Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iar am pacatuit >:)

#21
OH da .... poi cu ce sa incep...
Cand mai vine varul meu pe la mine are tampita bola sa se joke pe ps incontinuu si acum si-a luat si el un joc( da faza e ca el nu are ps 21). Si ma tot enerva facea pe desteptu, m-am enervat si am plecat, dupa cand m-am intors el nu era in camera, am luat joku' si il tot rostogoleam sa vad ce se intampla, dadeam cu degetul pe suprafata care se zgarie si din greseala am dat cu unchia *upsii* s-a zgariat cam nasol si dupa l-am pus inapoi iar dupa, a venit el sa se joake, bine ca nu l-a luat pe ala zgariat iar dupa acea a plecat 21. Ma intreb ce fata o sa faca cand va veni la mine iara si va incerca joku19( nu cred ca va zi ceva de ras 21).
Just the
way you know me..

#22
In comparatie cu pacatele voastre cred ca eu trebuia deja sa fiu inchisa undeva pentru tampeniile si lucrurile interzise pe care le-am facut. Ah de cate ori am riscat sa-mi pierd locul de munca sau chiar mai mult de atat xD

Incepand cu perioada cand eram copil mic si prost, ma plictiseam cu fratemiu in casa in timp ce ai mei erau la cumparaturi in Selgros incercand sa ne facem temele. Bun, rupem noi pagini din caiete si le facem avioane, dar parca nu era de ajuns, le imbibam in cerneala, dar nici asta nu era de ajuns, le dam foc si in loc sa le stingem sub apa de la robinet, ghici ce? Le aruncam pe geam, ele aterizeaza in balconul vecinului de la apartamentul 8 si ii iau foc perdeaua si covorul, au realizat insa in timp si l-au stins. Nu vreau sa-mi aduc aminte ce pedepse am primit pe atunci.

Am spart geamuri impreuna cu alti copii idioti, vecini de prin cartier, cu bulgari de zapada. Din greseala, doar nu aveam intentia asta, insa si asa am fugit de-am mancat pamantul.

A fost o perioada cand fratemiu umbla prin cercuri dubioase si am ajuns sa fumez iarba si hasis, desi dupa o experienta neplacuta din care nu-mi amintesc multe am renuntat la obiceiul asta, in schimb am incercat ceva mai usor anul trecut la o petrecere A la Playa, impreuna cu prietena mea si adaugat langa alcool. Asa ma plimbam eu pe role si in costum de baie, in sus si in jos pe strada ce duce la Nissi Beach.

Am avut o "relatie" cu un tip cu care lucram, cu 13 ani mai in varsta decat mine, mai ales dupa orele de inchidere. Am "imprumutat" masina fratelui sefului meu impreuna cu fiul sau pana pe plaja din Coral Bay si inapoi.

Am agatat un tip in Starsky impreuna cu o prietena -desi nu era genul meu- si dupa ce s-a amagit tipul destul si a platit si pentru bauturi, l-am lasat cu ochii in soare.

Oops, lista ar putea continua, dar as fi condamnata sa ard in Iad 21
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#23
Am "fugit" anul trecut de la ore împreună cu toată clasa şi ne-am dus în parc. Ne-am aruncat ghiozdanele pe geam şi am ieşit frumos pe la elevi, le-am luat şi am fugit prin spatele şcolii.
Am "păcălit-o" pe mama că era să mă înec şi că m-a salvat o prietenă. Mai avea puţin şi făcea infarct.
Revin dacă îmi mai aduc aminte.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#24
Sa va povestesc o faza haioasa in care am pacatuit. Eram in Botosani cu un prieten si trebuia nebunul sa-si astepte mama sa iasa de la lucru. Eu nu am vazut-o niciodata pe maicasa, ca lucreaza toata ziua si seara vine acasa deci chiar nu o cunosteam. Si cum asteptam noi, trageam eu o tigara ma uit pe alee si vad o tipa genul MILF, matura, atragatoare, corp misto, la care eu tipule fii atent ce buna e aia. La care el se uita si se albeste la fata ca foaia A4. Reactia lui? Baaaaaaaaaa dementule, aia e mamicaaaaaaaaaaa21. Te taaaaaaaaaaaai. La care eu foarte perplex, serios? Pe scurt i-am zis sa fie mandru si sa nu mai dea in crize, si i-am dat si o bere pt asta. Iar el ma pus sa promit ca nu ma dau la ea.21 De parca as fi facut-o vreodata.
Deci da am pacatuit, da hell chiar e buna femeia aia, si nu-mi pare rau.

