Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: SKiT's here
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Sunt un membru destul de vechi [aproximativ 2 ani vechime, sau mai putin] iar acum probabil ca va intrebati de ce imi fac un alt topic de introducere. Simplu : vreau sa redevin activ pe site. [stati linistiti, am vorbit cu Flaw si a zis ca e in regula sa-mi refac topic, so don't report me kkk].

Imi voi face prezentarea sub forma de "CV", ca sa nu intru in povestiri. 21

Nume adevarat : Alex
Varsta : 18 ( 30.VIII - 1992 )
Locatie : SV
Hobby-uri : Desenul, grafica, animatia.
Muzica preferata : 80% Heavy Metal, 20% orice altceva cu exceptia manelelor.
Trupe preferate : Click for my LastFM Library
Anime-uri vizionate : FMA, FMP, Naruto, Bleach, One Piece, BECK, Death Note si multe altele, nu mi le amintesc pe toate, dar astea mi-au placut cel mai mult. Urmeaza sa urmaresc si Gintama, din cauza cuiva anume. :l
Manga : Naruto, Bleach, One Piece. Atat, doar astea care-s ongoing.

Cam atat... Daca aveti intrebari sau stiu eu ce curiozitati... well... you know what to do. See ya on the forum!

Si acum urmeaza ca Zuppy sa-mi dea un reply random, that sunuvabich...
OMFG. CE I-ATI FACUT LUI ZUPPY ? THEY KILLED HIM!!!11ONEONE

Well, you know what to do, have fun ! lol .
Canti la ceva , Alex ? Esti leu ? Eu sunt leu 15 . Pe 6, dar cred ca daca esti pe 30 nu mai esti leu . Too bad. Leii sunt cea mai cul zodie.



NU UITA SA TE DISTREZI .
Salut. În general nu prea dau comenturi la nou veniţi, dar nu mă pot abţine. In sfârşit cineva care nu ascultă numai k-pop şi j-rock. Nu pot să suport genurile alea şi nu prea sunt nou veniţi care să asculte altceva. Deci mă bucur să vad că asculţi Metallica, Ac/Dc, Leave's Eyes, Kamelot şi ce mai scria pe acolo. În sfârşit cineva ca lumea. Ma rog, ne mai citim pe forum. Cred ca e în regulă să-ţi zic bine ai venit, pentru că nu eram pe aici când ai venit prima oara. (ce ciudat a sunat asta o_O).
So..I herd u liek mudki..no wait.
~Re~ Welcome dude ^ ^
Noi ne cunoastem asa in mare parte, so I don't have stuff to ask you, dar welcome. Ti-as zice traditionalu' "Sa te distrezi si sa-ti faci prieteni' etc etc, but you don't need to be told that since you're not actually new o.o
Asa, revenind, vroiam sa ma iau de tine pentru ca lista ta nu contine Disturbed, but I knew better and double-checked xD

So uhm, welcome. 21
Dau un comm cam tarziu... ce sa ii fac? Daca esti cam vechi nu cred ca iti mai pot ura "Welcome" sau "Bun venit!" Ma bucur ca nu asculti manele. Chiar unde'i Zuppy? Parca el era primul care trebuia sa te intampine.
Ai fost "scurt" [punct de vedere] si la obiect. [la fel]
Multi ani inainte!

Ca tot ma uit la meci.

Cu cine tii?
Crezi ca Steaua e buna de ceva?

Ce masina ai sau ai vrea sa ai?
Care e cea mai rapida?

Cum a fost in gimnazaliu?

Eu tin cu Steaua, iti spun asta de pe acum ca poate incepi sa ii critici.
Glumeam, fiecare cu parerea lui. : - j
*checks music list* Waaaaaait. Maroon 5! I love them. Mai ales "The Sun".Oh and Three Days Grace are also awsum *Even if I saaaaaaaaay, it'd be alriiight, bla bla*. Ignorand momentul de WTF, e cam ciudat sa primesti "welcome" de la userii noi tu fiind inactiv de multi ani,rait? + 1 post anyway.

@Torra: Te simti sau ce?
Nu i-am zis Welcome =.= Daca la asta te referi... am zis doar ca daca e mai vechi nu mai are rost sa ii zic...
Anyway... scuze daca moa s-a bagat singura in seama.
Era sa uit... Imi place mult poza la avatar SKIt si nick-ul.

Triangle

Noapte bune! Vise frumoase!


EDIT: Scuzati ca am facut spam... urasc cand fac acest lucru... Vroiam sa va urez la toti un somn dulce si ca maine sa fie o zi Happy si plina de acel ceva ce face viata sa fie conturata de magie si culori vi.
Bye bye.

Scuzati, imi vine la ore fixe nebunia.
Torra mama, zau , nu ai putea sa fii putiiiin mai ... coerenta si sa spui si tu ceva inteligent ? Cum a fost in gimnazaliu ? DUUUDE . WTF ?


Grea romana asta, foarte grea.
Lori, te rog, mai incet cu jignirile la adresa astora mai mici 4 Mai gresesc si ei.

Skit! Hello welcome to Animezup and have fun here! hug
Sa te distrezi pe aici si sa fii in continuare activ 3 Te-am vazut pe animeprime. xD In sfarsit si cineva care iubeste desenul 3 Super sper sa te vad pe la Fan Art 3 Si mie imi place avatarul tau 3 Intrebari au pus majoritatea... O sa pun si eu.

1. CAm ce desenezi ?
2. Iti place sa te duci in cluburi? :->
3. Ce parere ai de animezup pana acum? 4 :3

Ne bucuram ca te avem din nou printre noi, si sa te distrezi.. blah..balh si tot tacamul 3 Ne mai citim 3
Hey, Peste. 5 Am si eu o intrebare... Vitala, de altfel. Nu imi imaginez cum ai putea macar sa ramai pe aici daca nu imi raspunzi.

WHERE IS TEH MILK?!

Mda. Welcome, chiar daca te-ai inregistrat aici cu... Uh... Doi ani si ceva inaintea mea...
Pagini: 1 2