Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iar am pacatuit >:)

#1
Nu-i asa ca ai pacatuit? Nu-i asa ca ai facut tu ceva interzis pentru care damn daca iti pare rau. Ceva ce te-a dus pe culmile fericirii cand i-ai vazut pe altii implorand mila 19 Bwhahaha
Cine vrea sa spuna ca sa NU facem si noi la fel.

pai ar trebui sa zic eu:
Aseara a stat tata in dormitorul meu, de fapt a dormit pt ca a venit bunikmiu si nasimea si cele doua dormitoare au fost ocupate plus ca in sufragerie a dormit mama asa ca tata la mn in dormitor. Si eu am scris yaoi +18 cum se mas****ba un tip si am citit Junjou romantica cu el la doi metri de mine.
Si in a 8 a am aruncat cu lapte pe geam si am udat-o pe directoare. ( fara sa vreau ) jur ca fara sa vreau dar nu-mi pare rau.

Nu-mi regret faptele!!!

#2
Ne, sa vedem39

Pei eu cu 2 saptamani inainte sa se termine scoala stateam pe geam si ma certam cu idiotii care stateau de servici la poarta.Si cum aveam in mana o portocala am dat dupa ei cu bucati de la ea si am nimerit-o pe diriga pe obrazul drept.Cat au mai ras aia de mine21
Apoi in primu semestru am fumat in toaleta la fete iar cand a intrat profa de engleza a simtit mirosu si m-a intrebat cine a fumat io am zis ca femeia de servici24
Eh chiar nu-mi pare rau pentru ceea ce am facut21
I'm Kira.

#3
Pei...ar fi mai multe chestii..dar o sa zic pe cea mai recenta...am avut tupeul s-o rog pe supraveghetoarea de la examen sa-i dea copiutza mea,scrisa de mana mea, unui tip,amic de clasa ca altfel nu cred ca trecea....si tipa i-a dat-o 24..tipul mi-e dator vandut 24...
de asemenea, nu doar o data m-am luat la cearta cu cei care erau la poarta si nu ne lasau sa iesim nici de-ai dracu ce erau....cearta = ' dati-ne si noua voie pe poarta'..ei ' nici gand'...eu:' dar colega mea se simte rau'..ei: ' fara bilet de la cabinet nu aveti voie pe poarta'...eu: ' aia nu e la cabinet..buei lesina asta langa mn..dati-ne drumu'..' .. ei :'fara bilet..eu; ' va bag undeva biletul ala..' *alearga spre usa si iese pe usa fara s-o prinda..24....ei: ' fetito...o sa te spun lui directa..' eu:' spuneti-ma..si-asa ma stie deja'
ei: ' n-o sa intri in bac!'...eu:' wow....vacanta prelungita..yupii..*scoate limba la ei ' ....24..colegele ma cearta ca de ce sunt cu gura mare..si eu..' i can't help it!' 24

ah si...la banchet facusem dus..da m'a scos o tampita mai devreme din baie..si noh..eram nervoasa..am inceput sa ma cert cu ea..si nici nu l-am bagat in seama pe baiatul care era in camera si se uita la mn cum defilam doar cu prosopu' de baie infasurat in jurul pieptului..prosop care se cam desfacea..24

ne ne..ca am rupt usa de la baia fetelor si ca am pus-o la loc fara sa zic nimanui...aia nu se pune nu?24
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#4
pacate pfff 24 omg, deci stai sa rascoledc in strafundul mintii mele nebune 39 (nebun in sensul bun)
aha eram la scoala, genrala mea, cu colegutii mei in clasa, baieti. Erau si doua-trei fete. Asa. Colegii mei ( era iarna ) doi din ei tot alergau pe scaunele noastre, adica ale tuturor si normal ca la un moment dat a trecut si pe al meu. Ii fac eu: "radu, boule daca iti dau una direct in ^%*3#@! o sa vezi tu." Mai trece inca o data si de data asta imi darama ca idiotu' ghiozdanu si mai calca si pe el. Ma enervez la cule si ii dau una direct in coasta cu pumnul. 24) bSe auzise si lovitura si cum l-am locit. Ceilalti incepusera sa rada, iar el saracu se tinea cu mana de coasta 24 ca il durea ce sa faca.
Nu mi-am cerut scuzae, doar ca tipu avea o datorie la mine, deoarece odata m-a luat fortat si m-a pus intr-o pozitie nu prea convenabila, caci ne-a vazut toata clasa. -.- Si de atunci am ramas: "Te omor pentru stii tu ce."

