Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hmm, hello! ^__^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Hey, buna tuturor hug
Ma numesc Simona si am aproape 14 ani Smile. Ce pot sa va spun, sunt de fire copilaroasa si cam de multe ori pe langa subiect. Imi plac in general culorile deschise, insa si culorile inchise dar nu prea port 78. Anotimpu preferat ar fii vara *logic 21*, si iarna neeh, no'm prea place din cauza ca e prea frig >.>. Asa hai ca am zis o parte din ceea ce imi plac acum sa zic un singur lucru care nu-l pot suporta: fitosii -.-, phway >> cand ii aud pe multi cat de mult se lauda ca nu stiu ce au facut si cand colo -.-. Asa acum sa termin cu chestii dastea ca deja v-am plictisit 21. Asa imi plac anime-urile <3, de la varsta de 7 ani ma uit in continuu xDD. Favorite ar fii: Bleach, Naruto, Mew Mew Power, Inuyasha, BLOOD+, Honey & Clover si inca mai multe, dar astea'mi plac in general. Muzica preferata, nu am un gen preferat, eram pe genul rock, apoi m'am dat pe hip-hop si acum pe pop. Sunt nehotarata :]].
Hobby-urile mele ar fi: GFX, sa mai citesc carti de aventura, filmele de groaza si actiune si cred ca ar mai fii, dar nu stiu exact 39.
Asaa v-am plictisit destul.
Daca aveti intrebari 106 punetile.
Ja ne.
Bine ai venit pe Animezup, Just a Kid!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Heiii hug

Zăpă, adica je, trece p`aci sa iti zica bun venit.
Pai, am vazut ca iti place Naruto, deci cam asta este motivul venirii mele p`aci.
Nu pun intrebari, prefer sa vorbim pe mess. Deci asta inseamna ca iti cer id`ul : ))
O, sa nu uit [no spam], sa te distrezi si sa fi un user activ !
[ da`mi id`ul prin pm, please]
Byee~ ! hug
Moi e dă fărst. Bun venit :3. Happy postin', sper să îţi faci mulţi prieteni pe aici, pe forumul Păcii. Mă rog 24. Nu e chiar aşa, dar tot îţi urez asta. Crăciun fericit 24. Nu mă lua în seamă. Deci. Ai spus că îţi plac filmele de groază. Care ar fi cel mai reuşit la care te-ai uitat până acum ? Şi, de asemenea ai spus că îţi plac cărţile de aventură. Care a fost cea care ţi-a plăcut cel mai mult.
Ai spus că nu îţi plac fiţoşi. Semănăm 21.
Practici vreun sport ? Dacă da, de când ? Eşti la liceu, sau eşti a 8a ? O..Cânţi la vreun instrument ? Eşti singură la părinţi ? Dacă nu, alătură-te mie, ghinionistei 21. Anyway. Cum ai dat de Zup ?
Cam atât ar fi. Încă o dată bun venit :3.

_____________________________
EDIT : Nu e cinstit !
_____________________________
Te-ai dat de la rap la pop? Trist 2
Si ce ai ascultat in perioada de repăreală? 15

@Loula: nea, nu esti prima 21
You are such a sweet kid. o.o *Holds her gently in her arms* oh and you are fluffy too o.o damn. De ce toţi copii dulcici au numele de Simona ? o.O Simi...Simo ... uhuu you are such a sweet kiduuu O.O Omfg . . . nop no i'm not a pedophile girl i'm just crazy and so glad that you are hir. So, îmi poţi zice Lynnu, aşa o fac majoritatea de pe aici, de fapt aşa mi se zice dar mă rog.

Cam . . . manga ? Read ? Colors ? Cookies ? *gives a cookie* i have a lot of cookies. I can give it to ya. Hm, cam ce asculţi ? Îţi place k pop ? Lolipops ? Books ? Tedi bear ? o.o
Cum ai dat de zup ? Place pe la noi ? Rămâi ? id ?

