Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey guys!

#1
Salutari tuturor. Pai. . . într-un final mi-am învins lenea mea mult prea mare și mi-am făcut cont!
Pai, sa va spun ceva despre mine ca doar de aia mi-am făcut un subiect aici, asa-i : ))?
Numele meu e mai puțin important, dar dacă tot am ajuns acilea sa-l spun: Marina. Îmi ador numele și părintii ca mi l-au pus : ))
Am. . . stai, ah, da! 14, am 14 ani. Ma rog, peste câteva săptămâni împlinesc 15 (Uraa! Voi fi cu un pas mai aproape de moarte :]])
Mmm... ce sa va mai spun eu. . . Pai sunt zodia scorpion, urăsc sa depind de cineva, sunt calma(de cele mai multe ori), încrezătoare, puternica(din toate punctele de vedere:]]).
Am 1,70 (știu, știu. . . scunda>.>) , parul șaten închis iarna și deschis vara, ochii verzi vara și albaștrii iarna : D
Pfff. . . ce sa mai spun eu? Ah, da, uitasem! Sunt din București.
So. . . dacă aveți întrebări pentru mine o sa-mi facă plăcere sa răspund.
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#2
Bine, ai venit Marina! hug Sunt incantata ca te-ai alaturat comunitatii noastre si sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni, alaturi de mine, desigur 5 Am cateva intrebaaaari..
1. Ce anime-uri iti plac?
2. Personajul anime preferat?
3. Ce asteptari ai de la viata? >.>

#3
Buna Cătă! Thanks pentru primirea călduroasa. Dap, și eu sper sa-mi fac o grămadă de prieteni pe aici cu tine în frunte, desigur:]]
Pai ar cam fi cazul sa nu mai palavragesc atât și sa-ti răspund la întrebări căci [presupun ] ți-ai stors și tu creierii sa mi le pui.
1. InuYasha, Kaleido Stage, Sailor Moon[primul anime vazut de mine. Ce vremuri, ce vremuri!], Naruto, Blood+, Death Note, Kuroshitsuji, Gravitation, Bleach. Or mai fi câteva da` lenea asta. . .
2. Doar unul? Pai am mai multe da` fie. Il aleg peee~ (tobele va rog!) Bine, bine. Spun doi( nu trebuie sa ma implorați: Glumesc. )) ) Sebastian din Kuroshitsuji si Yuki Eiri din Gravitation.
3. Am mai multe, dar mi-as dorii sa devin doctor chirurg : D.
Thanks pentru întâmpinare și întrebări și mai vorbim noi. E destul timp!
Pai aștept și alte întrebări^^
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#4
Salut.
LOL, tu ai 1,70 şi zici că eşti scundă? Eu am abia 1,65. Eu sunt scundă.
Ma rog, intrebări:
1. Îţi place să asculţi muzică?
2. Ce gen/genuri?
3. Cântăreţi preferaţi?
4. Tu cânţi la vreun instrument?
5. Ce alte hobby-uri mai ai?

Cam atât. Distracţie plăcută pe site.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#5
Buna Unia! Pai da, mie chiar mi se pare ca sunt scunda, as vrea sa fiu mai inalta!
Tu cati ani ai?
Acum sa raspund la intrebarile tale:

1. Îţi place să asculţi muzică?
Pai da, imi place, dar nu exagerat de mult.

2. Ce gen/genuri?
Nu pot sa spun ca ascult un anumit gen. Ascult de la toate ce melodie, respectiv melodii imi plac.

3. Cântăreţi preferaţi?
Pai tot ca mai sus!

4. Tu cânţi la vreun instrument?
Dap. La chitara bass, electrica si tobe.

5. Ce alte hobby-uri mai ai?
Imi place sa desenez, sa scriu, sa dansez[ador lucrul asta], sa inot, sa cant, sa stau la calculator[logic! Adica. . . sa fim seriosi, cui nu-i place?]

