Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Illusion’s Highway [yaoi]

#21
Oh drace:)) Dupa cum ti-am spus si pe mess, chiar daca nu a existat nici macar un kiss, mi-a placut groaznic de mult capitolul asta. Da-ti seama... si nu are UN KISS O.o
Ador cat de grijului a fost Shun cu Kai cand l-a luat in brate si l-a pus in pat si ador car de scump si de dulce e Kai :o3 dar totusi, Teru pe unde mai zace?:-w
si deci faza cu
Citat:- Sigur...Hei, ma intrebam....daca...nu...vrei sa mergi...undeva cu seara asta in mine, adica, vreau sa spun, cu mine in seara asta
M-a lovit din plin =)) credeam ca inebunesc si ca voi avea nevoie la WC O.o (chiar am nevoie T^T)
Ei bine, sper ca s-o termine rapid cu Daito ala ... eu am nevoie de actiune, nu de vorbe :-w
So, Shun, hurry up, du-te si puneti-o cu Teru :)) Dar cat mai repede :-"
Meany, astept nextu ca altfel te spulber din 3 miscari ;;)
Cat mai rapid, pls :-"
Kissez ^.^
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#22
Heh, scuze de intarziere, cam mare, stiu :-". Nu am de gand sa abandonez ficul, dar pur si simplu nu am avut chef sa scriu...Ah da, banuiesc ca am multe greseli de tastare, abia ce l-am scris si mi-e prea somn sa-l mai corectez :D Sper sa va placa, lectura placuta :*


Capitolul 6: A little bitter, a little sweet

- Incetati sa ma mai urmariti peste tot! Am tipat eu deja scos din sarite, referindu-ma atat la el cat si la mama. Nu mai sunt un copil, ma descurc si singur! Si, oricum, nu ma mai intorc!
Poate ca am fost prea direct, dar nu-mi pasa, macar nu ma va mai deranja un timp sau cel putin asa sper. Imediat ce am terminat de adresat acele vorbe, am auzit un claxon si am realizat ca acela era adevaratul Jun. M-am grabit sa ajung la masina lui, am deschis portiera din fata si m-am asezat pe locul de langa sofer.
- Pune-te centura, mi-a spus Jun inca de cand am inchis usa dupa mine, stiind ca altfel nu as fi facut-o. Mi se parea complet inutila pentru ca, daca ar fi fost vorba de un accident, oricum nu m-ar fi ajutat cu nimic si, in plus, ma mai si incomoda. Cu toate astea, m-am conformat, nedorind sa ma vad dat jos la primul semafor.
- Si unde mergem...? Ii spun uitandu-ma in oglinda retrovizoare si realizand ca nu eram singuri in masina: Teru?! Am spus de parca vazusem o stafie. Cand aveai de gand sa spui ceva?
- Am crezut ca m-ai vazut si ca nu vrei sa vorbesti cu mine.
Am vrut sa-l intreb de ce as face una ca asta, dar nu mi-ar fi raspuns cu Jun de fata. Cand am inceput sa avem secrete intre noi? De obicei ne povesteam totul si, dintr-o data, fiecare se fereste sa dezvaluie prea multe celuilalt.
Sirul gandurilor mi-a fost intrerupt de Jun care m-a anuntat ca mergeam catre Fantasy, din nou. Cel putin acum avea sa fie mai populat decat de dimineata, deci nu va mai fi atat de plictisitor. Am ajuns imediat la localul stabilit si am coborat cu totii din masina, Teru avand grija sa se lipeasca pentru scurt timp de mine. Oare o facuse neintentionat sau voia sa-mi dea de inteles ca incepea sa-i placa ideea de a fi cu mine? Voi afla...
Cand am deschis usa, zgomotul purternic m-a izbit precum un val imens de apa, dar, inaintand prin club, senzatia s-a topit incet. Ne-am asezat la bar, comandandu-mi o tequila, iar Teru si-a luat acelasi lucru ca si mine. Am inceput sa discut mai mult cu Jun, asta pana cand s-a apropiat de el o blonda foarte apetisanta, sau cel putin asa ar fi numit-o el, si au inceput sa flirteze. Tipa nu era foarte inalta, dar tocurile ascutite ii dadeau o statura perfecta, conturata de formele ei bine puse in evidenta de o rochie stramta, argientie. Era genul de femeie usoara care-si petrecea noptiele prin cluburi cu o tona de machiaj pe fata si cautand pe cineva cu care sa si-o traga. Se pare ca Jun va fi urmatoarea ei „achizitie”, dar, dupa cum imi cunosc prietenul, nici el nu are obiceiuri mai bune, asa ca se merita reciproc.
