Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey, guyz!

#11
Stiu sa cant la chitara , bass si pian electic [sunt multifunctional 21 ] . Cand n-am ce face si nu mi-e lene , mai cant si eu 21 Fac parte si dintr-o trupa , unde cant la pian electric sau chitara [ niciodata nu ma voi putea hotari 21 ...sunt o fire extrem de indecisa ] .
Da, in Jose Marti sunt tipi "gay" . Nu si-o trag in realitate doar se aseza unu peste altu si mimeaza asta 21 Ei cred ca sunt mai tari daca zic ca's gay 21 . Probleme mintale printre colegi 4 Dar cand nu vine profu/profa la ore e frumos sa le admiri "showul" 21
Homosexualitate...bisexualitare. 39 Hmm... nu am avut niciodata ceva impotriva persoanelor care sunt homo sau bi. Oamenii care sunt homo sau bi nu trebuie sa fie considerati ciudati pentru ca fiecaruia ii plac diferite lucruri. Nu toti oamenii pot fi la fel. In my oppinion , oamenii care sunt homosexuali sau bisexuali nu sunt diferiti de restul oamenilor.
Mda, Bleach deveni plictisitor 37 Uneori mai saream peste cateva episoade care mi se pareau plictisitoare. It's the same boring idea 37
Chiar ma gandeam sa scriu un fic yaoi 39 Momentan sunt in pana de idei, dar curand o sa ma apuc de un fic original. Nici mie nu imi plac ficurile care sunt inspirate din animeuri..I think they're a little boring. Cel mai mult ma deranjeaza , cand scri un fic inspirat dintr-un anime , este ca trebuie sa respecti personalitatea personajelor.
Nu m-ai stresat deloc 3 . Mai vorbesc si eu cu oamenii [ cand citesc propozitia asta inteleg cum ca as vorbii cu animalele21 ] . So , daca mai ai intrebari , mi le poti pune 3
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Heya guyz! ~Kira.Kira~ 9 4.104 08-04-2008, 11:50 AM
Ultimul răspuns: Kyo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)