Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I don't bark, I BITE!

#1
Nu bagati in seama numele topicului; erau variante si mai bune la modul... " Lia Daiana: all your base are belong to me " sau " Bogdan Flaw: Back off! I bite, I scratch and spit people?
Rheea.: I don't spit
Bogdan Flaw: ok, forget the last part " ... dar se presupune ca nu trebuie sa bag pe nimeni in sperieti deci... :s

Trecand peste nume si peste faptul ca urasc genul asta de thread pentru ca nu stiu de unde sa incep si clar nu o sa stiu unde sa ma opresc - sunt fortata sa il fac de Daiana *hugs*. O parte din userii care au activat pe raposatul manga-anime s-ar putea sa ma stie fie drept Byby sau xNovember, persoana aia rearearea care se lua de toata lumea fara niciun motiv, so on so forth. Nimic important in orice caz.

Numele meu nu are absolut nicio legatura cu vreuna din porecle xD Diana - Andreea, nice to meet you, I guess o.o Am aproapeeeeee! 16 ani, varsta mi se pare oricum irelevanta si uh uh stau pe undeva prin Ploiesti o.O

Nu ma intrebati de anime-uri, nu ma pasioneaza in mod special, singurul anime pe care l-am adorat - din putinele vazute - fiind NANA. La manga probabil as fi avut ceva mai mult de spus daca nu m-as fi lasat de citit manga cam cu un an in urma sau asa ceva ._. daca imi gasesc vechile liste probabil am sa dau un edit D:
Nu ma intrebati de muzica, ascult in general orice are versuri care imi plac. Si nu ma puneti sa aleg o carte preferata pentru ca nu pot sa aleg .-.

Si cred ca am epuizat o mare parte din intrebari xD

Sa vedem, in mod general sunt o persoana destul de hyper - cei cu care m-am intalnit presupun ca stiu despre ce vorbesc xD. Destul de vorbareata de cele mai multe ori, la modul s-ar putea sa nu ma mai opresc din vorbit. Sunt lenesa, o recunosc, nu fac nimic sa schimb asta. Am momente de un optimism prostesc si momente de un pesimism la fel de prostesc. Ador debate-ul. Am o problema cu engleza - la modul amestec engleza cu romana; incerc totusi sa ma controlez, sper ca imi iese 4 Se presupune ca scriu - poezii sau proza, o sa postez ceva mai incolo :/ Imi place sa omor Photoshopul in timpul liber doar caaaaaa... mi-am cam pierdut abilitatile - asta in cazul in care le-am avut vreodata. Imi place matematica, mai ales daca nu e predata de proful pe care il am eu la clasa. Nu prea suport persoanele care le judeca pe celelalte o.O yes, yes, may sound a little weird, don't get me wrong, I just don't like it, trying not to do that myself - doesn't mean I'll kill that person for it or I won't talk to someone cause of that, mostly cause that'd make me the same, wouldn't it?
Mi se pare ca tot ce am scris pana acum este complet irelevant asa ca o sa inchei o.o


And yes, I'm a weirdo, I admit it and I'm quite happy with that 4


Oh oh! Am uitat o chestie vitala! Sunt nascuta pe 22 noiembrie 4 that makes me both a scorpio and a sagittarius XD si nu, niciun motiv de ingrijorare, am luat ce-i mai rau de la ambele zodii~~



and oh my dear friend,
you're not the beginning nor the end.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Eirenne!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Also Zuppy wants your panties. And I want your boobs until 11.

Noi ne cunoastem, ne stim, ne iubim, ne adoram si alte actiuni care de dragul cenzurii nu le voi insira pe aici. Desigur, ne detestam la inceput si ne certam ca chioarele, dar cam asta se intampla intre prietenii vechi de pe m-a. Istorie, da, istorie 15 pentru ca nu am ras atat de mult niciodata ca in vremurile de atunci! Conversatiile noastre sunt EPICE, cu Caps Lock intentionat xD

Pentru oricine stie, ff m-a e de ajuns 21, si regulile lui Mary-dono 39. Neways, stii ca te adopt, vii sa stai cu mine si sa te cresc 5, nu si sanii tai, ca nu mai am ce sa cresc la ei -.-.

Un cuvant pentru tine! De fapt mai multe: Harpa si ouale lui de aur! Asta te face pe tine Mama Omida 21.

Glad to have you hear, wifu hug.
Nici nu ai vreo sansa sa scapi de SOTM 21. Clar!
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#4
Pentru a 2-a sau a 3-a oara... bun venit pe Zup, Diana hug
It's really nice to have you here 4
Cu putin noroc, vine si Iusty si o sa ai cu cine discuta 4

#5
@wifu', doamne, mi-ai inseninat ziua cu " harpa si ouale lui de aur " 21 chiar uitasem de el, la naiba! hug mersi de urare *cough*

PS: zuppy is apparently a perv o.o;

@Bogdan ... multumesc de primire grr daca vine el, zbor eu 65
glumesc >.> but I do recall I made it clear that I do not want to talk to him ._.'' nor see him >.>



and oh my dear friend,
you're not the beginning nor the end.

