Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

ID-uri de mess

#11
Eu nu știu de unde am picat, dar cert este că am picat și acum pot să vă dau și id-ul meu. Ah, de specificat... cei care îmi vor da add să spună și de unde au id-ul meu. I'm paranoid, și dacă nu precizați chestia asta micuță e foarte posibil fie să nu vă dau eu add înapoi, fie să vă dau add, dar să nu vă contactez. Vreodată.
Mnoo... acum id-ul: esc.reality
oh hi there.
[Imagine: tumblr_m2qvzsPdP51qi23vmo1_r1_500.gif]
Stairway to heaven?
Gurrrrrrl, I ain't got no time for that, I'm taking the elevator.

#12
Am picat de pe propria mea glazura si imi caut corpul,deci cine gaseste un tort umblator umplut cu detoate sa ma contacteze la id:ThorthKadenise ca m-am saturat de rostogolit si mi-e frica sa nu ma confunde cineva cu o inghetata.Este o chestiune de viata si de moarte!Daca mai vreti sa mai aveti un tort pe AZ,contactati-ma pana nu mor!21
(sa scrieti de unde sunteti ca o sa cred ca vreti sa ma furati si o sa scot coltii din acadele 21 )
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

#13
Eu cred ca am picat de pe undeva Vampire Town...frumos oras..daca vreti sa'l vizitati contactati spitalu 9. un martian va raspunde la tel asa ca spunetii sa ma dea pe mn si daca zice ca nu a azut niciodata de mn , Lisa , e un mincinos verde! sau lasa..mai bn contactati p ID'ul asta: lisamaria_stefan
My broken wings/Still strong enough to cross the ocean with/My broken wings,/How far should I go drifting in the wind?/Higher and higher in the light...

Fan Art : My Drawings smile
[Imagine: No_Thank_You___K_On_by_DChristine.gif]

#14
Sa vedem, nu am picat de undeva anume iar id-ul este
helpme_helpu1, si cam atat.
Devil May Cry.

#15
ferea, alecs e pa zona
alecs_pikachu !!! na id :X

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS

#16
allebaaiiii_xd
Deh, ce să-i faci? Lipsa de ocupaţie şi idei 21.
[Imagine: tumblr_m5081nasq41qi2adeo1_r1_500.gif]
Love? No, I prefer vodka <3

#17
" allexalovee " e id-ul meu xD.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#18
Am aterizat si eu pe aici din greseala si m-am gandit sa imi postez si eu id-ul.
rukia_thebest@yahoo.com

#19
Am ajuns si eu din freseala fe aici.Noul meu id:
rukia_thebest@yahoo.com
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]

#20
Nu stiu de unde am picat, probabil ca de pe marte. 21
Eniuei, id-ul este rin.rin3
[Imagine: Anime_Girl_Signature_by_Repaereth.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)