I-am lasat pe cei doi in pace, sorbindu-mi si ultimele inghitituri din bautura, apoi am comandat un wisky, si, in scurt timp, l-am auzit si pe Teru cum isi ia unul. Era clar ca voia sa-mi atraga cumva atentia asa ca am muscat momeala intentionat. Am inceput sa-i spun despre un club care abia se deschisese si ma gandeam sa merg odata pe acolo, apoi discutia a continuat pe diferite subiecte in timp ce alte pahare de bautura erau golite. Odata cu ele disparea si ratiunea noastra, asa ca, dintr-o data, il vad pe Teru cum se ridica de pe scaun, mergand pe ringul de dans si incepand sa se miste lasciv de parca ar fi incercat sa ma provoace. In cele din urma, m-am dus langa el, incepand sa dansez provocator, cu niste miscari bine sinconizate cu ale lui. L-am prins de gulerul camasii, iar el s-a oprit din dans cautandu-mi buzele, insa l-am oprit inainte de a face o scena in public.
- Nu vrei mai bine sa mergem la etaj? Ii spun, referindu-ma la un motel ce se afla chiar deasupra barului.
El nu mi-a respuns, insa am luat tacerea ca un „da” si m-am dus catre bar pentru ca tot de acolo se inchiriau si camerele. Am luat cheile impreuna cu o sticla de vin alb, ideal ar fi fost o sampanie, dar nu pot bea asa ceva pentru ca e gretos de dulce. Urcand scarile, Teru s-a impiedicat de o treapta si mi-am dat seama ca era cam beat, ceea ce explica comportamentul lui din ultimul timp. Ciudat, nu bause foarte mult, poate e din cauza ca le-a amestecat. Eu sunt doar putin ametit, in orice caz stiu ce fac...
Am cautat camera cu numarul treisprezece, apoi am introdus cheile deschizand-o si intrand inauntru. Era o incapere destul de mica, doar cu un pat, un sifonier si o masuta pe care se afla televezorul care nici macar nu avea telecomanda. Dar oricum nu am venit sa ma uit la filme romantice, asa ca ma voi rezuma la pat. Inainte sa ma asez, am cautat ceva cu care sa desfac sticla de vin fiindca de obicei astfel de camere aveau asa ceva. Am gasit in cele din urma ceea ce cautam intr-unul din sertare, unde erau si doua pahare...ce loc total nepotrivit pentru niste pahare din sticla. In fine, am turnat lichidul galbui, apoi i-am intins un pahar lui Teru care statea pe pat, deschizandu-se la camamsa.
- Mi-e cald, a spus el parca incercand sa se scuze, apoi a luat obiectul pe care i-l intinsesem si a adaugat un „mersi”.
I-am zambit si am dat noroc mai mult in gluma, apoi am baut jumatate din vinul ce se afla in paharul inalt. El abia ce-a luat vreo doua guri, reusind sa scape un firicel care sa se prelinga pe langa barbie. Nu m-am putut abtine sa nu i-l ling lacom, ajungand pana in coltul gurii sale, apoi m-am indepartat pentru putin timp, revenind pentru a-i saruta scurt buzele. M-a tras apoi de dupa ceafa cerandu-mi un sarut in adevaratul sens al cuvantului, iar eu am lasat paharul pe jos punandu-ma deasupra sa. Am oprit sarutul repede fiindca am auzit un sunet de sticla sparta si, privind in jur, am realizat ca era paharul lui Teru.
- Ups, a spus el privindu-ma de parca ar fi fost un copil mic ce nu si-a dat seama ce face.
- Ai merita sa fi pedepsit pentru asta. I-am spus eu in timp ce ma urcam mai bine in pat.
