inebunesc de placere.
Mi-am indoit genunchi si mi-am pus mainile pe soldurile lui, si am gemut atat de tare. Am ramas surprins de propria reactie.
Imi lua, din nou, fata in maini si ma saruta. Doamne cat de delicioase ii erau buzele…
Incepu sa faca miscari lungi si circulare, atat de…experte!
Stiam ca nu mai resizt mult, urmand sa devin animalic,dar cand a vrut sa-l imping, sa ma urc pe el, se prinse de manerul bateriei de la dus, lipindu-ma la loc de geamul rece.
-Eu, doar eu! Respira greu, in timp ce imi zambea pervers.
Credeam ca inebunesc! De ce drcu ma torutra in halu asta? Stia cum fac daca nu i-o trag acum, cand simteam…Oare asa se simte si el?
Am incercat sa-mi iau gandul de la excitarea mea si m-am concentrat pe el. Avea ochii inchisi, la fiecare miscare puteam observa cu nisi inghitea gemetele. De ce facea asta? De ce dracu nu scotea nici un sunet?
Mi-am dat capul pe spate si mi-am ridicat pieptul. Doamne ce senzatie…
-Tomi…
M-a luat de barbie si ma privi atat de fascinat. Parea atat de fericit la reactia mea. Ce chip angelic avea demonul asta…
Imi prinse parul in pumn si ma trase usor, in asa fel sa-mi dau capul pe spate. Am scos un sunet mic, involuntar, desigur, iar el ma musca de gat, apoi ma saruta pana pe peipt.
-Iti place?
M-am uitat la el socat. Pentru cateva moment mi-am simtit obraji arzand.
Nu am prea avut ce sa spun. Doream sa ii spun cat de bine ma simt, sau cat de tare ma inebuneste, dar orgoliul meu ma refuza, iar el isi puse mainile in jurul gatului meu, punand mai multa presiune pe bazinul meu.
-Ahhh…
L-am auzit cand a chicotit. Doamne, daca s-ar fi miscat mai repede…
Isi plimba mana dreapta pe pieptul meu, in timp ce imi captura iar buzele. Am simtit si auzit, cum ii scapa un sunet mic. Cred ca asa incerca el sa se abtina.
Al naibi, isi dadu seama ca mi-am dat seama, si incepu sa se miste mai repede. Eram mai mult decat fericit! Doamne, cat de bine era. De cand era el atat de bun?
Nu stiu ce imi facea, dar nici mort nu il opream. Mari, din nou ritmul, si am inceput sa gem, mai puternic. Mai mult simbolic, fiindca imi placea sa-l vad si sa-l simt pe Bill cum se straduie sa ma inebuneasca. La un moment dat ii scapa un suspin. Cat pot sa ador sunetele scoase de el. Isi puse rapid mana la gura, punand multa presiune pe bazinul meu.
-Bill! Am strigat.
-Hmm…
I-am luat cateva fire care e lipira de fata lui si l-am sarutat scurt, apoi mi-am preset obrazul de al lui si am gemut, simbolic desigur, in urechia lui. Am simtit corpul cum ii reactiona.
-Vreau sa te aud si eu pe tine! I-am soptit usor si pervers, iar cat ar fi vrut el de mult, nu avea cum sa se abtina.
Mi-am miscat si eu, pentru prima oara, lovindu-mi soldurile de ale lui Bill, iar el isi inchise ochii si gemu.
Am simtit cum mi se apropa orgasul si stiam ca va fi prea puternic. M-am incordat, iar Bill ma simti. Nu am avut cum sa nu ii vad zambetul satisfacut cand imi simti muschi cum se incordau, si incepu sa se miste mai repede.
Fara sa-mi dau seama incepusem sa si tremur. Ce dracu se intampla cu mine? Aveam aceleasi reacti ca ale lui Bill, cand eu sunt deasupra…Dar era bine, prea bine! De fapt, era bine de fiecare data, ca doar eram cu el.
-Bill, nu mai rezist prea mult!
Parca i-am putut vedea cornitele de demon cand zambi, si mari ritmul. Am gemut amandoi, cand imi captura buzele cu ale sale, iar eu i-am prins soldurile, fara sa vreau infigandu-mi unghiile in el.
Chiar daca parea epuizat, bufni usor in ras cand i-am striggat numele, parca eram in agonie. Se amuza de faptul ca eu eram inebunit de ceea ce imi facea si continua sa ma tortureze. Isi puse mainile in jurul gatului meu si ma saruta, atat pasional.