If I cannot smoke in heaven, then I shall not go.

#25
Oh, observ ca sunt multi cumintei p'aci :]]]

Da, nu sunt cea mai "linistita" sau "cuminte" persoana pe care o cunosc :]]] Cateva pacate...hm39
Sambata noaptea, parca, cand dormeam la matusimea si de unde am sarit si pe geam ca sa evadez cu varumiu' le-am bagat in toti sperietii pe ale mele "dragi" verisoare=]]] Pe la 12 noaptea eu cu niste prietni le-am spsus ca iesim la un fotbal ( da de unde ) cand de fapt noi, pregatisem tot etajul doi cu "fantome" si ne ascundea pe la etajul unu al vilei ca sa le spionam =]]] De pe la ora 1 au inceput sa se auda tipete (noroc ca matusimea dormea la parter...) , iar cand le-am sunat cu numar privat si am pus o melodie de "La Morga" au inceput alea sa faca crize, sa planga si sa urle ca toate animalele=]]] Apoi, m-ai erau si stropii de sange falsi de pe tavan si perete si bubuiturile pe care le produceam ca sa le bagam in toti sperietii =]] La un moment dat le-am incuiat pe toate intr-o camera (unde eram si noi) si erau alea sa faca infarct cand s-a stins lumina si le-am apucat de brat =]]] Eh, iar dimineata...asta e alta poveste=]] Dar, normal ca dimineata numai eu am fost de vina :]]]
Hm... imi mai amintesc la sfarsitul anului cum in ultima saptamana de "jucam" noi cu apa :]] Si fiindca toti profii ne lasau afara si bineinteles ca in curte se ducea un adevarat razboi cu apa. Si tocmai ma pregateam sa ies in curtea scolii, inarmata cu o sticla plina de apa, cand un coleg (Nicu) m-a udat, sa zicem cam rau pe par ( si eu fac crima pentru breton' =]] ) Si sa vedeti atunci nervi =]]] "Am imprumutat" de la femeia de servici o galeata cu care spala toaletele si am umplut-o cu apa. Stiam ca tipu' sta dupa colt, asteptandu-ma din nou cu sticla plina asa ca vroiam sa-l stropesc eu mai intai. Dar nu stiu cum se face, ca i-am scapat toata galeata cu apa direct n fata ( era ud din cap pana in picioare) Iar eu..naiba, ma intorsesem cu fata la Emm ( a.k.a himi) si eram alba la fata. La care ea: Ce-ai patit Isa? L-ai stropit putintel? La care eu ii zic: Putintel..mai..mult... Acum..Fuuuugiii!! Ea: De ce??? Eu: Doar, fugi, acum, mai repede, pana nu-si revine ala!
Normal ca il luasem pe nepregatite si ii intrase apa si in gura, ochi, urechi, nas ( cum spuneam, galeata de la toaleta=]]] ) La ora, profa a dat vina pe el ca era asa ud, iar eu, eh, n-a reusit sa-si mai ia revansa in ziua aia=]]]
Sau intr-o zi eram doar 5 elevi la scoala: eu, inca o fata, un baiat pe care nu-l suport (George) si inca 2 baieti. Si nu stiu ce ne vine noua (clasa noastra e la etaju' unu ) sa sarim pe geam=]] Incep eu, sar odat, apoi revin iar in clasa, sar a doua oara dar nici unu' nu mai vroia s-o faca ( minte nebuna ce am=]] ) Asa ca l-am indemnat pe George care e un fricos si un papa-lapte ( intr-o zi, era l-a spatele meu, si fara sa vreau, in timp ce vorbeam si gesticulaam i-am tras un dos de palma de l-am trantic la 3 metri si i-am rupt si pantalonii =]] ) Revenind, l-am indemnat si asta a hotarat sa urce si el pe geam.Restul colegilor erau deja afara, asa ca diabolica de mine, cand asta s-a urcat pe bordura geamului, eu am inchis fereastra si l-am lasat afara pe bordura=]]] Iar el: Heiii!!!Da-mi drumu'!! Nu ti-e rusine!!Deschide acum!!! Eu: Haaa! Arunca-te jos, doar asa scapi! El: Nu!!! Mi-e frica sa ma arunc! Eu: SUNT DOAR 2 METRI COPIL CRETIN! El: BNine, dar lasa-ma inauntru!! Iar eu nici de naiba nu l-am lasat=]]] Am iesit frumusel afara din clasa, ca si cum nimic nu s-a intamplat si debea cand au venit restul elevilor in clasa i-au deschis geamu' sa intre. Daca era duupa mine il lasam acolo, cocotat toata ziua =]]]]
