Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iar am pacatuit >:)

#11
vai... de câte ori n`am făcut eu o prostie 21 să încep:
tocmai se terminase ora de fizică şi era pauză, iar eu, ca un copil cuminte, am început să ţip şi să înjur, căci un cretin crezuse că o să mi se pară amuzant dacă se joacă baschet cu ghizdanul meu. chiar când eu ziceam să se ducă în organele *cough* ştim noi care a le lu` mă`sa, intră profa de fizică, care nu ştia dacă îşi uitase la noi geantă. m`am înroşit toată, dar noroc că nu a auzit decât "mă`ta"
apoi ar mai fi 39 eu sunt în clasa de intensiv engleză şi facem engleză pe grupe, schimbând profesoara după fiecare test. şi în acea zi perfectă, era rândul grupei 1 să se mute din clasă, iar în acea grup de îngeraşi, eram şi eu... şi pentru că profa nu venea, eu cu bff şi încă cinci colegi, am început să vorbim despre... educaţia sexuală. când ajunsesem să vorbim despre... o prostie foarte mare, intră directorul în clasă. cred că ne`a auzit, nu ştiu, dar oricum a fost penibil. gândiţi`vă că 7 elevi inocenţi erau cocoţaţi pe o bancă, vorbind nişte chestii prea bine descrise... nu vreau să ştiu ce părere are directorul acum despre noi [având în vedere că eram doar eu cu bff, singurele fete de acolo, cred că e şi mai ciudat... şi nu se spune chimen! se spune fără c 24]
well... în vacanţa de vară am fost în tabară la mare şi pe la două noaptea am mers vreo 6 fete să adunăm câţiva băieţi ca să mergem pe plajă. şi hotelu` fiind chiar pe plajă nici n`am avut de mers mult. când am ajuns ne`am aruncat în mare şi am început să ţipăm de s`a auzit departeeeeee~. drept pt. care, iese profa de română la balcon [ea stătea la parter] şi începe să zbiere la noi [arăta oribil, îi cursese rimelu`, păru` îi era răvăşit] şi eu mă duc la aparatu` foto care era prin nisip şi îi fac o poză [din cauza bliţului s`a văzut perfect xD]... a doua zi de dimineaţa, am pus la avizierul hotelului poza : - "
ar mai fi o groază... dar mă opresc aici...
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#12
Eram pe coridor,aveam draci.Se sunase de intrare.M-am asezat pe pervazu gamului si mi-am aprins tigarea.Fumam linistita.
Priveam pe fereastra....
Ma pliktisesc,arunc tigarea si ma pregateam sa ma duk la baie,
Primesc un catalog peste fund.
''Sa te f*t in gura!'' am tipat plina de nervi.
Ma intorc.Soc.Profu de fizika....oooops...am fugit mormaind niste ''scuze'' si am intrat rapid in clasa.
Imi venea sa intru in pamant...24)

#13
ohh..ce vremuri..dar nu regret nimic ...XD .nici ca profa de mate si-a rupt tocul din cauza mea anu asta, nici ca am facut baie in lapte acum doi ani [hey ...nu va ganditi la prostii va rog frumos.. :cry:..ohh ce amintiri frumoase XD
Asa, vara aceasta am fost la mare, si am fost la disco..ohh tipii aia a lui Connect-R ..sunt cam HoT :perv:, atat de hot incat ca eu si cu o pretena ne-am trezit cu un pahar plin cu bere in cap[paharul a zburat de pe scena in timp ce unu dansa, lovindu-l din greseala cu piciorul,noroc ca era din plastic..de si nu stiu cine l-o pus pe scena...si nici ce cautam noi langa scena ^^"... oricum noi am ras ca nebunele, in timp ce el se uita la noi cu parere de rau XD ] in fine, unu umbla de la o fata la alta..si ma dispera...OHH ..GOD, nu toate fetele au chef sa se travaleasca cu tine, isi plimba mainile pe unde nu-i fierbea oala..si eu cum eram calcata pe nervi, l-am calcat pe picior..upss..aveam cv toc ^^" ... Doamne cand l-am vazut cum o taia de langa mine :pfiu:... toata noaptea nu l-am mai vazut..cred ca era pe undeva pe la urgenta XD

Sau tot in tabara ... ohh, eram nebuna de legat, era si fosta diriga cu noi..de mate ...so, si eu nebuna, am zis sa o bag la casa groazei pt 6minute [ ca sa nu fiu prea dura...si sa o bag la ce-a de 12min :ha:] I-am platit biletul, si pe un coleg l-am lasat sa filmeze de afara [era un televizor, care arata ce se intampla acolo inauntru] ..a spus ca a murit de ras ..in fond eram numai eu, fosta diriga, si doua colege, eu nu mai puteam de ras, iar diriga cand a vazut lumina noptii [buhaha era noapte XD ] cred ca s-a rugat la ceruri. Scumpul nostru Dani [cel cu filmatu] a murit de ras, la fel si cele 30 de persoane care asteptau la rand XD