#6
Bun venit pe Animezup Diana ^^.
Sper să te distrezi aici, să-ţi faci prieteni şi să fii activă.
Totuşi.. ştiu că ai zis să nu te mai întrebăm despre muzică dar.. Îţi place Serj? (:
Desen sau Muzică?
Friends?
And I love your signature. 15 =]
So incă odată have fun şi spammează cât mai mult.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#7
Huo mod!!!111 Esti verde!!! (glumeam).

Pe aici se poarta intrebarea: canti? la ce? de ce?
Mie imi place sa intreb: ce muzica asculti? chiar daca nou venitul zice "nu ascult muzica" eu tot intreb (doar sa ocup spatiu in post).
De ce-ul in exces te enerveaza?

Crezi ca lumea nu are curaj sa zica "saluuuuut!!! vrei sa fim prieteni?" pentru ca esti verde? E aiurea intrebarea?

Bun venit?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#8
Citat:And yes, I'm a weirdo, I admit it and I'm quite happy with that

Hell yeah! XD

Citat:Oh oh! Am uitat o chestie vitala! Sunt nascuta pe 22 noiembrie that makes me both a scorpio and a sagittarius XD si nu, niciun motiv de ingrijorare, am luat ce-i mai rau de la ambele zodii~~

Oh come on! Scorpionii au cele mai funneh defecte. Sagetatorii sunt amuzant de privit cand se enerveaza. Dar e stresant cand te enerveaza pe tine ><" (cel putin din punctul meu de vedere XD)

Citat:Nu ma intrebati de anime-uri, nu ma pasioneaza in mod special, singurul anime pe care l-am adorat - din putinele vazute - fiind NANA.

Ai remarcat cat de bine seamana Ren cu Sid Vicious?(stupid question, I know =.=)

Citat:Destul de vorbareata de cele mai multe ori, la modul s-ar putea sa nu ma mai opresc din vorbit. Sunt lenesa, o recunosc, nu fac nimic sa schimb asta.

Can I say a BIG "Join the club" ? + w + Desi, la inceput nu spun mare lucru. Decat incerc sa fiu amuzanta (which fails anyway T___T)
http://s4.zetaboards.com/BLAQStyleRomania/index/ --> New MBLAQ forum for A+ out there ^^

#9
Eirenne hug Bun venit, sau na, Bine ai revenit!

Nu te cunosc, pentru ca abea anul acestasa m-am inregistrat. Presupun ca ai fost activa si vei fi, in fond ce, esti mod 21 Pari de treaba, adika nu te cunosc, dar poate nu gresesc :->. As putea sa'ti zic Diana ori Dydy? Si pe mine ma cheama andreea 21 Deci.. sa nute intreb de animeuri.. atunci te intreb de alt cv:

1. Cola sau fantA?
2. You're in love? :->
3. Cn e? (sau daca nu e, nu raspunde)
4. Te simti bine ca ai revenit? 5
5. Ai dori sa ne imprietenim? ( 21 ce intrebare si la mn :-J , imi pari de treaba si desta am intrebat 9)

Distractie placuta in continuare!! Smile hug and, again a big hug, I'm go to dinner, Bye 3

#10
o.o... ok, pe rand o.o;

@History: Da, imi place Serj. Si il ador pe Depp daca tot ai sig-ul cu el xD Desen sau muzica? None... o.o; Friends? what exactly do you want to know about that? XD thanks for posting though~

@Kashim: nu, nu cant; nu am avut niciodata ocazia sa invat sa cant la vreun instrument si am dubii in privinta inzestrarii mele cu un astfel de talent. I just use singing as a form of torture o.o;
Nu, nu ma enerveaza de ce-ul in exces; si eu pun in mod general o groaza de intrebari si majoritatea graviteaza in jurul acestui de ce?. N-as putea sa fiu enervat de o chestie pe care o fac si eu 106
Habar nu am ce crede lumea despre mine cea verde; nu prea imi pasa de chestii de genul si mi se pare irelevant daca sunt mod sau nu sunt mod avand in vedere ca functia cu pricina nu reprezinta un privilegiu sau asa ceva. Asta inseamna ca nu cred o chestie de genul - desi nu vad ce legatura ar avea curajul... ma roooooog~

Bine te-am gasit?

@Triangle: defectele scorpionilor nu sunt neaparat funny xD depinde de la caz la caz, in fond fiecare suntem unici, right? 4
Am avut o perioada de obsesie generala in legatura cu Sid... si Nancy evident. Sex Pistols 105

@Artist: Cola o.o de preferat niciuna...
Da, din pacate ._.
Irelevant, nu cred ca il cunosti xD
Da, ma simt destul de ok, desi anumite situatii ma depasesc :/ se vede c-am lipsit o vreme din peisaj, nu mai sunt in tema cu nimic -_-
... guess so? 106



Thanks for posting, I guess o.o though it's kinda weird to get this kind of replies to a " I don't bark, I bite " topic o.o;



and oh my dear friend,
you're not the beginning nor the end.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)