Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Idei noi pt Zup

(20-02-2011, 12:56 PM)Me†al A scris:
(18-02-2011, 08:27 PM)â– 2011 A scris: REvenind la idei.:

Revin la ideea mea cu fan cluburile. Păi adevărul e că la un moment dat te plictiseşti de acel fan club, dar dacă nu mai e prea frecventat, se poate închide şi nu mai ocupă spaţiu degeaba. PE multe site-uri am văzut fan cluburi şi au succes. Şi de ce nu şi animezup?

Ideea cu fan cluburile îmi place, dar câte să existe? Îţi dai seama că unuia îi place animeul X, de care n-a auzit nimeni, şi dacă se face un fanclub cu acel anime nimeni nu o să posteze acolo ? Adică, trebuie făcute fan cluburi pe teme destul de populare pe forum. Şi, să fie numai fan cluburi despre animeuri sau şi despre muzică, filme etc? ( acestea ar ocupa mult mai mult loc pe forum ) .

Da. Normal, nu m-am gandit sa fie fan cluburi cu x, si zeci de mi de teme. Exact, cu ceva popular de pe forum. nu ori ce si ori cum. Ceva care chiar se dezbate si e placut de toata lumea. Daca e faza cu club de filme, mai bine e doar unul, unde se vb de filme. 4 Adica nu stiu, sa vedem, poate o sa se faca ceva. Si mie mi-a placut ideia ar fi mult mia usor sa vb pe anumite teme si sa nu derivam foarte mult de la subiect.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

@AlerimxD: Cum adica atunci cand avea calculator?
Si asa iti apare la toate temele?

@Restul: Dupa cum cred ca am mai zis, am vazut fan cluburi pe foarte multe site-uri dar nu au rezistat pe nicaieri. Sunt active la inceput (unele) dupa care mor...

(18-02-2011, 12:05 PM)Crăci A scris: Nu mă refeream în special la teme.
Adică, eu sunt de a 7-a, şi pot scrie ce face noi în clasă, I mean, Pronumele Negativ, ăsta ca exemplu.
Eu fac la română, altul la mate, altu la chimie şi asa mai departe.
Eu una, în caz că se aprobă, voi fii la clasa a 7-a, Deea la a 8-a.Şi se pot oferi şi useri de clase mai mici, şi dacă nu sunt destui useri pentru acea clasă, un user poate lua mai multe materii, got it?
Apoi, la Geometrie, trebuie să facem desene, cum? Le facem pe foaie şi le scanăm sau pozăm, depinde.
În privinţă cu temele, păi da, de exemplu, putem face teme împreună, rezolvăm împreună, dăm teme pentru acasă, punem Teoreme, chestii dintr-astea, şi în caz, că nu înţelege ceva persoana, poate întreba, să ştiţi că nu e nicio ruşine dacă nu înţelegeţi.

Ei?

Ma duc la mamaie, caut cutiile cu caietele de prin podul casei, le scanez, si vi le postez. Ah si sunt explicate frumos, cu liniute, cu exceptii, cu tot ce vreti voi...
Voi vreti sa va faca cineva tema? Zau? Va duceti copiati tema de la cel ce o facu, luati note mai mari ca el si pauza sa mai invatati si voi ceva. Si se mai intreaba domnii de pe la tv de ce se duce tara de rapa... generatiile care vin sunt teroriste... - nu va ganditi la Bin Laden si alte alea.

Buna.Idee: cum ar fi ca si AMV-urile sa aiba un thrend special alaturi de FOTM,DOTM<SOTM,POTM..etc? Candidati avem,reguli avem,moderator avem,interes avem....dar avem nevoie si de un loc vizibil,unde sa vada toata lumea pentru ca este un paradox: se posteaza la categoria de AMV_uri unde culmea,oamenii creaza topicuri cu munca lor...si totusi avem 6 candidati *maxim* per editie...
[Imagine: wqymg0.jpg]

(23-03-2011, 09:07 PM)deeaH2elen A scris: Buna.Idee: cum ar fi ca si AMV-urile sa aiba un thrend special alaturi de FOTM,DOTM<SOTM,POTM..etc? Candidati avem,reguli avem,moderator avem,interes avem....dar avem nevoie si de un loc vizibil,unde sa vada toata lumea pentru ca este un paradox: se posteaza la categoria de AMV_uri unde culmea,oamenii creaza topicuri cu munca lor...si totusi avem 6 candidati *maxim* per editie...

De un astfel de loc ar avea nevoie si FF&FA, concurenti sunt.. interes e, ne mai trebuie doar niste reguli bune. Critici sunt. 106

Flaw: Pai cine a zis ca fan cluburile care mor sa mai stea? Le va sterge un mod/mod global, pe cele unde nu a postat nimeni de o luna,3 saptamani, etc 4
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Ok, o sa fac diseara inca o categorie pentru concursuri, unde voi adauga FF&FA si cel de AMV-uri

Bun, am creat acum categoriile pentru FF&FA.
Sunt la Alte concursuri, unde vor putea fi facute de acum inainte topicurile pentru noile concursuri (cele de test, sa vedem daca prind sau nu la useri)

Legat de moderatori la acele sectiuni... nu stiu inca.
O voi intreba pe Aly.

Voi (aka cei care v-ati ocupat de aceste concursuri pana acum) sunteti liberi sa va faceti acolo noile topicuri and stuff. Daca va pot ajuta cu ceva, anuntati-ma

hug multumim 3

Flaw, daca nu e cu suparare, te-as ruga, daca poti sa ne ajuti sa mutam topicurile sau sa le mute un mod global ^^
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

(24-03-2011, 09:25 PM)Dynn. A scris: hug multumim 3

Flaw, daca nu e cu suparare, te-as ruga, daca poti sa ne ajuti sa mutam topicurile sau sa le mute un mod global ^^

La fel eu si deea iti multumim de sectiunea AMV contest si vrem si noi o mutare a topicurile cu concursurile precedente[si daca se poate si sa le inchideti pe cele vechi si lasati deschis pe acel din luna asta].

multumesc^^
[Imagine: aaaakip.jpg]

Da-ti un pm cu link-uri catre toate topicurile pe care le vreti mutate 4
Eventual sa specificati si pe cele pe care le vreti inchise




Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)