Sau a mai fost o data...pa~~i eram intr-o ora si profa era bolnava, iar usa clasei era deschisa... Si eu cu niste colegi vorbeam despre educatia sexuala ( halal subiect ne-am gasit si noi=]] ) si fiind foarte concentrata la ce spuneam nu am auzit ca a venit profa de tehno, care ma batea pe umar. Iar, eu, intorcand-o si crezand ca e un coleg i-am zis: Ce dracu' vrei, nu vezi ca am treaba? Lol, am ramas perplex cand am vazut-o =]]] Noroc ca e cam surda si nu a auzit ce am spus (sau poate n-a vrut..) pentru ca cert e ca nu mi-a zis nimic, doar ma ruga sa urc sus ca ma cheama profa de istorie.
Eiii, dar nu m-am linistit deloc in ziua aia...=]]] Cand a venit profa de tehno, sa-mi zica ca ma cheama cea de isto am facut alta tampenie=]] M-am dus eu frumos sus la "Crematoriu" (asa ii spunem noi dar si profii,salii special pentru profesori. Nu, nu cancelaria, o sala mai mult pentru proiecte si unde tin o gramada de hartoage). Eii si ajung acolo si imi zice profa: Bella draga, cauta-mi si mie prin fisele astea si punele in ordine cronologica, iar pe alealalte in ordine alfabetica. Uite stai aici! Si imi da o tona de hartoage (mdea, ce ma credea secretara ei? T.T ) dar partea buna, e ca m-a pus la biroul cu calculatorul profesorilor si ma lasa singura ;x
Si eu, dracusor ce fac? Las' hartoagele si deschid pc-ul. Si incep eu sa umblu si tot caut prin fisiere, cand l-a un moment dat gasesc un filmulet care se numea:" Interzis! Proprietatea domnului de fizica! " Iar, eu, cum sa rezist sa nu-l deschid? Si cand il deschid raman ceva de genu' : O.O WTF! PERVERS! PERVERS! Era un filmulet hentai foarte pervers=]]] Am zis sa-l vizionez si eu si am dat si drumu' la volum =]]] Si nu stiu cum naiba intra profa de istorie O.O Eu, ma agit sa-l inchid ( nu ca sa nu-l parasc pe prof, ci pentru siguranta mea proprie=]] ) Am inchis volumul, am varsat o cana cu cafea, am inchis repede si pc-ul... Si pfiuuu n-a vazut profa pc-ul deschis din cauza canii varsate *pfiuuu* .
Eh, apoi in pauza cand l-am vazut pe profu' in cancelarie m-a bufnit rasu' si am inceput sa rad ca tambela de fata cu toti profesorii =]]] Iar profa de desen: Ce-ai draga, te apuca? :]]] Dar n-am zis nimic, ci am continuat sa ma tavalesc de ras. Iar cand sa ies i-am zis in gura mare profului de fizica ceva de genu' : Domn profesor, aveti grija la filmulete! Va poat dauna mintal cele la care va uitati, mai ales cele perverse!
Lol, se uita ala la mine ca la felul cinspe =]]] Bine, recunosc, multe profe au inceput sa rada, poate dandu-si seama, dar totusi nu-mi pare rau pentru ce i-am zis=]]]
Alte lucruri rele... Destul de multe:]] Mai ales cele din excursia aia de 3 zile cu scoala=]] Dar pe alea nu stau sa le povestesc, ca fac un post kilometric=]]]
[Imagine: bestg.png]


