Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heya !!! XD

#1
Salutare salutare!Ma numesc Irina,am 16 ani si sunt din Bacau.Din greseala am dat peste acest forum si m-am gandit sa ma inregistrez ^^.Ma uit la anime-uri de la varsta de 11 ani!Sunt o mega fana Hitsuhina (HitsugayaxHinamori) *If you don't like the pairing I don't care *XD
Anime-urile mele preferate sunt:Bleach (OMG...ador anime-ul asta!Hitsuhina FTW *thehe*),Inuyasha,Eden of the East (I want the movie >_<),Zero no Tsukaima,Lovely Complex,Special A,Detective Conan si toate cele 13 filme etc.etc
Citesc manga de aproximativ 2 ani ^^!Preferatele mele sunt:Bleach (bineinteles ^^),DC,Beast Master,G.O.T.H,Hana to Akuma etc.etc >_>'

Genurile de muzica care imi plac sunt:rock-ul,J-rock-ul (inca sunt la inceput...^_^'),hip-hop
Trupe preferate:LP,Nickelback,Red,The Fray,Three Days Grace,Oasis,Kenichi Asai...

In general sunt o fire foarte comunicativa,imi place sa vorbesc cu persoanele apropiate mie si sa le dau sfaturi daca au nevoie.Sunt o persoana de incredere,nu sunt barfitoare insa ma enerveaza la culme cand cineva ma barfeste si nici macar nu ma cunoaste.Am uitat sa specific ca sunt o persoana FOARTE aeriana XD.Multi spun ca este cel mai mare defect al meu insa eu consider ca este o calitate foarte buna XD!Nu am prea multi prieteni (bine in realitate am dar nu ii consider prieteni )...sincer,daca stau si ma gandesc putin cred ca nu am niciun prieten adevarat O_O...cam asa e in viata...

OK...deci cred ca v-am plictisit la culme nu XD?
Daca doriti sa-mi adresati o intrebare sunt bucuroasa sa va raspund ^^
Bye-bye...^^
[center][Imagine: 2010-06-15-290927-1.jpg]
The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams.[/center]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Buffy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
welcome to zup Buffy !
Bine ai venit printre noi....
Din cate am citit, iti place Beast Master....si mie imi place am citit-o si e fantastica, iar in ceea ce priveste bleach am vazut doar pe jumatate si nu am citit manga, dar sper sa ma apuc de curand.

sper ca te vei acomoda cu forumul, sper sa fii activa si sa ai posturi numeroase and no spam. WEll... imi place avataru si si eu sunt aeriana de fel, deci cred ca la asta ne asemanam :]] si btw si mie imi place Three days grace, una din melodiile mele preferate de la ei este "let it die", am auzit-o odata la un amv cu khr - belphegor.
Iti place Katekyo Hitman reborn ? L-ai vazut ? Dar manga ai citit-o ?


well sper sa ne mai citim pe forum...
-

#4
Salut Buffy xD si bine ai venit!
Am si yo cateva intrebari [more like... o groaza de intrebari]:
1. Ce carti iti plac?
2. Ceva filme preferate?
3. Parerea ta despre Twilight?
4. Ce parere ai despre genul yaoi?
5. Vreo culoare preferata?
6. Animalul tau preferat?
7. Ai animale de casa?
8. La ce liceu esti?
9. Vrei sa fim prietene? ^_____^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)