Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: PERICOL
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Moderatorii sunt extraterestrii, adminii sunt extraterestrii, animeurile sunt propaganda extraterestra de a subjuga mintea umana, INTREGUL FORUM ESTE EXTRATERESTRU dar nu va faceti griji, sunt aici! Dupa multe incercari de a scapa din mainile guvernului american, am calatorit inapoi in timp pentru a va proteja. Rasa umana are sanse de supravietuire, promit sa imi duc misiunea pana la capat.

Totusi, nu puteti fi salvati de cineva in care nu aveti incredere, adevarat? Vom lucra la asta. Dupa calculele mele, viitorul din care provin este unul destul de indepartat, deci este destul timp.

Imi place sa fac prajituri, sunteti invitati cu totii in ascunzatoarea mea anti extraterestra sa le mancati.

[Imagine: tumblr_mcmng3rpmt1r5le4go1_250.png]
Bine ai venit pe Animezup, UFO!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Kind ufo,

[Imagine: 1370317850961.gif]
Well what do you know, an alien just bumped in. And I'm green too!

Salve, cetatete! Bun venit in vizuina extraterestrilor. Iti garantez ca suntem pasnici (de cele mai multe ori).
Intrebare: Cat ti-a luat sa evadezi din Zona 51? Ai folosit Tardis-ul, Sartgate-ul sau ti-ai inventat propria masinarie?

Also, I'd like a cupcake. Can I have a cupcake? I give you air from my lungs in exchange for a cupcake?
Did someone said sweets? I'm in.

Bun venit, strange one.
Do you like Nicki Minaj or do you hate her as much as we do?
Toate cele bune. Apropo, dansezi mai bine decat as putea eu vreodata sa o fac.