Si dupa diriga a taiat-o la hotel..noi la ora unu noaptea faceam baie in mare..si fratilor era minunat, si mai eram si imbracti...numai telefoanele pe undeva prin nisip ^^" ... ahh ce calda a fost apa ...
NU REGRET NIMIC XD[app maica mea s-a speriat cand a auzit ce i-am facut la diriga :??, ..ce ??am fost fata cuminte 65 ...noroc ca nu mai faceam cu ea XD , altfel eram pe undeva pe la morga XD
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#14
Pai ar cam fi cateva...hmm eu sunt mai mica ca voi si nu am apucat sa fac atatea prostii21...
Pai primul ar fi ...chiar saptamana asta ma pregateam sa injur...Fut**i mortii ....supriza intra profa de franceza in clasa....a ras toata clasa de mine21
Ar mai fi faptul ca eu cu 2 colege facem misto de toata clasa ...si tot ei pica de vina..
In special fac misto de unu si il iau la bataie...si tot el ala pe care il cearta diriga19...pacatoasa de mine
M`au incuiat colegii din clasa ...si cu un scaun si ink doua colege am reusit sa rupem usa 9...nu se mai pune ca dupa ce am rupt usa....am aruncat cu lapte pe geam dupa bodyguard si directoare...si tot altcineva a picat de vina...soo..sunt norocoasa...ah si ca eu copiez cu profa de langa mine...4

#15
Normal,e absolut evident sa fac ceva pe care sa nu-l regret binenteles 19.
Ce am facut....bay nu va pot spune..Am lovit unde doare cel mai tare 19.
Las' sa sufere ca o merita bine de tot.Razbunarea se serveste rece.Chiar daca ''cica'' e arma prostului78 uneori mai trebuie folosita.
Nu regret ce am facut.
Si al doilea ''caz'' i-am facut-o, m-a ofticat cu ceva.I-am spus-o urat de tot.Asa, alta data ....' ca nu e.
M-a enervat urat de tot si cand ma enervez fac urat.
Acum in momentu asta nu-mi mai amintesc si altele,sorry ca nu v-am lamurit, dar asta e viata.
Repet: NU REGRET.

