Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey, what's up?

#1
Salut tuturor! Wink
Ma numesc Andreea, puteti sa-mi spuneti Adda daca vreti, am 13 ani si am venit pe acest site dintr-un singur motiv: sunt o fana a anime-urilor. Nu pot sa zic ca am vizionat cine stie cate, iar asta nici macar eu nu-mi dau seama de ce, dar pot sa zic ca am o gramada de desene cu diferite personaje. Exact, desenul este un hobby de al meu si fac asta de cand aveam un an si ceva. Normal ca nu-mi amintesc, dar o stiu de la mama si din poze in care stateam cu un caiet si pixul in mana. In fine, este logic ca pe vremea aceea faceam numai mazgalituri. Nici acum nu ma consider o experta, mai am destul de multe de invatat.
Apropo, cred ca unii dintre voi va intrebati de ce ''Sakamaki Andreea''? Ei bine, imi place foarte mult personajul Sakamaki Izayoi din ''Mondaiji tachi ga isekai kara kuru so desu yo?'' si in plus, parerea mea, suna bine.
Sincer nu as vrea sa va plictisesc cu detalii despre mine care ar putea sa nu va intereseze asa ca va las pe voi, daca doriti, sa imi puneti intrebari. Va raspund cu cea mai mare placere, dar desigur ca depinde si de intrebare.
Sper sa ne intelegem si sa ma simt bine aici caci altfel s-ar putea sa nu postez prea des. Hehe! Dar cine stie, asta voi vedea.
Ja ne!
[Imagine: izayoi_by_little_flame09-d5zxbib.png]
Cea mai mare glorie nu o dobandesti atunci cand nu esti doborat niciodata, ci atunci cand te ridici dupa ce ai cazut.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Sakamaki Andreea!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello 4
Bun venit pe aici, sper sa te distrezi, sa-ti faci prieteni, etc., etc. xD
13 ani-> clasa a VII-a?
Cateva intrebari as avea si eu:
-Care e culoarea ta preferata?
-Iti place yaoi/yuri?
-Iti place sa citesti?
-O sa postezi desene de ale tale?
-Ficuri scri?
-Ce parere ai de ploaie?
Cam atat momentan, spor la scoala si happy posting 4
[Imagine: oh0j9c.gif]

#4
(09-05-2013, 06:32 PM)Forever Young A scris: Hello 4
Bun venit pe aici, sper sa te distrezi, sa-ti faci prieteni, etc., etc. xD
13 ani-> clasa a VII-a?
Cateva intrebari as avea si eu:
-Care e culoarea ta preferata?
-Iti place yaoi/yuri?
-Iti place sa citesti?
-O sa postezi desene de ale tale?
-Ficuri scri?
-Ce parere ai de ploaie?
Cam atat momentan, spor la scoala si happy posting 4


-Da, clasa a VII-a.
-Imi place albastrul.
-Nu.
-Da, depinde ce. In general povesti noi, nu antice si de demult.
-Da, sigur.
-Si asta fac!
-Ploaia e buna pentru natura, poate si pentru noi din cand in cand, dar prefer sa fie soare.
[Imagine: izayoi_by_little_flame09-d5zxbib.png]
Cea mai mare glorie nu o dobandesti atunci cand nu esti doborat niciodata, ci atunci cand te ridici dupa ce ai cazut.

#5
Bine ai venit pe la noi, Andreea!
E posibil sa ma insel, dar mi-esti simpatica deja (poate si pentru ca ultimele douazeci de tipe de treispe ani venite pe aici nici nu stiau sa-si scrie numele).
Daca ai probleme/nelamuriri/intrebari/sugestii nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau pe mess/skype (id-urile la profil). De asemenea apeleaza cu incredere la moderatorii de pe site (care te vor ajuta sau ii bat eu cu matura).
Sper sa fii activa pe forum si sa ne citim p-aici.

PS: daca ai microfon si chef de conferinte pe skype, cred ca @Stormrage ar fi incantata sa nu mai fie cea mai mica de acolo
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#6
Citat:PS: daca ai microfon si chef de conferinte pe skype, cred ca Stormrage ar fi incantata sa nu mai fie cea mai mica de acolo

Si asa nu zic eu prea multe.

Bun venit Andreea! Sa ai o sedere placuta aici. Nu ezita sa apelezi la Sy. Serios, nu ezita.

Mdeterminated

Uitasem, fereste-te de llame!

Llama Llama Llama Llama Llama Llama Llama Llama
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#7
Buna, Adda.
Avem acelasi nume si... aceeasi culoare preferata, iar cand eu m-am inregistrat prima data pe Zup am avut aceeasi varsta ca si tine acum. Hehe. 21
Vorba lui Sy, "mi-esti simpatica deja".

Urasti yaoi-ul?
Mdeterminated
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
Hei! Multumesc pentru complimente. Wink
Normal ca voi apela la voi in caz de ajutor si nu numai atat, sa discutam si noi ca intre prieteni. Pe Skype nu prea intru eu, deci la capitolul asta aveti ghinion ca sa zic asa.
Yaoi maniac, nu vreau sa fiu dura asa ca iti zic doar atat: nu ma pasioneaza lucrurile de genul... 65
[Imagine: izayoi_by_little_flame09-d5zxbib.png]
Cea mai mare glorie nu o dobandesti atunci cand nu esti doborat niciodata, ci atunci cand te ridici dupa ce ai cazut.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)