Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Idei noi pt Zup

Aş putea să mă ocup eu cu acel concurs de fotografie, sincer.
Ştiu că nu sunt de mult pe site şi că nu am multă experienţă, dar ar fi foarte interesant.
Umm.. Chiar! Organizatorul unui concurs poate participa ?

Şi ar mai fi ceva. Aş vrea ca atunci când văd profilul cuiva să scrie Zodie : Săgetător/Fecioară/Rac (cu literă mare la început). Mă seacă literele mici ^^'
Åži sigur e uÅŸor de rezolvat.

Xoxo, AlerimxD.

Edit : Da, aş vrea să fie o opţiune unde să aleg scrisul cu literă mare la început sau cu literă mică. Mie îmi place mică =]
[Imagine: 73m8sj.png]


@Alerim

despre zodii, mie una imi placce cum este facut scrisul. Doar daca ai vrea tu sa existe o obtiune unde sa fie scrisul mare sau mic, nu? Eu una nu sunt chiar incantata de literele mari. mai degraba le urasc xD

Si zodiile, sunt scrise cu litera mare la inceput 4

Sagetator- sagetator (diferenta dintre litera mare si mea mica

Ati auzit de bookcrosser?
Daca da poate facem ficcrosser? Aceasta va consta intraceea ca un scriitor, sa presupunem cel ce cistiga in FOTW, sa trimita un fic propriu, altui user prin PM, el dupa ce citeste lasa la sfirsitul PM-ului cu fic-ul un comm, si asa il trimite altui user tot prin PM, facind aceleasi actiuni sa ajungem la sfirsitul lunii sau saptaminii cu fic-ul comentat care apoi va fi postat pe un treat numit FicCrossing>>nush, poate adaugam si criterii de comentare, plus nota s.a.>>daca va place, ajutati sa dezvoltam ideea^^!
In legatura cu FanArt & FanFic...poate intradevar facem si FanFic & FanArt...sa se simpta si scriitorii implicati la treadul cu fic? Pentru ca lumea deaici iubeste sa scrie^^...doar ca de data asta nu chinuim si desenatorii, scriitorii isi aleg o imagine deja existenta pe forum si fac dupa ea...O.O....
Pareri?...

(12-12-2010, 06:03 PM)Mitch A scris: Ati auzit de bookcrosser?
Daca da poate facem ficcrosser? Aceasta va consta intraceea ca un scriitor, sa presupunem cel ce cistiga in FOTW, sa trimita un fic propriu, altui user prin PM, el dupa ce citeste lasa la sfirsitul PM-ului cu fic-ul un comm, si asa il trimite altui user tot prin PM, facind aceleasi actiuni sa ajungem la sfirsitul lunii sau saptaminii cu fic-ul comentat care apoi va fi postat pe un treat numit FicCrossing>>nush, poate adaugam si criterii de comentare, plus nota s.a.>>daca va place, ajutati sa dezvoltam ideea^^!
In legatura cu FanArt & FanFic...poate intradevar facem si FanFic & FanArt...sa se simpta si scriitorii implicati la treadul cu fic? Pentru ca lumea deaici iubeste sa scrie^^...doar ca de data asta nu chinuim si desenatorii, scriitorii isi aleg o imagine deja existenta pe forum si fac dupa ea...O.O....
Pareri?...

Buna. O idee relativ buna, dar nu ti se pare cam...complicat? Eu momentan observ ca nu se mai intampla nimic cu FOTW...si in plus exista (cred) o sectiune speciala pt fic-uri ^^.In schimb, imi place partea cu nota ...foecare , pe langa comentariu sa spuna cam ce nota ar primi candidatul *dar nu 8.49 sau 9.99 *..
Um...cred ca ar trebui sa intrebi userii *doar ei scriu,nu?* Pana la urma este munca lor si daca i-ai mai ingreuna si cu un FIC, cred ca am ramane fara concurenti .
[Imagine: wqymg0.jpg]

Dap...ma voi gindi cum facem si trag repede un comm la fanfic sa vedem ce cred ei despre asta^^..ms ca ai raspuns!
Cu FanFic & FanArt a fost doar o propunere>>si nu e nevoie de fic-uri cu capitole|>>e deajuns o simpla foaie A4...>>.<<...lasa, vedem^^

(12-12-2010, 07:23 PM)Mitch A scris: Dap...ma voi gindi cum facem si trag repede un comm la fanfic sa vedem ce cred ei despre asta^^..ms ca ai raspuns!
Cu FanFic & FanArt a fost doar o propunere>>si nu e nevoie de fic-uri cu capitole|>>e deajuns o simpla foaie A4...>>.<<...lasa, vedem^^

Cu multa placere. E buna ideea, dar hai sa o modelam in asa fel incat sa fie accesibila tuturor ^^
[Imagine: wqymg0.jpg]

Mitch lol, este cam mult de munca sau etc. Si exact ca si deea, zic ca nici cu FOTW nu se mai intampla ceva grozav. Ce mai? E frumoasa ideea, funny si poate vor fi membrii interesati. Sunt atia care pot fi pro sau contra. Mie imi place.

On: Nu bat drumul pana aici de geaba, nu? Am venit sa imi zic o idee. daca ar exista Avatar of the mounth? un fel de AOTM? sa se dea o tema gen: Iarna. si lumea sa apara cu avatare si sa se voteze cel cu cel mai bun avatar. sa zicem 39 locul 1 2 si 3. Nu cred ca ar fi mare bataie de cap, lol si ar fi chiar funnyeh, nu credeti?
Sau ceva DEspre GFX, sa se dea o tema gen : mew mew power(exemplu handicapat de anime) si o poza unde cei pasionati sa faca un avatar cu poza.

?? preri?
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Concursuri de genul asta puteti incerca si voi sa organizati 4
Si daca vedeti ca prinde, facem mai tarziu board-uri special pentru ele.

E mai mult o sugestie.
De exemplu, la topic-ul despre medalii trebuie sa citesc toate cele 59[?] de pagini ca sa imi dau seama ce s-a mai stabilit in legatura cu ele. Nu mi se pare normal. Asa ca, nu s-ar putea scrie toate informatiile in primul post?
[Imagine: robin-1.jpg]

Huh? Exista un topic unde sunt insirate toate medaliile si cum se acorda, de altfel mai exista si o pagina unde vezi toate medaliile...

Link medalii: http://animezup.com/forum/myawards.php

Topicul cu toate medaliile este ceva mai jos de cel in care faci cererea de medalie




Utilizatori care citesc acest subiect:
11 Vizitator(i)