#16
Nu sunt un îngeraş şi nici nu mi-aş dori. De obicei, dacă cineva îmi face ceva, mă răzbun pe acea persoană.
Să vedeem.
Eram într-o zi la şcoală şi eu stăteam cu un tip pe care nu-l suportam în bancă şi un amic din echipa de basket făcea mişto de mine. Ne trimiteam tone de bileţele cu înjurături şi era ca un concurs 'Cine ştie cele mai multe înjurături'. Profa de română, ce e destul de atentă la ce se întâmplă în clasă, ne-a strigat numele şi a zis să ne oprim din orice făceam. Eu, nervos la culme, n-am realizat că profa ne strigase şi am urlat la ea: 'Dar tu ce dracu vrei?'. Waa, şi nu mi-a făcut nimic căci fiica ei mă place şi s-a rugat de maică-sa să nu mă ducă la director.
Stăteam în sala de sport cu cei din echipa de basket căci urma antrenamentul. Proful, ca de obicei, întârzia şi noi stăteam lungiţi pe podea, discutând. Despre ce? Despre chestii legate de educaţia sexuală. Nu era o crimă şi, oricum, toţi aveam să-l auzim pe prof cum intra în sală cu mingiile în mână. Discuţia noastră evolua şi toţi - cu excepţia mea - au început să enumere fetele drăguţe din şcoală. În tot acest răgaz de timp, în sală se strecurase un tocilar care a ascultat toată discuţia. Când l-am observat, era extrem de fericit că a aflat atâtea chestii şi că ne putea spune directorului - nu ştiu de ce, dar ne urăşte. A început să meargă mulţumit spre uşă, cu un telefon în mână cu care a înregistrat discuţia. Eu am alergat şi am încuiat uşa [ bucuria de a avea proful încredere în tine şi de a-ţi da cheia de rezervă ] şi ceilalţi băieţi l-au prins pe tocilar şi l-au băgat cu fundul în coşul de basket. Cu telefonul unuia, i-am făcut o poză şi am ajuns la un compromis : dacă îi dă cuiva înregistrarea, poza avea să ajungă la toţi elevii. Proful n-a mai venit, iar tocilarul a stat două ore agăţat acolo şi urlând la noi 21 .
Când a fost o festivitate în timpul şcolii şi n-am mai făcut ore, directorul ne-a chemat să asistăm. Eu mi-am luat şi skateul pentru că dupaia doream să merg în parc. Zis şi făcut. Totul a descurs normal şi a fost extrem de plictisitor, iar, după ce s-a terminat, nişte colegi m-au rugat să le arăt nişte trickuri în faţa intrării profesorilor. Nu mai ştiu de ce, mi-am pierdut echilibrul, iar skateul s-a dus înspre intrarea profilor şi l-a lovit pe director în picioare. Bine că stăteam cu gluga pe cap şi mi-am luat skateul şi am fugit rapid de acolo. Directorul a văzut doar puţin păr negru şi l-a acuzat pe alt tip care era brunet 21
Mai sunt muuulte, dar nu am să le scriu aici pe toate :]
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#17
Eram noi bine mersi si ne pregatea sa plecam si ii ziceam lu unu ca ramane corigent si el ca prostu mi-a aruncat o coaja de banana in fata -.- ca sa ma razbun am dat si eu dar am murdarit panou la care se chinuise diriga 21 si peretele.Bine ca am scapa fara nota la purtare scazuta
21.
Tot asa eram la ora de sport vorbea profu s incepusem si eu sa vorbesc cand el tipa la mine sa nu vorbesc in timp ce vorbeste si el.Dupa un timp din greseala iam dat cu mingea de handbal in cap.Tot lu profu de sport saracu i-am dat cu mingea intre picioare noroc ca sunt in echipa scoli si nu imi face nimic.
Si profu de religie vroia sa ma dea afara ca radeam ca facea unu care era pe hol in toate felurile si el:Madalina iesi imediat afara si eu:Haideti domnu' profesor ca o sa fiu cuminte si de atunci are boala pe mine.
A da si profu a aflat ca il injuram in pauze ca mi-a dat aceeasi nota cu una care a avut mai multe greseli la o problema.
Si ar mai fii....

#18
Huh... dhoame... dar nebuni mai sunteti. Dumnezeu sa ne ierte pe toti 71
Chiar daca vecinii si unii din cunoscuti ma considera a fi printre cele mai cuminti fete din zona.. nu este chiar asa.
Cea mai tare faza si mai recenta ar fi in excursie la brasov... dupa ce am fost in camera baietilor(niste colegi de clasa, stati calmi nu sa intamplat nimic... doar distractie, jocuri, si multe faze penibile 21 ) pe la vreo 4:30 dimineata ne gandim (eu impreuna cu inca 3 fete sa mergem sa ne culcam, ca doara ziua urmatoare plecam acasa) ma pun linistita in pat, si incepem sa povestim.. la un moment dat una din tipe ma da cu pasta de dinti pe obraz, care dupa un timp a inceput sa ma piste obrazul, fapt ce a rezultat sa dau cu mana si o parte considerabila de par era numai pasta de dinti... am inceput as o injur ca la usa cortului, sa o fac in toate felurile in tip ca dadeam cu apa pe par sa se duca si tipam ca nebuna fara sa imi pese ca camera noastra era unita cu cea a profelor (erau cate 2 camera unite la o singura baie.... ohh doamne ). Ies din baie nervoasa ii plesnesc o palma tipei, imi da si ea un si o fac cu**a ordinara ce esti... nibi bine nu apuca sa imi dea replica la care iese o profa si face : Ce naiba aveti iara? Umbla iara hormonii in voi? I-a repede la culcare, ji in timp ce se indrepta spre camera ei (usa era ink deschisa)eu: Da, probleme? I-a mai ducetiva d***u.Partea naspa ca fac de la anu italiana cu ea 21 .
Alta faza ar fi ca faceam dansuri la scoala, si profa are un fund mare si bombat ca de o balena... iar eu cu inca un coleg faceam fel si fel de chestii si animatii in spatele ei .
Intr-un parteneriat am aruncat o pisica neagra si destul de bleaga care venea tot timpul la mine daca o strigam, in capul unei colege dea mele.
O data m-am batut cu o tipa (cea pe care am plesnit-o) cu apa... saraca sa ascuns intr-o cabina wc si am aruncat o galeata de apa acolo, atat holul, baia fetelor cat si fata clasei, erau pline de apa... fugeam ca nebuna cu mopul in mana stergand apa-mai ales ca aveam ora cu diriga.... mersi doamne ca mai scapat de ea ... Tot cu diriga, era de serviciu pe colidor si ne-a pus sa udam florile...cum aveam chef de joaca am bagat apa la flori de dadea pe afara pana a ajuns pe jos, vede diriga si pleca ca se sunase : Sa stergeti putin pe aiki da? iar eu cu beculetul aprins fug si iau mopul si sterg in batjocura pe jos... cred ca ma blestemat aia de serviciu 21
Nici cand eram mica nu eram prea sfanta dadeam cu pumnii in stomac unei colege numai daca o vedeam in fata (ce vrei? era o mare pitzi) iar pe un coleg l-am batut mar doar ca ma pupat pe obraz cand nu eram atenta 21 .
Ohh... ji cate ar mai fi de spus 21 Dar nu regret pentru ele.. chiar m-am distrat 21
Well there's a million other girls who do it just like you
Looking as innocent as possible to get to who
They want and what they like it's easy if you do it right
Well I refuse, I refuse, I refuse!

