Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Idei noi pt Zup

Am observat, dar nu la asta ma refeream.In primul post din topicul cu medalii ar trebui macar sa scrie ca acum e folosit pt cereri, nu sa stau si sa citesc pana imi dau seama
Acesta a fost doar un exemplu. Eu cred ca ar fi necesar sa fie asa pentru toate topicurile de acest gen (daca mai sunt sau daca vor mai fi)
[Imagine: robin-1.jpg]

Sa punem in fiecare prim post din topic pentru ce se acorda?
Exista deja acel link, cu poza pentru medalie in dreapta, la mijloc pentru ce se acorda si in stanga numele medaliei, de ce am mai pune si in primul post asta? daca e pus linkul si scrie, si e destul de explicat, de ce am face un megapostul acolo?._.

Trec și eu pe aici fiindcă am o nouă idee. Și, țin să-mi cer scuze dacă postul va fi incoerent, dar am ajuns acasă de la o petrecere.
Eu mă tot întrebam de ce mai sunt imaginile alea cu linkuri insertate pentru FOTW, DOTW, SOTM. Că tot nu s-au mai schimbat temele și pot să-i deruteze pe useri. Eu aș sugera ori să fie scoase fiindcă s-a modificat și numele unor concursuri ( de pildă, FOTM în loc de FOTW ) și e destul de greu să fie schimbate lunar, din câte văd. Ori, dacă vreți să rămână, mă gândesc să fie pusă o persoană care să le schimbe de fiecare dată când începe un nou concurs.
Cam atât.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



(29-11-2010, 11:00 PM)Flaw A scris: @deea: Ti-am raspuns in topicul facut de tine.

am vazut, scuza-ma Smile
[Imagine: wqymg0.jpg]

@Me†al: Initial trebuia sa le schimb eu, dar am avut o perioada ocupata si nu am mai apucat sa le updatez 4
O sa le scot pana la urma, cel mai probabil.

Semnatura ocupa prea mult "spatiu".
Ai fi tits daca am putea selecta sa nu vedem mood-ul altora sau medaliiile, petzi, zuupi, alea alea. E kinda annoyng.
Do not speak unless you can improve the silence.

Pentru asta exista tema light.
Si, daca nu uit iar, o sa existe si o versiune a temei normale, fara semnatura and stuff.

Citat:Pentru asta exista tema light.
Si, daca nu uit iar, o sa existe si o versiune a temei normale, fara semnatura and stuff.
Tema light e cam ... prost facuta,si prea light.
A doua varianta suna mai ok, insa, e exagerat sa nu poti vedea semnatura. Asta-i musai peste tot.

Keep goin'!
Do not speak unless you can improve the silence.

Nu stiu daca s-a mai dat aceasta idee.
Am vazut multi pasionati de fotografie[printre care si eu 9] si o tona de dueluri la fotografie,de ce nu face-ti un loc pentru concursurile lunare legate de fotografie?39

Corina, dacă nu ai observat există deja un concurs lunar de fotografie organizat chiar de mine.
Este la secţiunea fotografie. Flaw a spus că dacă acest concurs va avea concurenţi şi va fi popular îi va crea un loc special la Contesc of the week (care a devenit Contest of the month).
Şi la următoarea ediţie sigur va avea propriul loc.

Xoxo, AlerimxD.
[Imagine: 73m8sj.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)