Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

.Tentatii.Fatale. [+12 . +18]

#11
Interesant:-? am citit ambele capitole dar o sa comentez doar al doilea capitol.
Titlul:Ce pot sa spun? atragator:X, minunat imi place ca-i scurt si la direct.
Greseli: ai cateva dar mie nu-mi sar in ochi sincer, e prea captivant capitolul;))
Idee: o ador, faza cu moartea parintilor, nici nu stiu ce sa zic despre ea poate doar imi place. Chestia asta cu moartea parintilor o folosesc si eu, nu spun ca m-ai copiat doamne fereste! ci mai mult ca-s uimita ca ne-a venit la amandoua ideea, ce face inspiratia si imaginatia cu mintea oamenilor:)). Ador faptul ca s-a schimbat din fetita rusinoasa in cea puternica si indrazneata in modul bun al cuvantului, ador sfarsitul la amandoua capitolele.
Limbajul:e ok, nu-i prea cenzurat, ai cam injurat nu toate pot fi numai lapte si miere,toata lumea injura
Aspect: Imi place cum aranjeti in pagina are un aspect ingrijit si usor de citit, mi-au alenecat ochi pe text lin si pe nesimtite as fi vrut sa fie mai mult dar stiu ca nu esti o masina de scris si ai nevoie de timp.
Modurile de expunere:Stiu ca nu-s la "tip de critica" dar vreau sa critic si asta, deci:
Actiunea nu fuge dialogul nu este mult, aproape ca chiuleste. Actiunea nu fuge.Imi place ca narezi la persoana I, tine-o tot asa :*
*Off Topic
Si tie iti mananca word-ul litere?;)) cel mai mult urasc la word-ul meu faptu ca daca incerci sa adaugi ceea ce adaugi se sterge, imi vine sa-l starng de gat cand face asta:crazy:
*
Cam atat am avut de zis, spor la scris (si acel cunoscut "Anunta-ma" isi face aparitia)
:bye:
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

#12
Fic inchis la cererea autoarei.
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Obsesii fatale... Peppers 5 3.579 05-02-2012, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Tentatii ascunse EvilManiac 2 5.800 08-02-2008, 08:48 PM
Ultimul răspuns: EvilManiac


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)