alta chestie: 39
Eram la ora de romana si profesoara nu venise. Profa Chiru, adica baba Chiru ca era asa nebuna. -_-. Cum ziceam eu incep pe acolo sa injur dar nu imi mai amintesc si vine aia in lcasa, exact cand spuneam" "Dac vaca de profa mai apare". OMG O__O Ma albisem colega'mea incepu sa rada ca nebuna pe sub banca. Eu eram O__O. Imi ramasese saliva in gat. OMFG.
Dar noroc ca profa, care mai e si surda -___- nu a inteles yeyy si am scapat 24 saracutza de mine.
Mai er ao faza la teza, cand la geografie am ajutat niste colegutzi. ete ia de acilea ca m-ai ajutat la matematica yo te ajut la geogra. Nu ne-a prins nimenhi eh...colegii la nevoie se cnosc. 24
-

#5
Eh sa zicem ca nu am fost cel mai stralucitor mar din lada21 chiar daca asa parea. Eu am fost tipul pt care aparetnele inseala. Am facut multe tampenii la scoala da n-am fost pedepsit ca eram vorba ceea baiat bun si silitor. Daca ar sti ei ce se intampla in pauze sau dupa scoala21
Creca cea mai mare tampenie care am facut-o la liceu o fost in ziua absolvirii21. Doamne that was fun. Fiecare clasa trebuia sa aiba un reprezentant care sa vorbeasca in numele lor si la noi cade pacatul pe mine22.Toti ma bateau la cap sa-mi scriu discurs sa-l invat bla bla. Eu n-aveam treaba. Vine si ziua cea mare si urcam pe scena in fata intregului liceu, parinti profesori, primar etc.
Prezinta toata clasa si urmeaza randul meu sa vorbesc. Ma uit frumos la ei, zambesc si incep sa rad21. Un ras incontrolabil. Ma opresc si zic: Scoala nu-i importanta. Ma opresc iar si incep sa rad. Colegii in spatele meu incep remarci de genul: Hai we nu ne fa de ras. Da de unde ca deja toti radeau de nu mai puteau. Directoarea radea cu lacrimi. Creca am fost felicitat pt faza asta mai mult decat am fost felicitat pt absolvire21 That was fun.
La liceu ce mai am facut cam tot ce e posibil: am scos usi din balamale am spart geamuri, am spart tabla cu o husa22(nu va mirati e posibil daca nu stiati21)
Apoi aveam cea mai ciudata freza din tot liceul si am avut curajul sa apar cu ea pe panoul de onoare al liceului21.
Multe chestii interesante da nu cred ca am spatiu sa le spun aici21
“Mankind is a futile embarrassment to the heavens, Captain Raithen. An imperfect vessel imperfectly made. We play at being omnipotent, knowing the potential perhaps lies within us yet will always be denied to us.”(Diablo)
[Imagine: chibi_2926.gif]
Dracorex and Thor


OH NO WHY IS ANIMALS ON MY FACE?
„Violenţa este ultimul refugiu al celor incompetenţi."-Salvor Hardin(Fundatia)
We live in a world that is not perfect nor painless but we live and that is all that counts.(eu,Kriptykk15)

#6
Ultimul lucru urat pe care l-am facut ? Ei bine, sunt asa o sfanta 21 , incat mi-e greu sa ma decid (nu sunt nici chiar asa rea; de fapt sunt chiar cuminte). Sa vedem ce-mi amintesc.
Cred ca unul dintre cele mai urate chestii pe care le-am facut a fost ca eu ii spuneam mamei ca ies in parc si ca stau sa ma relaxez, pe cand eu, saracuta de mine, umblam cu gasca printr-un bar (nu vreau sa-i fac reclama) si cunosteam tot felul de persoane. Sau ca am fumat o lunga perioada de timp , iar mama avea incredere in mine.
O alta chestie urata am facut iarna trecuta, cand am ajuns catre seara, beata crita si am mai si facut scandal , am plans si am tipat( a fost prima si ultima oara cand am facut-o pe mama sa se ingrijoreze, iar pe tata sa rada de mine).
Dar astea sunt vechi... Ceva recent... Sa vedem.

La sfarsitul vacantei, pe cand eram inca la tara, am rugat o prietena sa isi cam bata joc pe mess de un tip pe care l-am iubit canva (momentan nu-l prea suport), apoi am trimis conversatia, care era extrem de penibila, cunoscutilor , care si-au batut joc, la randul lor, de respectivul.

La inceputul liceului (yeah, sunt si eu intr-a noua) am spus intregii clasei porecla unui fost coleg, care avusese 'norocul' sa pice cu mine la liceu, iar toti au inceput sa-l strige: "Ba, Cine ? Cine a spart geamul? Cine... " (Ma explic, porecla lui e Cinezan).

Pai, cam atat. Nu prea am facut chestii rele si nici nu prea imi mai amintesc mare lucru.

