Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ieşiri la vară

#1
Bunăăăăă~ ! Ca să explic ce aş vrea :
Eu la vară merg la Constanţa, la bunica mea. Cum am văzut că mulţi sunteţi de acolo, ce ziceţi să ne vedem şi noi aşa ? :d Eu o să mă văd cu Teki ( Tekami ) şi cu Berry, sigur. Dar mi`ar plăcea să fie o întâlnire aşa mărişoară, cu mai mulţi. ^^ Pe plajă sau oriunde vreţi. :]] Nu prea ştiu eu Constanţa, deşi m`am născut acolo, dar pot nimeri locul în care ne`am vedea. ^^
Să aud şi ce ziceţi voi şi mai vedem. :]
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#2
Hey , Nya !!
Am trecut si eu pe aici sa citesc posturile de la acest subiect si am vazut ce ai vrea tu.
De asemenea am citit si ca te vei intalni cu Berry <3 ( my little Berry >:d<) , asa ca vroiam sa-ti spun .. sau sa-ti propun ca atunci cand te vei vedea cu ea sa te vezi si cu mineee <333 !! Bye-Bye .. sper sa imi iei comm-ul in consideraree <33
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#3
salut
si eu stau in constanta, si ma gandeam sa va dau idei unde sa va intalniti:d suna putin ciudat dar imi dau cu parerea cam unde, deoarece eu ies foarte des cu prietenele mele.
puteti sa va intalniti la plaja, la cofetarii (sunt foarte multe), in City Park Mall, la Cin Cin etc.
daca mai vreti idei eu sunt disponibila(cu idei nu altceva, nu va ganditi la tampenii:d O.K?) deci daca vreti locatii dati un pm si se rezolvapupic
pupici tuturorpupicpupic
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]

#4
Alinutza ai uitat să spui şi de Gravity Park <3 ză best skate park evăr.

OK, păi eu sunt din Constanţa şi, ei bine la vară mă voi vedea cu Nya-chan. Dacă mai este cineva din Constanţa sau eventual care va merge la mare vara asta, puteţi să spuneţi ? Chiar aş vrea să mă/ ne întâlnesc/ întâlnim cu mai multe persoane. Asta dacă veniţi prin Iunie, pentru cei ce vin la mare : - ". Oricum pe mine mă gasiţi în Satul de Vacanţa în Iunie pe la 'Ciocan' holbându-mă la cei de acolo, care ţipă :3. Pe mine mă recunoaşteţi după coarnele de drac <3.
Păi ă, ce pot să mai spun ? Sper să ne vedem :d.
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#5
Si eu as fi de acord. Spuneti unde. Ar fi destul de dragut in Mamaia, in CityPark, Delfinariu, etc. Apropo sunt din Constanta. Si apropo, tocmai m-am dat in ciocane ieri(moca, mama cunoaste tot satul de vacanta, ca lucreaza la bowling-ul care e fata in fata cu ciocanele)15, cu niste prieteni(unul dintre ei tipa ca o fetita 9) 21. Bine, mai vroiam, recodul meu e de 9 ori la rand in ciocane 9. So, pm me daca e ceva 5.
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#6
Hey, guyz ! ( again )
Eu vin săptămâna viitoare în Constanţa ( cred că vin marţi ) şi stau patru zile. O să mai vin şi prin august, dar momentan merg într`o deplasare cu mama. Deci um . . . ziceţi şi voi când şi unde ne putem vedea. ^^
Şi ăştia interesaţi să îmi dea add pe messenger şi vorbim. :]
Hope I`ll see you soon. * hugs everyone *
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#7
Hai sa va urez si eu distractie placuta Smile in cazul in care va vedeti Smile ... nu conteaza unde mergeti , sunt multe locuri si important e cu cine te duci nu unde Smile
@baraha mamaia ? loc mai cocalaresc n-ai gasit ? in city park ? gen da' ce sunteti frate 21 pitipoance de mall ? 21 cat despre delfinariu ce haz mai are ca a murit mark 2
Mai bine te duci la un film 10 ruleaza cinema cinematografica acum si e smecher Smile

Oricum concluzia e... ce concluzie ... ca n-am zis nimic , am batut campii 21 hai distractie placuta si sa auzim numai de mine . pace .
[center]
Sunt peste voi cu orice cuvant se zice ca sunt genial ... stii de ce ? ... pentru ca sunt .
[/center]

[center][Imagine: gunot2.jpg]
[Imagine: 44483.gif][/center]

[center]
tba
[/center]
[center][Imagine: txtmovementvh8.gif][/center]

#8
@Sucre. Mamaia-> Satul de vacanta, ca ma dau moca in toate alea 21. City Mall, are cinema 3, plus ca am vazut ca au adus si un circ pe acolo 39. Delfinariu, am auzit ca au adus 3 delfini noi din China (sau oricum, de prin Asia, parca 21), deci ar fi interesant sa-i vedem. Oricum, sunt muuuuulteee lucruri interesante prin Constanta.
[Imagine: akv4ok.png]
So sacrifice yourself, and let me have what's left.
I know that I can find the fire in your eyes.
I'm going all the way, get away, please.

#9
Costineşti din 23 luna asta, stau vreo 7-8 zile nu ştiu exact, până intru în comă 4
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]

#10
Si eu stau la Mangalia pana pe 25 august. Care are chef sa faca un meeting sau ceva, dati-mi un PM sau contactati-ma pe messenger (id-ul este pus la profil).

P.S: Pot sa vin in orice statiune sau oras care este vecin Marii Negre.
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)