Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hi
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Itachi

Buna, sunt Cristy din Resita, am 16ani, iar animeurile mele preferate sunt Naruto si YYH, personaje preferate: Itachi bineinteles si Hiei, muzica ascult de obicei rap si hip_hop, insa imi pac si unele melodii Linkin Park:001_tt2: Hope I'll make some friends here 4 Cya
Salut Cristi,
bine ai venit pe Animezup! :welcome:
Si eu sunt noua ca si tine ^^"
Anyway, sper sa iti placa noul forum si sa te simti ca acasa.
Sa te distrezi printre topicuri, in limitele bunului simt bineinteles.
Stii tu: fara spam-ing si sa fii cuminte, da?
Nah, hai spor la treaba ^^.
Happy Posting!
Salut, Cristi! Bine ai venit pe Animezup! Sper sa iti placa pe aici si sa te distrezi ^^
Happy posting and a warm welcome!
ohayo cristy si bun venit pe forum! yey ,nus singura fana itachi de pe aici XD
well ,bun venit printre noi si sa te distrezi!

Itachi

Ooooo ms ppl pentru primire 4 cu siguranta imi va placea aici si ma voi distra, aaa ma bucur si eu ca nu sunt singurul fan Itachi 4 And yeah I wont spam sau cel putin voi incerca. Daca vreti sa stiti mai multe despre mine, intrebati Smile
ok ,uite o intrebare: de unde ai auzit de animezup? 65 no inspiration whatsoever... And do you like j-music?
Bun venit pe Animezup Itachi,sper ca te vei simti bine aici si iti vei face multi prieteni cu care vei discuta si iti vei impartasi parerile.Succes la postat!

Itachi

Pai am vazut la statusul lui Flaw pe mess siteul asta si am zis sa intru si eu pe aici sa vad cum e Smile
Ms pentru bun venit marina, cu siguranta imi voi face prieteni sau cel putin sper 4
YYH ...Hiei ... good
Cam aceasi muzica ascult si eu ..poate mai mult LP si mai putin rap ... ^^'
Have fun si spor la postat ...Welcome to animezup [Imagine: happy-grin1.gif]

Kyo

welcomes