Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SKiT's here

#11
Hohohoooooooooly fiznix sticks! In ziua in care am postat topicul imi dadea eroare cum ca n-am voie sa pun ALT topic de introducere. Si acum uite-l O_o... weird.

Anyway, wow, so many people. Va iau pe rand :

@Lori. :

1. Nope, nu cant la nimic. Dar as vrea sa invat chitara. Nothing new from a metalist, right?
2. Nu, sunt Fecior. 15

@Unia : Pai, baiat fiind, nu sunt disperat (asta e termenul potrivit) dupa muzica japoneza sau coreeana. Ascult doar foarte, foarte putine melodii japoneze : openinguri si endinguri, atat. And yeah, I love metal. And you weren't here when I came? 2 [si asta a sunat ciudat, dar cu intentie]

@MikeM : Da ma, am un Mudkip in party, si? 24 Pai nu ascult decat vreo 3 melodii de la Disturbed. Atat. And yeah, I know you too. Smell ya later!

@Obsession : Un "Bine ai revenit" ar fi mai potrivit. xD

1. Eu unul nu ma uit si nici nu joc fotbal. Nu mi-a placut niciodata, nu am vazut niciodata un meci cap-coada, pentru ca pur si simplu nu-mi place. Si nu inteleg cum marea majoritate injura ca la "fermuarul" cortului pentru ca pierde echipa favorita. E pur si simplu STUPID.

2. Nu-mi plac masinile rapide. Doresc ceva lejer...

3. Gimna--...--zaliu? O_o dude wtf. Nu mi-a placut in gimnaziu, daca asta vrei sa intrebi. 24

@Triangle : De la Maroon 5 n-am decat 2 melodii, care se pare ca s-au adaugat in Library pe LastFM. Nu e o trupa preferata. xD La 3DG la fel.

@Obsession : I love them too.

@Lori. (again) : Va rog eu mult, certurile in alta parte, nu in topicul meu, kay? Thanks.

@Artist : ( Poate Welcome back 24 )

1. Pai desenez diverse personaje din benzi desenate americane, rar din manga-uri; Portrete, din nou, rar; Personaje originale; Caricaturi (de curand am inceput un proiect cu caricaturi); SF stuff si... cam atat. Si apropo, am topic la sectiunea de Fan-Art, daca te intereseaza.

2. Nu...

3. Pai sunt de 2 ani aici. 21 Mereu am avut o impresie foarte buna despre site. Flaw si restul echipei fac treaba excelenta.

@Paradox : THE MILK IS NO MORE!!

Multumesc tuturor de "reprimire". See ya in the forum. 4
[CENTER]My DeviantART | My Twitter | My LastFM

[Imagine: beavis_and_butthead_headbanging.gif]

[Imagine: megasign.gif] [/CENTER]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  SKiT's here ... again SKiT 3 2.337 04-07-2008, 06:45 PM
Ultimul răspuns: irisim


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)