[Imagine: 25qaazp.png]


Merci beaucoup LynnuÅŸor hug


#26
Cea mai dura faza...EVER! Inainte de vacantza,cu o saptamana cand noi astia de la facultate aveam si noi un weekend mai lung. (Orcum mi l-am dublat eu21Am varicela si stau acasa,de luni ma duc la facultate8 Dap,asta care vine8)
Eram la ora de psihologie,in pauza cand doi colegi m-au rugat sa-i acopor sa poata sa si-o traga si ei in sala de curs.
Ceilalti colegi erau...dracu stie pe unde106 Se evaporasera din clasa,cum au auzit clopotelul au iesit ca o turma de tauri nebuni21
Phhhh..avand in vedere ca suntem 30 in clasa,29 baieti si eu singura fata.Nu stiu de ce ma plang...ma inteleg super cu ei.
Deci,i-am acoperit pe nebuni.Dap,doi baieti frumosi:gay8
Ma rog,au inceput ei acctiunea....colegii au vrut sa intre in clasa,i-am lasat78 pentru ca si ei au obiceiul asta78 suntem cea mai nebuna clasa21
Tam-Tam boom pam apare si profu! Din clasa se auzeau:''aaaaaaahhh...daaaaa...acolo...ahhhh...ce bine faci,nebunule!!'' A facut ala o fata....Va imaginati si voi21
Nu stiam cum sa scot camasa,sa fie ok.Sa nu para ce e.Am incercat sa o intorc ca la Ploiesti24)
Bine ca mi-a venit ideia sa zic tare:''Ce mai faceti domnule profesor?''
Atunci usa de la clasa s-a deschis si colegii mei ''repetau'' tehnicile (la alte materii) iar unul dintre baieti ii facea un masaj ''bolnavului''.
Totul parea ok.Cand proful a intrebat ce erau gemetele alea,nebunul de A. i-a zis ca M. are maini magice si ca stie sa faca un super masaj relaxant,lucru foarte folositor pentru un bolnav.
Am scapat,cu un test.Era totusi suparat pe noi si nu stiu daca ne-a crezut,dar nu a mai zis nimic in legatura cu acest incident.Totusi,cred ca a banuit ceva.In plus nu l-am putut duce de nas78 E prof de psiho,ce dracu78 De atunci,ne-am cumintit si am jurat ca nu o sa mai facem prostii in clasa.Poate doar la baia baietilor24)Sau a fetelor106 Cine stie,ce o sa ne mai treaca prin cap?!? 10621

Si daca nu ma crezi106 Ma doare-n cot78bye

#27
Păcate? xD Nu m-am spovedit până acum, cred că e momentul să o fac. 21
Eram în clasă, într-o pauză şi venise diriga să ne ţină o predică lungă, că nu ştiu ce `` răutate `` făcusem. După ce a plecat, am ţipat: `` Dute-n ***** mătii, vacă autistă `` şi fix atunci a intrat din nou O.o`. Că alt moment nu găsea baba dracu`. Oricum nu şi-a dat seamă că eu am înjurat-o 21 -> nu de alta, dar pe timpul discursului nu o ascultam, mă jucam, cântam, vorbeam orice altceva şi când am văzut-o m-am întors repede cu spatele. Am scăpat ca prin urechile acului, căci un coleg mi-a spus că mă înroşisem.

În altă pauză am ieşit pe hol să mă `` plimb `` cică şi când m-am întors în clasă am observat că unul dintre colegii mei rataţi se `` juca `` cu ghiozdanul meu şi mai grav: fotbal. Când l-am văzut, am fugit spre el şi am început să-l iau la pumni, palme .. de parcă mai conta xD şi l-am înjurat. Când eu îl loveam, intră proful, spre norocul meu mi-a spus doar că sunt `` rea `` şi că ar trebui să stau jos. Zis şi făcut, dar pe `` colegutul meu iubit, scump, nenorocit `` l-am mai bătut după ce s-a terminat ora. Nimeni nu scapă nepedepsit.

Într-o vară am ieşit afară cu doi tipi, mai mari decât mine +.+, dar am voie cu ei 65. Şi ne-am plimbat prin tot oraşul, cred că am mers două ore >.<. Când în sfârşit ne-am aşezat jos, unul din tipi a vrut să mă sărute, dar l-am pleznit. Nimeni nu pune mâna pe mine, fără voia mea, ofc xD. Mi-a pus băutură în pahar şi am început să beau. Nu mă îmbătasem ... dar nici mult nu mai aveam 24. Când am ajuns acasă, eram cam dusă ... aşa că m-am dus în camera mea şi am încercat să nu vorbesc cu nimeni; aş fi riscat să zic vreo prostie. Sper nenorocul meu, a trebuit să cobor să mănânc şi am căzut pe scări, atunci şi-au dat seama toţi ce aveam, măcar n-am păţit nimic grav, dar m-am ales cu o pedeapsă. 24
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#28
Hmm, am cateva pacate si eu cred, sa imi aduc aminte.

