Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Idk.

#11
Addeh, Bambilici, Beki - danke pentru urări şi pentru bun venit. De faaapt, mulţumesc pentru tot. XDDD
Addeh - Yeah, îmi place horror-ul. Actually, marea majoritate a filmelor pe care le urmăresc sunt horror. ^y^
Doar genuri? Atât? Fără solişti/trupe? Eeh...anw. :- ?? Hm, ascult dubstep, metal, nu metaaal, indie rock. :"D
Bambilici - aww, thks! Cred că fumezi şi tu Dunhill, poate din cauza asta ai şi spus că sunt cele mai bune ( şi chiar sunt ! : > ) nu am dreptate? *laauuughs*
Beki - Diana e un nume GENIAL! Adică eu l-am adorat tot timpul şi încă nu mi-am dat seama de ce, dar îmi place foarte mult. =P <33 Erm, am văzut că nu prea sunt fani yuri, dar yaoi clar sunt. o.o' Daar sunt destul de sigură că în viitor o să fie mulţi fani yuri. : >
Întrebăăăăriile :
1. Ăăăh, Marea Britanie, Ireland, Germania ( Dublin, Navan, London, Munchen, Berlin ) ^"^
2. Evident că urmăresc seriale. o.o' Skins, Gossip Girl, NCIS, How I met your mother, Familia Borgia, Urzeala Tronurilor, Grey's Anatomy, Dr. House, Camelot. X"DDD Şi ar mai fi...:- ??
3. Câini mari şi urăţi. Păianjenii graşi. 65 Şi cred că sunt şi claustrofobică, urăsc când stau mai mult de 30 de minute într-un lift sau cev de genul ăsta. -.-
4. Filo bilingv-engleză, deşi fac în particular germană de ceva timp. : >

Danke schon !
Un om inteligent se imbata ori de cate ori este obligat sa-si petreaca timpul alaturi de prosti.

#12
Mancate-ar mama bine ai venit21 Sper ca nu te-am speriat:d Si mie mi-e groaza de paianjeni si sunt claustrofoba,ma dezgusta gandacii aia mari si jegosi.Detest lifturile 21) si sunt bisex:d
Intrebarile acum:
1.Cum de ai dat de animezup?
2.Cine te-a adus aiki? [dak e cazul]
3.Care e anime-ul tau preferat?
4.Practici vre-un sport?
5.Canti la vre-un isntrument?

#13
Da ai dreptate! Fumez Dunhill albastru lung. Insa asta de cam un an de zile.... Inainte am fumat Lucky Strike pana cand am cumparat cu o prietena foarte buna un pachet de la magazin si cand l-am desfacut a iesit din el un gandacel care s-a asezat frumos pe mana mea.... Deloc misto! >.< Si am oroare de atunci. 21 Observ ca toata lumea iti adora sinceritatea. Si hai sa-ti pun si eu cateva intrebari, totusi 39
Anotimp preferat?
Numar norocos?
Ce Dunhill fumezi tu defapt? 21
Ce parere ai despre arta plastica(Pictura desen stuff) ?

Si cam atat cred 39

P.S. Dub FTW :X
What goes around comes around.

#14
Bambilici. ;;]
Fumez negru, lung. Idk, dar îmi place la nebunie ăsta. =P
Dunno, toamna ÅŸi poate ÅŸi iarna. X"DDD
Like it, Dali este un geniu. <3
Aprob, aprob, aprob. : > DUB FTW!

Queer As Folk ♥

Fic, fic, fic - zup. ^y^
My best friend, google.
Well, nu am unul preferat. srry. :- ??
Nope, dar mă pricep la multe tâmpenii fără să-mi fac griji. :]]
Neah, dar ÅŸtiu ceva-ceva pe la pian. =P

Danke!


Un om inteligent se imbata ori de cate ori este obligat sa-si petreaca timpul alaturi de prosti.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)