-Vino Tomi! In mine… Ma musca usor de lobul urechii. Puternic! Te rog...
Gata, cuvientele lui au fost ultima picatura.
Nu credeam ca voi ajunge sa tip, atat de tare la un orgasm. M-am lipit de geamul cabinei si gafaind, iar Bill reactiona si el puternic la venirea mea.
[Imagine: TheYaoiGuild.jpg]
Nush...cred ca astept sa pice ceva din cer...mai greu decat un fulg sau o picatura de apa sau sa gasesc pestisoru de aur alb, ca sa imi indeplineasca mai mult de 3 dorinte...
[Imagine: TheYaoiGuild02.jpg]

#4
Miley Meow: Ma bucur foarte mult ca iti place! ;)) Sper sa iti placa si in continuare :">
Imi pare foarte ray de nextul acesta atat de mic, dar cum am precizat mai sus, nu prea am timp sa scriu mult...
Enjoi :D


3.

-Ti-a trecut raceala? L-am intrebat, sarutandu-l pe varful nasului. Eram atat de obosit…
Isi puse mainile pe pieptul meu si isi ridica privirea. Avea zambetul acela pervers si satisfacut pe fata si ma saruta.
Cand am observat ca mainile incepusera sa ni se stafideasca, l-am convins sa iesim din baie, intr-un final fiindca, ca deobicei adormi pe mine. L-am luat in brate si nu m-am mai obosit sa ma usuc, l-am asezat si eu langa el, pe pat, uzi fleasca si adormi de cum atinse perna cu capul. Parul sau ud forma o pata inchisa la culoare pe unde ii era parul imprastiat si pielea ii deveni, brusc ca de gaina si tresari usor. Sigur visa ceva…L-am strans in brate, lipindu-l de pieptul meu.
Nu am avut vise, nimic. Doar am inchis ochii, iar in urmatorul moment déjà m-am trezit. Bill imi facea lini imaginare cu varful degetului pe piept, iar eu ma prefaceam inca ca dorm, sa vad pana unde ajunge. Vazand ca ramane la acelasi traseu am inceput sa ma joc in parul lui, acum scurt. I-am simtit obraji pe pipetul meu cum s-au miscat formand, cu siguranta, un zambet. S-a ridicat cu greu si ma privi, imi zambi, apoi ma saruta.
Am pus o mana pe capul lui sa-l tin ceva timp, iar el, dracusor, se urca pe mine, si adanci sarutul. Ma bunfi rasul, dar nu ma lasa sa rad. Continua sa ma sarute. Cand cobora pe gat, am reusit sa ma uit pe fereastra. Se intunecase. Se pare ca am dormit destul de mult…Ce o sa fac la noapte? Daca nu cumva era déjà…
-Cum ai dormit? Ma intreba putin indignat ca nu prea reactionez.
M-a bufnit rasul si i-am pus o mana pe talie, dandu-l jos de pe mine, asezandu-l la loc pe pat, langa mine, l-am strans in brate, lipindu-mi fruntea de a lui.
-Foarte bine, tu?
-Magnific!
Imi zambi si ma lua in brate. Dupa cateva momente de stat imbratisati si fara sa scoatem vre-un sunet, stomacul lui Bill se facu auzit.
A scos si el un sunet mic, parca ar fi tors, si mi-a dat mana la o parte ridicandu-se in fund. Si era gol.
-Tom?
-Hm..?
S-a intors cu fata spre mine rosu tot. M-a amuzat expresia lui si m-am ridicat in coate, zambindu-i, dandu-I de inteles ca e liber sa spuna ce doreste.
-Sti ca maine e ziua noastra, nu?
Drace, am uitat complet.
-Da, bineinteles! Am falsat un ras. Ti-am luat si un cadou…am dat de doua ori din sprancene.
Pe dracu, am norocul daca Gustav raspunde in seara asta la telefon sa-l rog sa cumpere ceva.
-Ei bine…vreau sa te rog ceva…
Acum obraji lui luara foc. Nu de alta, dar fiind gemeni simteam orice. Ma rog, aproape. M-am ridicat in fund si l-am sarutat pe obraz.
-As vrea…ma rog, ehm…vreau s-o fac eu cu tine..!
Cred ca ma hoblam la el ca dobitocu. Nu tocmai am facuto?
-Nu pricep! I-am zis scurt, curbandu-mi spranceana. El inca era rosu tot si isi freca mainile.
-Vreau sa ti-o trag...eu!