Pai cand aveam vreo 15 ani, cam asa, obisnuiam sa merg la sora mea acasa si fumam. LoL si eram o data in garaj cu ea si cu cumnatul meu si aveam tigara in mana sa mi-o aprind si in momentul acela intrase o prietena in garaj si mi-a smuls tigara din mana. Ei eram ceva de genul wtf si jur, nici nu am clipit si a aparut tatal meu in usa garajului, mi s-a oprit inima in loc. Nici nu spun de ce fata a facut sora mea, eu, am simtit cum mi se prelinge tot corpul. Daca nu era acea fata, astazi nu mai aveam dinti, ii multumesc din suflet. dar am fumat cam o luna si jumatate, apoi m-am lasat. Ma gandeam ca nu scap usor daca devin dependenta sau daca devine un obicei cel putin.
Mai am un obicei neortodox si rau 21 cam o data pe saptamana raman singura acasa de la ora 16:00 pana pe la vreo 00:00. Si chiar daca am scoala a doua zi, intotdeauna beau cel putin o bere, am mai baut si vodka. Tin minte ca intr-o noapte, nu mai era seara, eu, asa ametita cum eram aveam o foame nebuna. Asa ca am luat cred ca vreo cinci oua si salam din frigider si pur si simplu le-am aruncat in tigaie, pe aragaz. S-a facut un fum un bucatarie, a ajuns pana pe coridor si mirosea a ars si vine bunica-mea, ea sta in cealalta casa si se ia de mine, ce faci la ora asta, de ce nu dormi. Eu stateam tot langa masa si incercam sa nu ma misc, nu prea aveam echilibru 21) norocul meu, a vazut ca nu ii raspund si a plecat imediat de acolo.
M-am mai imbatat acum, odata in anul asta scolar din vin alb sec. Doamne, ce rau mi-a fost atunci. Pana si dimineata am simtit gustul acela in gura. Am ajuns de la scoala la sora mea pentru ca parntii mei erau schimbul doi. Si am zis ca stau pana mai tarziu si pentru nu stiu ce motiv am decis sa sarbatorim. Am cumparat doua sticle de vin alb sec si cred ca am baut vreo patru pahare pana cand am cazut pur si simplu. Prietenul meu era speriat, nu stia ce sa faca cu mine 21 atunci mi-a fost cel mai rau si mi-am jurat ca nu mai beau vin de nici o culoare. A trebuit sa ma care in brate pana la baie si inapoi cred ca de vreo trei ori, nu puteam sa merg fara sa cad. Acasa am ajuns pe motor cu sora mea. Cand am ajuns la benzinarie si am coborat de pe el, am cazut langa pompa 21 s-a chinuit biata de ea sa ma ridice de acolo. Dimineata trebuia sa merg la scoala. Nici teme facute, nici haine pregatite nici nimic. Mama m-a certat in ziua aia de nu am vazut. Dar doar pentru ca nu i-am raspuns la telefon, nici acum nu stie de mica mea escapada. Ce sa spun de ore. Simteam miros de vin prin aer si clega mea de banca ma privea, trebuie sa subliniez, foarte ciudat.
Acum doi ani de revelion am varsat in coridor pe covor, am baut tot vin alb si bunica mea mi-a dat si vin rosu 21 nu mi-a venit sa cred. Tata radea de mine si mama mai ca nu arunca cu scaune, a trebuie sa spele covorul ala si inca bine.
SIii mai am prostul obicei ca dupa ore, cam o data la o saptamana sau mai mult sau mai putin sa beau o bere dupa ore, la un bar de pe langa scoala, cu colegele, cu unele de fapt. Ultima data am vrut sa merg si nu am putut dar a fost prietena mea si mi-a spus ca a intrat in bar un politist sa vada daca consuma minorii alcool. daca eram acolo, mancam jar 21)
Cred ca din cauza alcoolului am facut cele mai amri prostii. Am scapat jar din teracota pe covor si s-a ars, a ramas o gaura, m-a certata mama groaznic. Sau mi-am scapat un fier fierbinte pe obraz, am ramas cu o urma, cand m-au vazut parintii s-au speriat de moarte.
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)