Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hy

#1
Am avut o mica (de fapt mai mare) problema cu calculatorul si nu mai pot intra in contul vechi andreea claudia, asa ca mi-am facut altul si am sa ma prezint din nou

buna! sunt andreea si sunt din toplita, sunt in zodia leu si din aceasta cauza mi-am ales acest nume (de obicei imi sustin parerile pana in panzele albe si nu imi prea place sa mi se dea ordine), ascult muzica(cu exceptia manelelor si a muzicii populare), iar in ultimul timp citesc din ce in ce mai mult; am descoperit un scriitor care scrie extraordinar, e ceva sa scrii cinci sute de pagini care sa te tina cu sufletul la gura pana la sfarsit, si de asemenea seria casa nopti

cam asta imi vine in minte acum dar daca vreti sa mai aflati, intrebati-ma

#2
Heeeei! Bine ai revenit! Sincera sa fiu, numele fostului ta cont nu-mi spune mai nimic... xD Cu alte cuvinde nu te cunosc, dar nu-i prea tarziu. Asa ca, pentru a descoperi cate ceva, trec direct la intrebari:

1. In ce zona a Animezup-ului erai activa sau ce frecventai pe aici?
2. Care este hobby-ul ce crezi ca te caracterizeaza cel mai bine?
3. Artistul / trupa / melodia preferata...?

Cam atat, nu prea am idei la ora asta tarzie, dar daca-mi revine inspiratia, revin si eu pe aici.

#3
multumesc pentru intampinare si scuze de intarziere dar am fost ocupata cu scoala

1. de activat nu am prea avut cand pentru ca inaite nu eram inscrisa de mai mult de o saptamana, dar citeam inainte de a ma inregistra ce ce scriati la diferite sectiuni, in atatea locuri ca nici nu-mi mai amintesc
2. hobby- care cred ca ma carecterizeaza este cititul, uneori devenind un adevarat soarece de biblioteca, citind carte dupa carte
3. artistul preferat am mai multi si inca nu m-am hotarat care imi place cel mai mult dar scriu piesele care imi plac si pe care mi le amintesc
little susie de michael jackson, mysterious girl desunrise inc, call me maybe de carly rae jepsen si momentan nu imi mai vine nimic in minte dar am sa revin cu un edit




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)