Aproape a tipat, iar eu inca m-a holbam la el. Imi venea sa rad ca un cretin, dar ma oprea uimirea care si ea era uimita, daca se putea asa ceva.
Pentru cateva momente mi l-am imaginat pe Bill in locul meu, deasupra mea, iar eu tipand si gemand de mama focului, ca el, de altfel.
Am clipit, iar el isi musca buzele.
-Tu vorbesti serios?
A dat din cap ca “Da”.
-Ei bine…
Ce dracu spuneam? Nu puteam sa zic nimic! In ochii I se citeau sperantele, iar buzele ii erau rosi de nerabdare pentru a imi afla raspunsul. Eu cred ca déjà incepusem sa transpri si cred ca ma inrosisem si eu !!
-O sa incercam si asta!
Georg avea dreptate. Sunt mai dobitoc decat el.
Bill rasufla usurat si imi zambi. Obraji nu ii mai erau atat de rosii, dar sigur inca dogoreau. S-a dat jos din pat si mi-a luat pantaloni de trening si s-a facut nevazut dupa ce mi-a zis ca se duce la bucatarie. Eu am ramas ca tampitu in pat, uitandu-ma in gol, imaginadu-mi un asemenea moment.
Eu, jos. El sus. Eu gem, el…si el, ce naiba ca si eu gem cand i-o bag…
-La dracu! Am tipat si m-am ridicat din pat luandu-mi niste blugi pe mine.
Nu puteam sa-mi imaginez asa ceva. Ce naiba? Era contra..legi? Dar si relatia mea era contra legilor. Si ar fi atat de…de…jenant?
M-am oprit la capatul scarilor uitandu-ma la Bill cum se plimba prin bucatarie. Mai boloborosea cate ceva cand nu ii iesea ceaiul destul de dulce sau altceva, dar pana la urma iesea delicious orice era facut de el.
Brusc imi veni in minte o imagine atat de perversa si erotica cu Bill, care desigur mi-a disparut atat de repede cum a aparut.
Am intrat in bucatarie, asezandu-ma pe coltul mesei. Bill cand m-a vazut a zambit, dar apoi s-a uitat lung la blugi de pe mine. Nici nu am realizat ca ii luasem pe cei de strada. Se intoarse inapoi la ce facea, iar eu procesam cum sa ii spun ca, imi e jena!
Mi-am lipit o palma peste fata, iar el se intoarse brusc, uitandu-se la mine. I-am trantit un zambet cretin, iar el isi ridica aceasi spranceana ca si mine.
-Esti ciudat! A inceput sa rada si a pus doua farfuri pe masa.
Ma uitam la el cum mergea prin bucatarie, cum tragea de pantaloni ca erau prea lagi, cum mai sufla cate un fir de par care ii statea pe fata…Cat de apetisant era.
Dupa masa, l-am sunat pe Gustav. In loc de “Buna” m-a intrebat ce sa ii cumpere lui Bill din partea mea. Deja stia. I-am indicat un nou magazin din Mall-ul din centru si i-am spus sa caute ce crede el ca este mai potrivit. Desigur, fiind un magazine exact pe gustul lui Bill, déjà mi-l imaginam pe Gustav injurandu-ma.
[Imagine: TheYaoiGuild.jpg]
Nush...cred ca astept sa pice ceva din cer...mai greu decat un fulg sau o picatura de apa sau sa gasesc pestisoru de aur alb, ca sa imi indeplineasca mai mult de 3 dorinte...
[Imagine: TheYaoiGuild02.jpg]

#5
BlackBunny, te duci in user cp-->Edit options-->bifezi receive private message from users-->update options si dai pm cand ai rezolvat asta ca nu vreua sa tot dai pm-uri si eu sa nu iti pot raspunde la ele ._.

#6
Nu am mai trecut de mult cu un next aici, speran ca poate cineva imi va lasa un coment, dar se pare ca m-am inselat, poate ficul nu este chiar atat de bun precum speram.. ;))
Mai un un next, poate totusi cineva se ingaduie si imi lasa un coment sa stiu macar ca nu scriu degeaba si sa stiu daca rog unul dintre moderatori sa-l inchida :D
P.s: Scuza-ti eventualele greseli, daca inca mai am! X_X
4.

A doua zi,tot eu am fost cel care s-a trezit devreme. Ca in fiecare an, am fost vizitati de familie, prieteni buni, si unu-doi paparazzi.