- Daca ai face-o tu, nu m-ar deranja, mi-a raspuns imediat. Aveam impresia ca daunam psihic persoanelor din jurul meu, nu-l stiam atat de pervers pe Teru...sau nu-l stiam deloc. Asta, sau era de la bautura.
L-am sarutat lung, prinzandu-i buzele intre ale mele si captandu-i reaspiratia intretaiata. Limbile noastre au inceput un joc incontrolabil la care niciunul nu era dispus sa renunte. Am prins baza tricoului sau in maini, tragand de el si incercand sa ajung la abdomenul lui pe care am inceput sa-mi plimb mainile intr-o goana nebuneasca. I-am strans apoi mandria prin materialul pantalonilor, iar el a vrut sa-mi indeparteze mainile, insa i-am cuprins incheieturile, ridicandu-le pana la nivelul capului. In acel moment, ceva de pe bratul lui mi-a atras atentia, cateva puncte rosiatice, unele mai inflamate, altele de o nuanta rozalie. Imediat mi-am adus aminte de seara trecuta si m-am ridicat de pe el, hotarat sa il fac sa-mi mai dea o doza, iar la starea in care era acum, sunt sigur ca nu va fi greu.
- Iubire, ce zici sa-mi mai dai o doza? Hai, nu ma minti, stiu ca mai ai. I-am spus strecurandu-mi mana in pantalonii sai pentru a nu-l lasa sa se gandeasca la propunerea mea prea mult.
S-a uitat la mine cu o expresie ce ar fi fost luata ca fiind extrem de serioasa, asta daca nu ar izbucnit apoi in ras. Si-a dus una din maini catre buzunarul blugilor de unde a scos un flacon care-mi parea deja cunoscut si s-a ridicat alene din pat. In timpul asta, mi-am scos camasa si mi-am mai turnat un pahar din bautura de langa pat. Il priveam urmand acelasi procedeu, dar ceva mai stangaci decat data trecuta, scapand cate ceva pe jos. Dupa ce am mai luat o gura sanatoasa de vin, mi-am dat seama ca terminase, asa ca m-am apropiat de el, intinzandu-i bratul incordat.
In ciuda faptului ca era atat de ametit incat uita unde pune lucrurile dupa doua secunde, mi-a facut repede doza, apoi s-a dus sa-si prepare una si pentru el. Ma asteptam sa simt o senzatie uimitoare care sa-mi strabata corpul din cap pana in picioare, insa nu a urmat nimic. M-am incruntat si am decis sa-l intreb pe Teru, desi as fi riscat sa fiu iar luat drept fraier sau cam asa ceva:
- Nu simt nimic, e normal?
S-a intors catre mine in timp ce avea acul infipt in brat si a continuat sa injecteze lichidul rosu, zambindu-mi ironic. Nu mi-a raspuns decat dupa ce a terminat si s-a ridicat mergand catre pat fara a-si mentine drumul drept.
- Da’ tu ce credeai? Ai putina rabdare si vei simti tot ce vrei, mi-a spus sarutandu-ma, lucru care m-a uimit. De ce, data trecuta ai simtit ceva de prima oara? A venit intrebarea lui retorica la care nu i-am dat niciun raspuns.
Probabil seara trecuta fusese doar entuziasmul meu pentru ca ma asteptam sa am parte de ceva deosebit inca din prima secunda. Dar noaptea era mare, nu aveam de ce sa-mi fac griji, plus ca ma astepta partida bune de sex. Am inceput din nou sa ne sarutam, in timp ce mainile mele ii scoteau una cate una hainele ramase. Dupa ce i-am dat jos si boxerii, am avut grija sa-mi scot si hainele mele, apoi mi-am indreptat atentia catre gatul lui incepand sa musc pielea pana cand i-am facut o urma usor vizibila. Mi-am continuat drumul catre abdomenul sau trasand linii umede de saliva cu limba.
Deodata, am simtit o transpiratie rece, insa putin diferita si, intr-un mod ciudat, chiar placuta. Ca si cand as fi fost conectat la o priza invizibila, energia imi curgea prin corp, vie, redandu-mi acea senzatie puternica a unui fulger care-mi strabate oasele pana in adancul maduvei. Nu, nu a fost entuziasmul meu, acela era sentimentul dupa care tanjeam.
