Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hmm, hello! ^__^

#11
Pai mie mi-a placut tot albumul, n-am preferate. Pe moment. In timp, cred ca "O Chema" si "Lasa-ma Sa Beau" o sa ramana mai sus ca celelalte 39
De noul album Eminem (Recovery) ce zici?
De Puya? 15 21

Te uiti la Tom si Jerry? 24
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#12
Loula: Pai materie preferata: desenul claar 8 si limba engleza. Iar ca profil as da la filologie engleza 39

YKashim: O iau cu Puya din pirma. Phway O_O nu-l suport pe Puya, e prea comercial 22. De exemplu melodia aia VIP :-%& frate manea adevarata. Dar e bine a recunoscut in "E hip-hop" ca e comercial si ca ne sparge calculatoru'n cap 105. La Parazitii intradevar melodiile astea mai pe primul loc in top 21. La Eminem imi place albumu 39 melodia mea favorita Cinderella Man imi aplce ca si eu cateodata la unele fete le zic " ce faci man " 24.
Iar venind vorba de Tom si Jerry, nu exista zii in care sa nu ma uit 8
[Imagine: 48578okjj654.png]




#13
24. Ad. Nici mie nu îmi place melodia VIP. Mi se pare o tâmpenie. Adică , vocea lu' Kamelia aia e de tot căcatu'. Şi nici versurile nu mi se par atât de nemaipoemite. În schimb , eu nu am prea multe cu Puya.
______________________
EDIT : Tom şi Jerry ? Mă uit aproape în fiecare zi, cu tata 24.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#14
Youtube dupa Vreau Sa Te Sun 15 VIP o sa para de nota 10 dupa in comparatie cu asta 24

Daca aia de la Parazitii spuneau si "O Chema Simona" ce reactie aveai?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#15
O_O
bleah
Mai bine VIP decat Vreau sa te sun 24.
Vorba ta VIP e de nota 1000 fata de Vreau sa te sun -__-.
A da YKashim, ai ascultat Chady ?39 sau ai auzit de el ? 21 e un cantaret * in oras cu mine 15 * de vreo 15-16. 21 no prea popular dar ce sa'i faci 21.
[Imagine: 48578okjj654.png]







Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)