Gustav imi aduse, cadoul pentru Bill. Ca debocei i-am multumit, i-am promis ca data viitoare sunt atent, el isi dadu ochii peste cap si imi ura la multi ani, intinzandu-mi cadoul meu. Ultimul cd aparut a lui SamiDelux. Lui Bill ii cumpara un lantic din argint, cu o pentagrama mare, chiar foarte mare cu un schelete rastignit de ea. Pe mine unu ma inspaimanta, dar cand I l-am inmanat lui Bill, era nespus de fericit. Era cat pe ce sa ma sarute, noroc ca mi-am intors capul la timp.
Pe la jumatatea noptii incepura musafiri sa isi aduca si ei aminte ca mai ai o casa. Printre primi a fost si David, care avea foarte mult de munca de dimineata, apoi au inceput sa plece si restu, ramanand doar cu mama si Gordon.
-Iubitule, are grija Tom de tine? Il intreaba mama razand.
-Are, are! Se uita la mine cu subinteles si mi-am dat ochii peste cap.
Mama il saruta pe obraz, apoi intra cu Bill in bucatarie, parca vrand sa vorbeasca doar cu el. Am ridicat nepasator din umeri, intocandu-ma la cel care lua locul tatalui meu. Imi facu semn sa iau loc langa el si asta am si facut. Nu am stat si am vorbit decat pe plan profesional, daca imi mai pierd tipul cu fete, prin cluburi. Imi dadeam ochii peste cap si bufneam, ori ma jucam cu pirceul din buza, iritat de intrebarile lui. Nu mai eram un pusti de 15-16 ani in care urlau hormoni.
La un moment dat, si eu si Gordon ne-am ridicat de pe canapea, aproape fugind pana la bucatarie. Un sunet de spart se auzi din aceea camera. Bill statea rezemat in palme pe masa cu scaunul trantit, iar el in picioare privind-o pe mama cu niste ochii mari si incruntat. Ea statea in partea opusa a camerei, rezemata de bufet si-l privea tacuta. Amandoi cand ne vazura in pragul usi zambira fals. Mama veni la Gordon sarutandu-l pe obraz informandu-l ca doreste sa plece. Bill nu facu decat sa zambeasca ca prostul si sa taca.
Imediat ce au plecat, Bill s-a napustit asupra mea cu saruturi. Am inceput sa rad, in timp ce incercam sa ii rapund, apoi, la un moment dat i-am simtit obraji umezi si respiratia neregulata. Mi-am deschis ochii si m-am panicat cand am observat sa plangea.
-Bill, ce-i? l-am luat de umeri. De ce plangi?
Plangea cu sughituri si bufnea din ce in ce mai tare cand incerca sa deschida gura.
-Mama…mama…mi-a …gasit o fata! Ma stranse brusc in brate.
M-am albit la fata.
-Poftim??
-A zis ca este foarte frumoasa, si ca sigur imi va placea de ea…
Am oftat strangandu-l si eu in brate, lasandu-l sa se descarce. Bombanea ceva legat de fata aia si de mine. Cred ca mi-a refacut modelul de pe tricou cu ajutorul lacrimilor sale negre, din cauza machiajului.
-Nu o vreau pe aia! Vreau sa stau cu tine..Te vreau doar pe tine..
-Stiu, l-am sarutat pe obraz. Si eu!
L-am luat de brat si l-am tras pana la mine in camera. El continua sa imi zica ca nu vrea, si ca vrea altecav, la un moment dat am inceput sa rad. Cand a inchis usa de la camera, inca avea lacrimi in ochii si isi tragea nasu.
-..pun pariu ca este vre-o fana obsesata si nenorocita…
I-am facut semn sa se aseze pe pat si asculta ordinul, dar inca dadea din gura.
-Bill! Am strigat la el si l-am intins pe spate. Taci odata! A amutit. Taci si las-o in pace pe aia. Esti cu mine, e ziua noastra si vreau sa ne bucuram de ea.
Se uita cateva momente lungi la mine, apoi isi trase nasu si ma saruta.
-Asa-I! Ai dreptate…Isi puse mainile in jurul gatului meu si ma stranse in brate. Nu plec de langa tine nici de-al dracului.
I-am inlaturat mainile, iar el se uita lung la mine si confuz. I-am zambit si am inceput sa ii sarut gatul, bagandu-mi mainile pe sub tricoul lui, masandu-I pielea cu varful degetelor mele. Incerca de multe ori sa “domine” si el, dar de fiecare data ii stricam planurile, pana la un moment dat cand bufni usor nervos.
-Eu, doar eu! I-am soptit, muscandu-l de lobul urechi.
