Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Idk.

#1
Guten tag !
Pentru început , mă numesc Georgiana sau Genest sau mai simplu decât primele două, Georgi' . Deşi eu prefer a 2-a variantă , căci îl ador pe Rick Genest. <3
Am şaisprezce ani şi sunt zodia leu. XDD Şi sunt foarte-foarte-foarte mândră de asta! Îmi place să fac fotografii de tot felul - cred că de asta am să fac şi-un topic la Fotografia =P - şi sper ca în viitor să devin un fotograf cunoscut. Sunt genul de tipă deschisă, nebună, care face orice tâmpenie - chiar dacă cunosc riscurile şi consecinţele - . Citesc din când în când , mă puteţi întreba fiindca am nu-mi trece un scriitor prin minte şi nici vreun film or idk , movies or smth like that. ._.'

Yeeeaaah...Oh, fumez şi sunt o pură bisexuală. Şi nu, nu e doar o „fiţă de adolescentă”, aşa cum zice mama uneori. *lauuughs*
Dunno, love yuri and yaoi. XDDD Deşi nu sunt o fată atâât de înfocată sau ceva, doar că-mi plac. 39 Dar să nu vă gândiţi că am ceva împotriva 'normalului' . Şi nu, nu mă pricep la scris. Adică eu cred asta, profesoara de română nu. .-.
Cred că am să aştept întrebări de la voi, fiindcă pentru moment nu-mi mai trece ceva foarte interesant despre mine . :"DDD
Un om inteligent se imbata ori de cate ori este obligat sa-si petreaca timpul alaturi de prosti.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Genest!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei, Genest! :]
Aww o.o.. Okai, u esti cea mai sincera persoana de pe aici si incep sa cred ca ai o atitudine unica. :3. Imi place ideea cu bisexuala. Adica, cei care nu vor sa afle de asta, no comment >.>. Deci, mie imi place ideea 78. Awkai, si inca cateva [ gen : cu fumatul ] .. Oh, sinceritatea asta. Cum spuneam imi place deja<3.
D-d-d-d-ddd.
Soo, Welcome, Rebelo :3. ! Here, here!
Duhh, Bi'bi. :bye:
Yuuki.
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#4
Buna Georgiana! Si eu sunt noua pe aici, si nu prea citesc descrierile astea, dar a ta a fost interesanta. O singura intrebare am: Cum si cand ti-ai dat seama ca esti bisexuala? Te-ai sarutat cu o prietena si ai simtit ceva in plus sau ceva de genul?
P.s. Sa nu se inteleaga ca sunt homofob 21, dar sunt foarte intrigued.
[Imagine: careless.jpg]
And I don't realy care if you think I'm strange, I ain't gonna change.

#5
Hallo , fetelor ! XDD

Yuuki , danke schon pentru primire & all that stuff. ;] Nu ştiu cât de sinceră sunt , dar mă bucur tare mult că tu crezi asta. :"DD Really , adevărul e că e mult mai simplu să spui ce eşti şi cum eşti, decât să te dai drept alta. =P Anw , thxs.

Mulţumeesc, andraportocala fiindcă ai trecut pe la mine. XP By the way, au fost 2 întrebări. *laughs* But anw.
Yap , am sărutat o tipă şi mi-a plăcut mult mai mult sentimentul simţit în acel moment decât când m-am sărutat cu un tip ( şi am făcut asta de câteva ori o.o ) . Nu ştiu să-ţi descriu sentimenul mai pe larg, daaar da, să zicem că am simţit "ceva în plus" .

Thxks !
Un om inteligent se imbata ori de cate ori este obligat sa-si petreaca timpul alaturi de prosti.

#6
Welcome,Welcome.Have fun...mai mult nu stiu ce sa zic...aaa da:
De cat timp fumezi??Tigarile preferate?
You like manga??
Aaa da la cat mai multe posturi!!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#7
Bună - bună - bună , Azazel ! X"DDDDD
De doi ani şi...trei luni ( mâine fac trei luni *laughs* ) Exact , am calculat ! Dunhill , FTW .
Am citit manga , într-un timp eram "obsedată" , dar m-am lăsat de ea. =P Neh, n-am vreuna preferată.

Thxs!
Un om inteligent se imbata ori de cate ori este obligat sa-si petreaca timpul alaturi de prosti.

#8
Welcome here Genest *hugs*
well, mă bucur că ai spus totul aşa, pe faţă, e bine să nu te ascunzi. Admir lucrul ăsta.
Eu sunt Adi, Adina, nice to meet ya' şi sper să ne mai citim pe aici.

ÃŽÅ£i place horror-ul ?
Genuri de muzică ?

See you :"D .

#9
In primul rand, Bun venit, Genest! Sper sa te simti bine aici! ^^ *hugs*
Vreau sa te felicit pentru sinceritate! 3 Nu multi striga in gura mare despre orientarea lor sexuala sau chestii de genul asta... Si am un respect enorm pentru cei care o fac. Si eu sunt bi, si stiu cum e sa te judece lumea, insa asta nu ma opreste sa imi arat adevarata fata. Si ma bucur ca nici pe tine nu te-a oprit!
Ma bucur si ca fumezi Dunhill. Chiar sunt cele mai bune... ^^
Nu stiu ce sa-ti mai spun... Deja ai castigat respect de la mine, sincer =]
Fi mereu ceea ce simti ca esti, nu ce ar vrea altii sa fi.
What goes around comes around.

#10
Helau, Genest hug
Bine ai venit pe forum. Sper sa iti placa aici si sa te simti bine. Eh, cu siguranta o sa-ti placa, o sa vezi : )). Lumea pe aici e foarte prietenoasa, nu ai cum sa te plictisesti xD. Well, eu sunt Diana, nice to meet ya. Dar spune-mi Beki : )). Nimeni nu ma striga pe numele adevarat aici. So...imi place mult descrierea ta, chiar imi place xD. Esti o persoana foarte interesanta, de treaba, din cate vad eu, si foarte sincera. I like that. Ohoo ! Fan yaoi si yuri ! Bine ai venit in familie : > Aici suntem o groaza de fani yaoi si yuri. Bine, mai mult yaoi, ca yuri nu prea vedem prin animeuri o.o Doar ficurile ne mai potolesc curiozitatea xD.
Ah, bi ! Proud of you ! Iti admir sinceritatea. Si eu m-am sarutat cu o groaza de fete = )). Ehe, unii considera lucrul asta o tampenie, o mare prostie, but...lumea e facuta sa judece : >Oricum, imi place sinceritatea ta si faptul ca nu te intereseaza spusele altora. Good job !
Deci, intrebari:
1. Tara preferata?
2. Seriale tv urmaresti? Daca da, care sunt preferatele tale?
3. Temerile tale?
4. Profil de liceu?

Inca o data bine ai venit si distractie placuta. Chaa, ne mai vedem pe aici.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)