Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heyaaa!!!

#1
Hey! Sunr Cris, de la Cristina , dar..prefer Cris. Bun deci sunt fana yaoi. De ce? Pnetru ca imi place aceasta relatie,si nu prea ma intereseaza parerile altora despre ocupatiile mele .^^...OK...Sunt multe de spus despre mine...nu am sa stau acuuum sa va plictisesc cu amintiiiiriiii pliiictiiisiiitoooaaareee...-.-. Bine, deci sper sa v-a placa viitoarele mee poastari!!4

#2
Bine ai venit pe Animezup, Mao!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Um, hiya, bine ai venit pe Zup... Ti-as fi pus cateva intrebari ca nou venita, dar ai zis ca nu prea esti interesata de parerile altora...

Err, sunt extrem de multe fane yaoi pe Zup dupa cum o sa vezi si la zona fanfiction dedicata yaoi-ului.

Distractie placuta ^^
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#4
Buna Cris.
Am vaga impresie ca nu o sa imi placa viitoarele tale postari, poate si din cauza ca felul in care scrii si limba romana sunt nu paralele, ci necoplanare.
Distractie placuta pe Zup si, daca ai vreo intrebare sau nelamurire, contacteaz-o pe Aly. Ea are rabdare.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#5
Neata, bun venit,have fun
Incearca sa te bucuri de toate sectiunile forumului
Ce gen de filme?
Manga?
Cosplay,pareri?
Altceva in afara de anime-uri clasice?
aaaaa, daca ala a fost cel mai important lucru de zis,mai intristat
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#6
Lia cand am spus ca nu ma intereseaza parerile, m-am referit la critici pentu yaoi nu in general.
Syryus sunt persoane care au gusturi diferite. Fiecare cu ideile si ciudateniile lor.
Azazel daca te-am intristat imi pare rau. Cand am spus ca e cel mai important lucru m-am referit la acest forum, pentru sectiunea de fanfiction. In realitate este diferit.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)