Hm...cam astea ar fi întrrbările, te-am luat de-a gata. Dacă doreşti să mă ucizi că am sărit aşa pe tine T.T pm . . .

Soooooo îţi place gfx ha ? Chiar îmi place stilulk tău, iar semnăturile sunt mişto.




Guuuuuuuuuuuuuuuuuuud Bay

edit : Binbe că nu am zis gud gay.

edit2: Bine * damn it.


edit3. ănooooooooing..... Îţi place skateboardingul ? Punk ? Role ? Ficuri ?

edit4. GAAAAAAAAAAAAAAAAD !!! Sunt ultima ? aveÅŸi degetele mai rapide ca ale mele ? Ha, nu'i corect. -___-
Wow, thanks so much pentru primirile calduroase hug.
Acum sa va raspund la intrebari:

Loula: pai cred ca cel mai reusit film pe care l-am vazut a fost Haute Tension 39. Cartea de actiune preferata: Stapanul inelelor <33 ador cartea asta 8 si de asemenea si filmul 15. Pai fac Parkour de aproximativ 2 ani jumate 21. O fi el sport de baieti da mi-a placut 78. Multi imi ziceau ca cum adica esti fata si faci parkour, da nu i'am bagat in seama 21.

YKashim: Pai ascultam si am inceput din nou sa ma dau pe rapp 8. Din cauza albumului nou de la Parazitii-Tot ce e bun tre sa dispara 105. Pai ascultam si inca mai ascult: Parazitii, Bug Mafia, Nane, Cedry2k, Morometii *unele melodii*, Snoop Dogg, Ludacris, Rappy, Anonim, Arssura mai continui ?21

.LynnuÅŸor: M-ai ametit deja 24.
Ador k-pop 8, de acadele nici numai vorbesc 24. Nu'mi plac alea care ni le dau la scoala -.-, aleas plictisitoare 78. Ursuletii de plus 105 am vreo 7 feluri de ursuleti de plus 8.

Asa cam atat ai intrebat ne ?21
Si ah da, sunt clasa a7a * nu am ramas repetenta, doar ca un an nu am mers la gradinita si parintii m-au dat cu un an mai tarziu xDD*

Daca mai aveti intrebari, punetile Smile
Despre rap poti vorbi la infinit cu mine 24
Am ascultat si eu noul album Parazitii. De 4 ori 24 Ce reactie ai avut cand ai auzit piesa "O Chema"? 21
De Eminem ce zici? De Dr. Dre? Apare Detox mileniul asta? 2Pac?
Cand am auzit melodia O chema am adorato p prima data 24) imi plac versurilee 15 . Iti place melodia aia Arde si aia Parol ?39
Eminem, ce pot spune imi place <3, intr-un timp eram nebuna dupa melodiile lui o.o. Imi placea aia Beatiful si 3 AM, cat despre Dr.Dre nu prea am ascultat :]]. Nu ma intreba de Detox sau 2Pac ca nu sunt asa informata 24, eu aflu chestii cand imi zic unele prietene 21)).
Daca mai veti intrebari.. stiti c avetzi de facut
Wow. Obişnuiam să practic şi eu parkour , până când, cam acum un an jumate mi-am rupt o mână 24. Nu e nici o problemă , că eşti fată şi practici. Pentru mine e şi mai tare :3. Superb. Ce încântaţi suntem toţi pe aici 24. Eu cu parkour, Lynnuşor cu faptul că te cheamă Simona , YKashim că ai ascultat rap 21. Îţi prezic un viitor frumos, aici pe Zup.
Te-a întrebat cineva ce materie îţi place , sau la ce profil vrei sa dai la liceu ? Dacă nu , o fac eu.
Cam atât 21!

P.S : YKashim , ştii ce ar zice tata ? Că el când e cu maşina, îi place să plece ultimul de la semafor 24. Mda. No sense.
Pagini: 1 2