Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

PERICOL

#1
Moderatorii sunt extraterestrii, adminii sunt extraterestrii, animeurile sunt propaganda extraterestra de a subjuga mintea umana, INTREGUL FORUM ESTE EXTRATERESTRU dar nu va faceti griji, sunt aici! Dupa multe incercari de a scapa din mainile guvernului american, am calatorit inapoi in timp pentru a va proteja. Rasa umana are sanse de supravietuire, promit sa imi duc misiunea pana la capat.

Totusi, nu puteti fi salvati de cineva in care nu aveti incredere, adevarat? Vom lucra la asta. Dupa calculele mele, viitorul din care provin este unul destul de indepartat, deci este destul timp.

Imi place sa fac prajituri, sunteti invitati cu totii in ascunzatoarea mea anti extraterestra sa le mancati.

[Imagine: tumblr_mcmng3rpmt1r5le4go1_250.png]
[Imagine: tumblr_inline_mlfdbv_ACK21qz4rgp.gif][Imagine: tumblr_inline_mlfdbv_ACK21qz4rgp.gif][Imagine: ancient_aliens_guy_im_not_saying_its_aliens_but.jpg][Imagine: tumblr_inline_mlfdbv_ACK21qz4rgp.gif][Imagine: tumblr_inline_mlfdbv_ACK21qz4rgp.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, UFO!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Kind ufo,

[Imagine: 1370317850961.gif]
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#4
Well what do you know, an alien just bumped in. And I'm green too!

Salve, cetatete! Bun venit in vizuina extraterestrilor. Iti garantez ca suntem pasnici (de cele mai multe ori).
Intrebare: Cat ti-a luat sa evadezi din Zona 51? Ai folosit Tardis-ul, Sartgate-ul sau ti-ai inventat propria masinarie?

Also, I'd like a cupcake. Can I have a cupcake? I give you air from my lungs in exchange for a cupcake?
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#5
Did someone said sweets? I'm in.

Bun venit, strange one.
Do you like Nicki Minaj or do you hate her as much as we do?
Toate cele bune. Apropo, dansezi mai bine decat as putea eu vreodata sa o fac.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)