Facu ochii mari, apoi se inrosi, iar eu am chicotit cand i-am vazut fata.
Rapid l-am debarasat de haine, si pe mine la fel, apoi am inceput, din nou sa il torturez cu atingeri tandre.
Ii sarutam pieptul, incepand sa ma joc cu unul dintre sfarcurile lui. Bill isi musca buza de jos, mimand un “Au” fara sa scoata nici un sunet, dar ii reactiona corpul. La fel am facut si cu celalalt, unde am fost putin mai rau, iar el scapa un geamat mic.
I-am lasat o dara umeda cu limba pe abdomen pana aproape de mandria lui, care era déjà intarita. Cand mi-a simtit respiratia aproape s-a ridicat, rezemandu-se in coate privindu-ma cu ochii mari. Nu l-am privit, stiam déjà ca e rosu tot cu buzele muscate.
I-am strans-o usor, pentru inceput, iar Bill déjà isi pierdea mintile. Era oarecum amuzant sa il vad asa, dar tare ma mai excita.
Isi lasa capul pe spate, ridicandu-si pieptul cand am inceput sa imi misc mana, destul de rapid. Era foarte excitat si nu cred ca mai rezista mult…
Am incetinit ritul, iar el incepu déjà sa gafaie. I-am luat-o usor in gura, iar el ma striga surprins, strangand cearceafurile in mana.
-Tom!! Incerca sa isi stranga picioarele, dar nu reusea din cauza mea.
Il impiedicam sa isi apropie piciarele, sa isi “aline suferinta”, sa zic asa.
Incepuse sa geama din ce in ce mai tare, si aproape rupea lenjeria, isi ridica pipetul de nenumarate ori, chiar si soldurile, aproape inecandu-ma, dar am continuat, chiar apelasem la un ritm mai rapid, sa-l aduc mai repede la orgasm.
Brusc:
-Ahh, Tom! Tipa si isi baga o mana in parul meu.
I-am pus o mana pe burta si i-am simtit muschi incordandu-se. Zambind in colturi, am rarit miscarile, presandu-mi limba pe varful penisului, iar Bill gemu puternic, eliberandu-se in gura mea.
M-am ridicat in genunchi, asezandu-ma intre picioarele lui mai bine. M-am sters la gura cu dosul palmei si m-am rezemant in palme, deasupra lui privindu-l putin. Statea, aproape fara vlaga intins, parul scurt ii era iprastiat acoperindu-I fata. Ochii ii erau intre deschisi, buzele la fel, picaturi de transpiratie si ele prezente, iar respiratia ii era grea. Am scancit usor, cand isi intoarse privirea la mine si rapid mi-am pus o mana intre picioare.
Drace, ma durea! Eram atat de excitat si trebuia sa fac rapid ceva in legatura cu asta, altfel ma lua nebuneala.
L-am sarutat suav pe Bill, mangaindu-I coapsele, facandu-l sa-si desparta mai tare picioarele si l-am patruns. Greu. Am fost surprins chiar.
Nu era prima oara cand o faceam si de mult nu mi-a mai fost atat de greu sa il patrund, iar Bill de mult nu mai gemea in halul asta de la prima patrundere.
-Tom! Ma stranse puternic de brate, strangand din ochii. Ma doare…
Si pe mine ma durea. Trebuia sa ma misc rapid… Ma inebunea senzatia pe care o aveam in el. Simteam cat de mare sunt in el, si cum corpul lui ma strangea. Stiam ca urma sa i-o trag destul de tare, dar nu aveam sa fac asta...Aveam sa fac dragoste cu el! Sa il fac sa uite de fata aia si de restul lumi si sa stie doar de mine, si ce facem noi acum.
L-am sarutat pe gat, inca nemiscat, dar el tot suspina din cand in cand. Ma faceam si mai mare si simtea.
-Bill, i-am soptit usor si pervers, trebuie sa ma misc! l-am sarutat pe obraz.
- Stiu, imi raspunse greu, misca-te..
-Sigur vrei asta? L-am muscat de buza inferioara.
-Da, vreau , Tom! Ma privi in ochii.
Mi-am lipit fruntea de al lui, privindu-l fix in ochii strangandu-l de coapse si retragandu-ma dureros de usor, pentru amandoi, dar la nici o fractiune de secunda l-am patrus din nou, putin mai tare. Am gemut amandoi.