[Imagine: 365634ruvpqmirb5.png]

[Imagine: logosimple.png]


#19
Mai mai ce de lume pacatoasa pe aici,dar stati linistiti ca nici eu nu-s prea sfanta
Asa cu ce sa incepem...A stiu...In clasa opta la sfarsit am facut banchetu la mare si am stat o saptamana.Intr-o noapte eu cu 5 fete si 7 baieti am luat 2 sticle de bere si ne-am dus pe plaja.Cred ca era cam vro 2 noaptea.Si incepem noi sa bem ,dupa care o fata,care se cam imbatase a inceput sa tipe ca tampita,iar eu i-am zis du-te dra** fata,ce dr*** ai?dupa care am bagat-o cu capu in apa si am tinut-o cam vor zece minute pana si-a mai revenit
O alta faza a fost cand aveam 6 ani si eu eram la mare cu matusa,parintii si verisorii,si sorumea si fratimio.Si eu cu 2 verisoare care aveau pe atunci 14 ani si cu varumio de 17 ani atunci am luat doua sticle cu suc si pe la 12 noaptea cand ai mei si matusa erau la hotel intr-o camera si palavrageau nu stiu eu ce,noi frumusel iesimi frumusel si mergem ca handicapatii pe plaja si intram in apa.incepem sa ne batem cu apa si sa tipam ca disperatii,dupa care vine mama si matusamea si cand ne vede in mare zice ca nu mai suntem sanatosi,dupa care ziua urmatoare matusamea nu mi-a mai dat voie sa ies din camera.i hate her Zuppy08
cam astea ar fi cele mai rele ''escapade''- sa le numim asa- ale mele
[Imagine: j5atg3.png]


#20
Vad ca nu sunt singurul ' ingeras ' de pe aici . Cate pacate am . . . copil cuminte ce sunt : ]] .
Intr`o pauza , tin minte ca statea in fata unei banci , [ al unui amic ] eram nervoasa si tipam la unul . Ii tot ziceam ca e o javra , javra proasta si asa mai departe . Si cand eram in mijlocul certei , intra o profa [ mama unui coleg ] . Ramasesem cu gura cascata zicand ' Javra ' . Noroc ca mi`a venit mintea la cap si am zis ' Si omul ala tot striga la bietul caine ' Javra ' " . Toata clasa se uita la mine si radea . Bine ca a plecat mai repede profesoara aia : ]]
Eram la ora [ nu mai stiu care . . . ] si un prost din fata mea , tot imi zicea defectele si mai zicea si amanunte care le aflase . In gura mare . Si eu , ca sa ii arat cine e seful , l`am luat de par si i`am dat una = ]] . Saracul profesor incremenise , nu stia ce sa faca . Oricum , ma adora 5
Odata , cand un tip ma placea [ era obsedat de mine ] , i`am spus ca nu`l suport . Si am facut un scandal urias . Ce sa aflu urmatoarea zii ? Baiatul voia sa se omoare din cauza mea : ]] [ inca traieste , din pacate ] .
Chiuleam odata de la fizica . Oricum , eram foarte fericita pt . ca urasc materia . Cum era prima ora , apoi germana , eu m`am grabit sa ajung la germana . Pe drum ma intalnesc cu un coleg , care chiulea si el . E un baiat bun , dar face gafe cu carul . Asa a facut si atunci . M`a carat dupa el , ca na` . . . trebuie sa ajungem in clasa . Cum nu era pauza , am dat nas in nas cu profa . . . Toata clasa se holba la noi , inclusiv profa . Uh bine ca a plecat peste 10 minute de chin : ]]
Si ar mai fii . . . dar ma opresc aici 21


[Imagine: iloveyouanimesign.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)