Fara sa mai tin cont de Teru, m-am pozitionat intre picioarele acestuia, ridicandu-i bazinul apoi l-am penetrat adanc facandu-l sa scoata un tipat infundat. Am inceput sa ma misc in interiorul sau, la inceput ceva mai lent, insa am continuat din ce in ce mai repede. Teru imi striga numele, in timp ce un firicel de saliva i se prelingea afara din gura. Ne-am impreunat mainile pe cearceaful liliachiu al patului profitand de ocazie pentru a-i desparti mai mult picioarele. Respiratiile au devenit greoaie si accealerate odata cu miscarile mele sigure.
Am continuat asa un timp, pana cand mainile ne transpirasera si simteam cum ne alunecau. Am grabit si mai mult intensitatea penetrarilor simtitnd ca momentul final se apropie s, in cele din urma, ne-am eliberat amandoi la doar cateva secunde diferenta. Simtind cum ritmul respiratiei ne revine la normal, ne-am asezat pe pat, fara a ne spune insa un cuvant.
Am mai facut-o inca de doua ori, apoi am mers la un dus ce avea sa transforme baia intr-o victima a uneia dintre cele mai mari inundatii cunoscute vreodata. Bine, poate exagerez la partea asta, insa era apa pe jos pana la glezne. Am cautat scurgerea sa vad ce-o blocheaza si mi-am dat seama ca era infundata cu ceva, insa nu m-am stresat si mai departe sa fac ceva. Pur si simplu ne-am intors in pat, cautand pachetul de tigari, insa am observat ca nu mai aveam nici macar una. Teru a reusit sa adoarma doua ore mai tarziu, insa eu nu puteam in niciun fel asa ca mi-am luat perechea de pantaloni pe mine, iesind in balcon.
Aerul rece m-a lovit precum un zid de ace, facandu-ma sa ma uit in jos pentru a vedea cu ce eram imbracat. Evident camasa lipsea si, pe deasupra, mai purtam si pantalonii lui Teru. Am privit in departare incercand sa caut soarele, insa nu dadea niciun semn ca va rasari in curand, asa ca am intrat inapoi in camera. Mi-am schimbat pantalonii si am coborat la bar pentru a-mi luat un pachet de tigari si un energizant. Deodata ma simteam foarte obosit si total lipsit de chef de viata. Speram sa nu mai vina si partea asta in care parca imi cadea cerul in cap, dar banuiesc ca era inevitabil.
Intors in camera l-am zarit pe Teru stand pe marginea patului si band un pahar cu apa. Fata lui era putin trasa si palida, parea chiar mai obosit decat mine desi dormise...cred. Si-a indreptat ochii catre mine cu acea privire patrunzatoare cu care incepusem sa ma obisnuiesc si mi-a spus pe o voce stinsa:
- Shun, ma mut in Anglia.
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#23
Ce face?!?! :O de ce m***ii m*sii se muta in Anglia?! ANGLIA?! _-_ hai maaah :o3 pentru cat timp? Sper ca nu mult oricum :|
Ce ma enerveaza este k idiotii astia doi inca se drogheaza ca niste nesimtiti :-w si cum sa se mute in Anglia? O.o
Asta inseamna ca Shun nu-l va mai avea ca partener pe Teru... Io'l vreau pe Teru! [-(
Sunt curioasa care va fi reactia lu Shun dupa ce i-a fost spusa ultima chestie >.> Cel putin Teru va avea o amintire placuta cat timp va fi in Anglia >:)...Si sper ca isi va aminti, la cat de high erau amandoi O.o
....
Da' in Anglia? O.o... mai bine ramane naibii aksa! Stii.. nu s-ar putea anunta ca zborul spre Anglia sa fie anulat?:-? si ca nu va mai avea loc, NICIODATA! ;;)
Meany, astept urmatoru capitol cat mai repede, ca te spanzur cu siretu de la bocanci [?>.>]
En fin.. kiiiis ya :* [sa pui nextu ala k altfel trebuie sa-mi imaginez eu c se intampla :-s si daca ma gandesc mult, ma doare capu :-" Ja' ^.^]
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)