#7
Pey.chiar ieri,vineri,la scoala s-a intamplat21.omg,deci era profa de psiho(chiar ar avea nvoie de psihiatru 4 ) pe hol si am vazut ca ii tinea o morala d'aia cu tine popa la biserica Sf. Liturghie,stiti?Asa ca,m-am gandit sa imi eliberez mana de cornul pe care il aveam si sa o fericesc pe profa cu unul in cap.Asa s-a si intamplat 4.Nu a vazut ca eu am dat.gomenasai!T_T .Altceva.Am injurat,fie in gand,fie cu voce tare(mai rar se intampla asta,dar e la ordinea zilei uneori 10).Mi-am batut joc de cel mai idiot elev din clasa mea.Mediocru bineinteles 3.
Cam atat.Cred ca acum ma pregatesc sa ii fac o vizita lu' Dracu ^_^.
Cred ca tocmai m-a strigaat.Ja ne bye
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#8
Mitsu iti multumesc pt ce i-ai facut directei, D-zeu sa te binecuvinteze21..numai yo stiu ce vaca poate fi aia...si adjuncta la fel..ce ma bucur k am scapat de ele. Cat despre fazele cu yaoi-ul..si yo am facut asa dar la mine era mama cea care dormea in spatele meu. De ce ar trb sa regret k ma uitam la yaoi in camera cu ea? 106 ...nu-i tot aia daca e sau nu langa mine?21 [defapt eu ar trebui sa-i multumesc lu' doamne doamne ca nu m-a prins]
Alte pacate...poi o sa ma considerati foarte prost crescuta si foarte nesimtita de-a dreptul...dar mi se intampla des sa ma cert cu bunicii si sa ii fac in toate felurile65..sincer reget dupa, nu pot sa spun ca nu, dar totusi nu m-am schimbat niciodata22 Apoi parintii mei sunt mai stricti si ma forteaza sa mint cu nesimtire de multe ori. La care se adauga nenumaratele dati cand ma cerc cu frati-meu...asta e ceva natural deja..nu stiti cum e sa aveti pe cineva ca el pe capul vostru. Si ar mai fi injuratul pe strazi cand ma apuca dracii pe cineva, dar sa fim seriosi cine nu face asa?
M-am certat cu diriga pt k mi-a dejucat un plan bine proiectat de chiulit si a sunat-o pe mama sa o ameninte ca imi scade media la purtare si ca e posibil sa ma exmatriculeze [pe dr**u ma exmatricula din atat29]..a fost prima si ultima data cand m-am certat cu o profa ca si cu oricine altcineva, dar totusi fara injuraturi..si sincer nu regret deloc21
Oricum am un loc asigurat prin iad pe acolo, dar deja nu-mi fac prea multe griji 78. Asta e...ma bucur ca ma voi intalni cu mai multi membrii de pe zup pe acolo..am cu cine palavragi21
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#9
Gata am trecut la spovedanie .... Doamne iarta'ma! 21


- Tin minte ca eram prin clasa a 8 a adica anul trecut si cum eram noi o bisericuta... [adica un grup de copii care se intelegeau bine si nu acceptau pe altcineva in grupul lor ... o tampenie22] asa si fiindca noi am farmat usa d ela clasa, tampita de directoare ne'a pus sa facem curat in toata scoala -.- nebuna si aia22. Bun si noi trebuia sa dam cu mopul cu acele lucruri noi ne'am apucat sa varsam galetii cu apa pe podea, in clasa peste tot4 Dupa am plecat si directoarea urca la etajul 2 si apa se scurgea pe scarii 4 Ce a mai zis ea in acel moment nu mai stiu, dar oricum ne'a injurat4

- ''DOBI'' nu o suport pe aia de romana de anul acesta-.-'' imi zice dobi si totul din cauza ca am ras la ora ei. Da oameni buni aia se chinuia sa ne explice ceva acolo sa ne intre in tartacuta si mie imi venea un ras de nu il mai puteam stapani ... m'am ascus sub banca sa nu ma vada aia4 A zis ca imi da 2 ... BIP ... %&*#$ asa m'am descarcat4
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]


#10
Oh...păcate capitale ce am făcut eu.Nah...just kidding'
Pai prin clasa a 10-a, pentru că o tipă a copiat tema de la mine, a luat nota pe ea si s-a mai laudat cu faptul ca ea a făcut-o... m-am cam răzbunat. Pentru inceput...am avut grija ca toata lumea sa stie de faptul ca notele ei alea bune erau pe munca mea. În al doilea rând... la test i-am spus raspunsuri gresite( urât din partea mea).Chiar foarte urât.
Altceva... nu mi-am iertat prietena cea mai buna pana nu a plâns. şi a plâns destul de mult pana sa m-am induplecat sa spun ca o iert.Pentru ce?Nu mai conteaza ...78




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)