Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi

#1
Buna, sunt Cristy din Resita, am 16ani, iar animeurile mele preferate sunt Naruto si YYH, personaje preferate: Itachi bineinteles si Hiei, muzica ascult de obicei rap si hip_hop, insa imi pac si unele melodii Linkin Park:001_tt2: Hope I'll make some friends here 4 Cya

#2
Salut Cristi,
bine ai venit pe Animezup! :welcome:
Si eu sunt noua ca si tine ^^"
Anyway, sper sa iti placa noul forum si sa te simti ca acasa.
Sa te distrezi printre topicuri, in limitele bunului simt bineinteles.
Stii tu: fara spam-ing si sa fii cuminte, da?
Nah, hai spor la treaba ^^.
Happy Posting!
[Imagine: sd5setsunasekaisig1-icy2.gif]
"uhm... thanks for the help"
"don't mention it... to nobody!"
[Imagine: chibi_81.gif]
aia mica

#3
Salut, Cristi! Bine ai venit pe Animezup! Sper sa iti placa pe aici si sa te distrezi ^^
Happy posting and a warm welcome!

#4
ohayo cristy si bun venit pe forum! yey ,nus singura fana itachi de pe aici XD
well ,bun venit printre noi si sa te distrezi!

#5
Ooooo ms ppl pentru primire 4 cu siguranta imi va placea aici si ma voi distra, aaa ma bucur si eu ca nu sunt singurul fan Itachi 4 And yeah I wont spam sau cel putin voi incerca. Daca vreti sa stiti mai multe despre mine, intrebati Smile

#6
ok ,uite o intrebare: de unde ai auzit de animezup? 65 no inspiration whatsoever... And do you like j-music?

#7
Bun venit pe Animezup Itachi,sper ca te vei simti bine aici si iti vei face multi prieteni cu care vei discuta si iti vei impartasi parerile.Succes la postat!
[Imagine: Untitled-1.png]

#8
Pai am vazut la statusul lui Flaw pe mess siteul asta si am zis sa intru si eu pe aici sa vad cum e Smile
Ms pentru bun venit marina, cu siguranta imi voi face prieteni sau cel putin sper 4

#9
YYH ...Hiei ... good
Cam aceasi muzica ascult si eu ..poate mai mult LP si mai putin rap ... ^^'
Have fun si spor la postat ...Welcome to animezup [Imagine: happy-grin1.gif]


#10
welcomes




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)