Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hunters

#11
11 : Clubul
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#12
12 : Masacrul

Il vazusem.Un barbat...nu..un tanar,in jurul a 20 de ani cu parul negru.Ceva ma speria la el.Intr-o secunda mai multe strigate venira din toate colturile incaperii stacojii si am zarit cum un zombii tocmai muscase o fata si un baiat care se prabusira inerti la pamant. Takumi-sempai deja ma lua de mana si zise in timp ce o luase la fuga , tragandu-ma dupa el.
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#13
13: Sacrificiul

Am scos capul pe usa curioasa sa vad ce se petrecea , in ciuda urletelor celor doua fete care erau sigure ca daca o sa deschid usa aveam sa ne zicem adio de la viata.Peste tot erau numai cadavre si capete taiate...nu mai ramasese nimic intact din club..totul era distrus.Apoi l-am zarit pe Kei luptandu-se cu un val de zombii...condusi de unul care se parea ca ii da si mai multa bataie de cap.
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#14
14 : Incapatanare
Kei ma ducea acasa , doar ca de data asta problema era alta : eram patata de sange pe haine .Din cauza asta nu prea vroiam sa ajung prea curand.Poate ca mama nu ma vedea ,dar Kyoko cu siguranta ar observa ca am ajuns si nu as vrea sa stie ca am avut inca o intalnire de gradul.....hmm..stiu ca cu extraterestrii e intalnire de gradul 3...dar cu zombii ce fel de intalnire e..? Kei probabil a observat deja ca mergeam la pasul piticului si mai imi si aruncam ochii spre vitrine prefacandu-ma ca ma uit la ceva.
La un moment dat a izbucnit iritat :
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#15
Am citit fiecare capitol...si..si..tipa se lasa greu!!!! =))
E interesant cum l-ai constituit genu intriga inainte. Si asta mi-a captat imediat interesul. Nu te pierzi in detali siropoase de genu "pielea mea alba" bla bla, si asta da un plus.
Dialogul nu poate fi numai sec deoarece ori de cate ori e o linie de dialog pot fi sigura ca va zice ceva interesant, iar atunci cand cei doi se cearta nu ma mai opresc din ras!
Sunt fanul tau nr 1!!!
Can't wait 4 next
[Imagine: 2e5s776.jpg]
Din focul iubirii adunam taciuni
Ce se nasc din incandescenta ploii de soare...
Unde-a ramas visul tainic de pe maini
Schitat de priviri cu-a lor patima-arzatoare?

[Imagine: k4fa84.jpg]
Noi suntem iluzii a ceea ce este muritor, iar scena este o iluzie a vieţii.
"El nu credea in nimic, cu exceptia viciului insasi si a unui zeu viu care exista pentru singurul scop de a face posibila satisfactia fata de rau."


[Imagine: chibi_2442.gif]
Emyleene, chibi-ul lui fake_fate

#16
15:Tinta

Asa cum ii zisesem cu o zi inainte..sau mai bine zis..cu cateva ore in urma , aveam o treaba cu Kei si trebuia sa vorbim serios.
La 8 fix a fost la mine ,desi era un pic cam iritat.Probabil iar credea ca ma dadaceste .
Kyoko se uita la el curioasa.Nu il vazuse de ceva timp.El isi intoarse capul putin spre ea si ea zambi si-i facu cu mana.
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#17
16 : Studentii

[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#18
=)) Ooo s-au "transferat". Nu pot sa imi imaginez ce nazdravani o sa faca cu el acolo...sau cate note proaste o sa ia! Mi se pare mie sau sora ei chiar stie sa se faca placuta....ori are ceva ce descuie vampiri! Ca prea sta asa non salanta!!!
Sper tare capitolul! Oricum fi mai atenta la ghilimele cate o data pui cate una aiurea!
ex:
[Imagine: 2e5s776.jpg]
Din focul iubirii adunam taciuni
Ce se nasc din incandescenta ploii de soare...
Unde-a ramas visul tainic de pe maini
Schitat de priviri cu-a lor patima-arzatoare?

[Imagine: k4fa84.jpg]
Noi suntem iluzii a ceea ce este muritor, iar scena este o iluzie a vieţii.
"El nu credea in nimic, cu exceptia viciului insasi si a unui zeu viu care exista pentru singurul scop de a face posibila satisfactia fata de rau."


[Imagine: chibi_2442.gif]
Emyleene, chibi-ul lui fake_fate

#19
Arigato ^_^..insa ghilimelele le pun la orice inceput de propozitie si sfarsit..ca sa separ de narare...ex:..'buna' spune ea ' ce mai faci? ' ...d-aia ai vazut mai multe xD

17 : Excursia

Am incercat timp de o saptamana sa aflu de ce Alexander si Kei au aparut la scoala noastra.Puteau ei doi sa zica ce vor , insa eu am observat clar ca soarele il slabea pe Kei foarte mult.Era mai palid , nu mai parea asa in forma ca de obicei si venea in fiecare seara sa-mi ceara sange . Intr-una din seri ma luase asa pe nepregatite incat nu avusesem timp sa ma tai asa ca a trebuit s-o fac de fata cu el . Mi-era frica ca o sa sara pe mine , pentru ca slabiciunea il facea automat mai infometat , dar el s-a abtinut cu greu si a stat departe pana ce i-am oferit fiola.
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#20
18 : Scuze

Chiar ma intreb cum o sa se descurce o saptamana intreaga in locul asta. Chiar din primele doua zile am inteles ca am avut dreptate......oarecum.
Eram in holul de la intrare si ne pregateam sa plecam spre plaja.Colegele mele fandosite se dadeau in figuri una mai mult ca cealalta . Temele datului in figuri au fost cine avea cel mai bombat fund , cine avea cel mai tare costum de baie , cine avea cei mai frumosi sani si....topic special....cine avea sa fure un sarut de la Kei sau Alexander.
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)