Si asa am continuat ceva timp, inebunindu-l cu miscari lente si adanci. Durerea era atat de mare, din ce in ce mai mare si atat de placuta. Ma excita rau, dar nu destul. Nu destul pentru a face ce aveam de gand…Trebuia sa il provoc mai tare sa ma provoace si el.
-Tom! Vocea lui era mai mult o soapta senzuala.
I-am prins buzele intr-un sarut pasional bagandu-mi limba in gura lui formand un joc. Am observat ca se concentra asupra sarutului, inghitindu-si gemetele, si nu era bine, aveam nevoia sa-l aud.
L-am patruns puternic, iar el isi dadu capul pe spate aproape tipand.
La un moment dat, devenea nerabdator si incepu sa isi miste si el soldurile. L-am lasat, eu ramanand la acelasi ritm. Ritmul meu, il inebunea pe el si pe mine ma provoca atat de tare. Aveam nevoia sa fiu cat se poate de mare, chiar daca era atat de dureros. Nu stiu cat mai aveam sa rezist.
-Tom, Tom, mai tare! Aproape soptea.
Da, planul meu functiona perfect.
-Tom, te rog…
Am chicotit chinuit si l-am muscat de lobul urechi. El facu, ceva, nu stiu ce si ma stranse atat de puternic inauntrul sau, facandu-ma sa gem. Cata placere. Si repeta de fiecare data cand ma miscam, pana cand, brusc Bill isi ridica pieptul si gemu atat de tare, socandu-ma. Ii gasisem punctul, deci nu mai trebuia sa ma abtin mult. Am dat startul unor patrunderi mai adanci si mai puternice, insistand pe acel loc.
- Da, Tom, acolo, acolo! Asa! Tipa fiecare cuvant.
Nici nu aveam sa ma indrept in alta parte. Incepusem si eu sa gem, iar la un moment dat, chiar am fost surpins. L-am ridicat la nivelul meu, strangandu-si puternic picioarele in jurul taliei mele, lasandu-si toata greutatea pe mine. In acel moment, am simtit cum parca s-a rupt ceva inauntrul sau, si eram si mai adanc. Am simtit amandoi un val de caldura puternica, iar Bill isi dadu capul pe spate gemand.
-Da, da, da! Isi puse mainile in jurul gatului meu. Tom, vin-o..Am nevoie sa vi in mine…
Imi sopti, punandu-si capul pe umarul meu.
-Fa-ma! I-am ordonat, iar el se supuse.
A facut din nou acel “ceva” si ma stranse puternic. Acum eu gemeam prea tare si eram inebunit.
Nu mai eram constient de nimic altceva decat de faptul ca trebuia sa ii arat lui Bill cat de multi il ador si-l iubesc si-l doresc… Nu auzeam decat cum imi striga numele, simteam decat placerea cum se scurgea prin venele noastre si atat mai conta...
[Imagine: TheYaoiGuild.jpg]
Nush...cred ca astept sa pice ceva din cer...mai greu decat un fulg sau o picatura de apa sau sa gasesc pestisoru de aur alb, ca sa imi indeplineasca mai mult de 3 dorinte...
[Imagine: TheYaoiGuild02.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pentru ca inca te mai iubesc Debb.' 41 33.787 22-09-2011, 09:00 AM
Ultimul răspuns: DeMentă
  O noua sansa la iubire Mùsè 3 2.851 18-07-2011, 03:06 PM
Ultimul răspuns: Mùsè
  Oarba, dar inca te pot simti! Ely1496 19 10.177 29-04-2011, 10:51 PM
Ultimul răspuns: .Dudiii
  Soul mates [twincest] Kiufu^^ 2 2.889 10-04-2011, 10:19 PM
Ultimul răspuns: ..Chris.
  Eu inca te mai iubesc Juneko 5 4.698 03-04-2011, 01:21 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  O noua sansa la iubire ingerash-visator 8 5.759 15-03-2011, 08:28 PM
Ultimul răspuns: ~Ioana*Yoanna~
  Minuni inca exista DJ_Biscuite 3 3.203 07-02-2011, 08:42 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.
  16 ani si inca o zi deeaH2elen 4 3.438 24-01-2011, 04:58 PM
Ultimul răspuns: deeaH2elen
  Dincolo de adevar( titlu inca nedefinit ) Lanna 0 1.819 25-10-2010, 10:30 PM
Ultimul răspuns: Lanna
  My worst nightmare is losing you [Tokio Hotel twincest; made by two yaoi lovers] angeliqueVampire 20 14.210 07-03-2010, 03:07 PM
Ultimul răspuns: Aiumy


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)