Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Heyaaa!!!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hey! Sunr Cris, de la Cristina , dar..prefer Cris. Bun deci sunt fana yaoi. De ce? Pnetru ca imi place aceasta relatie,si nu prea ma intereseaza parerile altora despre ocupatiile mele .^^...OK...Sunt multe de spus despre mine...nu am sa stau acuuum sa va plictisesc cu amintiiiiriiii pliiictiiisiiitoooaaareee...-.-. Bine, deci sper sa v-a placa viitoarele mee poastari!!4
Bine ai venit pe Animezup, Mao!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Um, hiya, bine ai venit pe Zup... Ti-as fi pus cateva intrebari ca nou venita, dar ai zis ca nu prea esti interesata de parerile altora...

Err, sunt extrem de multe fane yaoi pe Zup dupa cum o sa vezi si la zona fanfiction dedicata yaoi-ului.

Distractie placuta ^^
Buna Cris.
Am vaga impresie ca nu o sa imi placa viitoarele tale postari, poate si din cauza ca felul in care scrii si limba romana sunt nu paralele, ci necoplanare.
Distractie placuta pe Zup si, daca ai vreo intrebare sau nelamurire, contacteaz-o pe Aly. Ea are rabdare.
Neata, bun venit,have fun
Incearca sa te bucuri de toate sectiunile forumului
Ce gen de filme?
Manga?
Cosplay,pareri?
Altceva in afara de anime-uri clasice?
aaaaa, daca ala a fost cel mai important lucru de zis,mai intristat
Lia cand am spus ca nu ma intereseaza parerile, m-am referit la critici pentu yaoi nu in general.
Syryus sunt persoane care au gusturi diferite. Fiecare cu ideile si ciudateniile lor.
Azazel daca te-am intristat imi pare rau. Cand am spus ca e cel mai important lucru m-am referit la acest forum, pentru sectiunea de fanfiction. In realitate este diferit.