Merci pentru itrebari Unia si sper sa devenim prietene asta daca si tu vrei, desigur!
Zbye si ne mai citim pe forum.
Deci. . . alte intrebari? ;; )
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#6
Marina se pare ca amandoua suntem din Bucuresti, poate o sa ne intalnim candva. Te admir ca-ti place numele tau, mie nu imi place numele meu 21 Imi cer scuze.
Intrebari:
~ De ce ti-ai ales acest avarat?
~ Esti mai mare ca mine. Iar acum intrebarea: Cum este viata la 15 ani?
~ Cum te-ai descrie in 3 cuvinte?

#7
Welcome to AnimeZup!
Vin cam tarziu findca eram suta la suta sigura ca am dat comment aici cu urari . Ahh . . . scoala tampeste .
AnimeZup te primeste cu bratele deschise si cu cele mai calduare " bun venit " - uri de pe tot globul . Deja prieteni ti - ai facut si vad ca esti destul de activa .
Iti urez o sedere placuta p ' aici si sa te distrezi cad de mult ai putea dar sa respecti si regurile .

Ja ne '
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
Alohha si wellcome
1.70 si esti scunda?da eu la 1.62 ce sunt? Pitic de gradina? (inner me:se poate)
Lasand la o parte asta Wanna' be my new friend?(inner me:Luca'i crazy, yaoi addicted, cat lover, madly in love cu sebby din kuroshitsuji si....a da e super perv)
Next:
Care-i fructul care iti place (inner me: eu le detest pe toate in frunte cu merele)
Ai vre un animal?
Pe ce data esti nascuta?
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#9
Scz, scz ca raspund asa tarziu, dar eu nu pre dau pe la nou veniti24
~~Andreea~~
1. Nu mai stiu care l-am avut atunci, dar pe acesta l-am ales pentru ca il ador pe kakashi:X
2. Pai e frumoasa, ce pot sa spun!! o sa vazi si tu atunci cand o sa ai aceasta varsta21
3. Extrem de incapatanata!

cyber sex Faci colectie de nick-uri?24
Merci de intampinare si stiu ca o a ma distrez...defapt...o fac deja24

Luca
Bineinteles ca vreau sa fim prietene:X
Toate, imi plac absolut toate!
Dap... am o pisica. :X ador pisicile si tot ce tine de rasa lor..leii, panterele...etc24
Pe 25 octombrie 1995
Merci de intampinare!!!

Va rog sa ma scuzati! Parca am citit la regulile de aici[nu mai stiu sigur] ca nu mai ai voie sa poostezi dupa o saptamana...parca asa era...Dar, chiar vroiam sa le raspund...scuzele mele moderatorilor de aici>.>
[Imagine: o7k7f6.jpg]

Parfumul iubirii... -> Comm? 55
Wild Love[+18] -> Comm please 71

#10
Scrie asta la regulament? Eu nu am vazut 17 din pacate, ceea ce e cam naspa, dar daca userii au intrebari, de ce sa nu le raspund?
Bine ai venit, btw ^.^ si eu sunt noua!
[Imagine: mboi6o.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hi guys ! wolfie 3 3.476 10-05-2016, 10:38 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  *insert evil laugh* 'Ello guys ^^ CrazyHeels 5 2.243 09-11-2013, 02:02 AM
Ultimul răspuns: CrazyHeels
  Hey guys! Mitsukai Yoru 6 2.637 09-07-2013, 10:05 PM
Ultimul răspuns: Weiss
  Heyaa, guys ! ^.^ Wolfx . 3 1.863 08-02-2013, 04:35 PM
Ultimul răspuns: Wolfx .
  Hi guys:D AlienArtist 5 2.628 15-12-2012, 08:14 PM
Ultimul răspuns: AlienArtist
  Banzai!!Hello guys! Elya_Ella 10 4.892 05-12-2011, 05:13 PM
Ultimul răspuns: Azazel
  Hey guys! Sixpounder 10 4.686 11-10-2011, 02:42 PM
Ultimul răspuns: Julliette .
  Heey Guys, Loki here! :D Loki 24 11.084 16-09-2011, 11:52 PM
Ultimul răspuns: Loki
  Hello guys! Aimi 8 3.477 03-09-2010, 11:02 PM
Ultimul răspuns: Aimi
  Heya guys,sup.. Mystogan 9 4.001 17-08-2010, 10:20 PM
Ultimul răspuns: Mystogan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)