Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey all

#1
Well ... in primu rand vreau sa zic k sunt surprins sa vad atatia animelovers romani .. chiar nu ma asteptam ... Cunosc doar vreo 2-3 romani ce se uita la anime iar m-am alaturat forumului pt a imi face prieteni si amici cu care sa pot discuta despre anime.. avand in vedere k prieteni mei nu sunt pasionati ... deobicei ajung sa vb singur sau ma asculta da la final imi e frik sa cer o parere pt k stiu sigur k le-a intrat pe o ureche si a iesit pe alta 21 . Ma uit la anime de o perioada de 4-5 ani .. dar am luat pauza un an dat find k terminasem aproape toate animele, am continuat doar cu ongoing-urile , iar anu asta vazand kte serii noi apar m-am reapucat .
Si acuma kte cva despre mine... sunt baiat , locuiesc in brasov , age doesent matter 3 ...

#2
Bine ai venit pe Animezup, Mysth!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ok sunt primul ce-ţi urează bun venit Mysth, deci bun venit pe animezup!

Ce vârstă ai?
Zodie?
Scrii?
Desenezi?
Anime ÅŸi manga favorit?
Personaje favorite?
Cărţi favorite?
Ce muzică asculţi?
Ai văzut hangover 2 ? 21

Noroc şi distracţie plăcută!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#4
Ms mult pt urare .. deci :

Varsta : dupa cum am zis nu conteaza.. :p
Zodie : rac
Dak scriu : am avut tentatia sa o fac deoarece am o imaginatie prea bogata chiar.. da momentan nu
Dak desenez : chiar mi-ar place dar sunt cam antitalent la asta XD
Anime favorit : ei bine favorite am peste 10 .. si nu stiu cum as putea sa le clasez deoarece sunt stiluri diferite si le ador din motive diferite... e ca si cum m-ai pune sa aleg dintre apa si paine sa traiesc ... kteva din ele sunt : one piece, toradora, x-am d , elfen lied , saikano ,code geas, GTO, D.Gray-man ... etc
manga favorit : ei bine ... nu prea imi place sa citesc.. cel putin online... iar cum nu stau in japonia... dar din ce am citit as spune Let's Lagoon
Personaje favorite : iar m-ai lovit ... shirayuki mizore, luffy , yakumo(school rumble) , lelouch , Allen Walker , etc ..
Carti favorite : victima care ucide
Am vazut hangover 2 ? : da .. a fost genial , chiar dak deobicei in sequel majoritatea lucrurilor se repata , si sa int si in cazu asta.. tot mi-a dat acea senzatie de imi venea sa ies in oras si sa ma fac praf.. sa nu mai vb k am ras cu lacrimi 4

P.S. nice to meet ya :p

#5
Hey Mysth :] Nice too meet u. Eu sunt Diana, dar pe aici mi se spune Beki. Sper sa iti placa aici, sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni. Cu siguranta o a fie foarte usor :]] De asemenea, sper sa ramai mult timp printre noi, deoarece nu toti userii noi stau ceva pe aici ._. Si eu sunt fana a animeurilor, insa acum nu prea mai urmaresc, I don't know. Rar mai gasesc un anime care sa ma impresioneze >.< Si mie imi place Toradora, este anime-ul meu preferat dupa Nana :]] Ai vazut Hangover ? God, il ador 105 E comedia mea preferata in momentul acesta.
Intrebari...
1. De cine ti-a placut mai mult din Hangover?
2. Sporturi preferate?
3. Ai frati/surori?
4. Seriale tv preferate?

Well, cam atat. Nu stiu ce sa mai intreb. Inca o data bine ai venit si spor la postat.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#6
Buna Diana ma bucur sa te cunosc :
1: poi .. sa fiu sincer de Phil .. tipu a mai jucat si in yes man o alta comedie care ma impresionat
2: ei bine sportu meu preferat e tastatu si jocurile online ... glumesc.. hmm ... inotatul cred ...
3: nu .. din pacate (cateodata din fericire) nu am...
4: hehe .. sa incepem .. lost , heroes , prison break , dexter , smallville (pt o perioada) , familia bundy , friends & scrubs ... Smile

#7
Hallo, Mysth ! :]
Eu sunt Ruxandra Gabriela, încântată de cunoştiinţă şi alte lucruri de genul.
Willkommen! Adică îţi urez un bun venit călduros pe zup. Sper să te distrezi, să-ţi faci mulţi prieteni/prietene şi să fi cât mai activ. ^^
Păi, şi eu sunt puţin curioasă, deci am să-ţi pun câteva întrebări.
1. Cum te cheamă ? 15
2. Un film ce te-a surprins plăcut?
3. Ai văzut Trust? * e un film *
4. Dacă ai putea să călătoreşti, unde te-ai duce prima dată ? :]
Cam atât.
Bun venit again şi sper să ne mai întâlnim. ^^

Ruxi.
[Imagine: 887m.jpg]

Use your smile to change the world . Don't let the world change your smile

#8
Bună, Mysth ! Eu sunt Jess, încăntată de cunoștiință !
Sper să rămai pe zup, să-ți faci mulți prieteni și să te distrezi pe zup!
Am și eu căteva întrebări.

* Ce limbi străine cunoști?
* Ai animale de casă ?
* De ce nu conteză vărsta ta ?
* Care este animalul tău preferat ?

Cam atât, ți-au pus ceilalți destule întrebîri. Dacă am repetat vreo întrebare, scuză-mă.
Well, încă o dată bun venit pe zup! Ședere plăcută !
[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.

#9
buna ruxy :
numele : endry ... yea i know its a strange name.. but i got used to it XD
film ce ma surprins : well... 10 things i hate about you
trust : nu dar tocmai am vazut traileru si cred k o sa il urmaresc
sa calatoresc : hmm ... australia sidney i guess ..

hey jessie :
limbi cunoscute : romana , engleza, italiana , ungureste si sper k pe viitor japoneza ...
animale de casa : am avut broscute testoase si pisici ...
varsta : ei bine , de ce ar conta ? :p
animal favorit : veverite si pisici :p

nice to meet ya both Smile

#10
Hy ho you little jaibait,nice to meet you.Sper sa ai parte de fun cat esti p'aci pe la noi aicisa.acolesa.

Sa fim totusi si putin on-topic : HAI cinci ai ?! Daca da...add me, "GrandiosulMondial1996".

kthxbye
This curiosity completes us all and drives us all.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)