Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey ! XD

#1
Hey ! Ma numesc Darian si am doisprezece ani. Sunt din Timisoara la scoala L.P.S. "Banatul" Timisoara si fac fotbal de aproximativ sase ani. Anime-urile preferate.. mai bine zis anime-ul preferat este Naruto. Altele nu am vazut inca. Manga nu citesc.
Pai.. cam atat. Astept intrebarile voastre! bye

#2
Bine ai venit pe Animezup, Darian!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Te dezamagesc... nu am intrebari...

Multi inainte!

Urarile!

Sa ai o zi formidabila, plina de fericire. O sedere placuta pe aici, sa iti faci o parere buna despre forum.
Sa ai grija cu scoala.
Sa nu te accidentezi la fotbal.

Laaa... Laaa...

A da...

Orce problema sau nemultumire poti sa apelezi la moderatori.

Am spus ca fara intrebari... dar nu m-am putut abtine.

Culoarea preferata?
De unde ai aflat de Zup?

Cam atat. Nu vreau sa te asaltez chiar de acum, mai e timp =]]

Sper sa mai vorbim.


Ai citit regurile?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
Hey ! Fratemiu` :]] Nu credeam ca o sa gasesti pana la urma pe unde sa apari :]] Deci.. n-am ce sa te intreb ca stiu deja chestii despre tine :]] Asa.. vreau sa iti urez bun venit hug si ai zis pe mess ca nu ai trecut pe la Regulament.. atunci fugi pana acolo ca nu mori sti ? :]] Eu nu o sa invat regulamentul ca sa ti-l zic tie :]]
Ei bine.. sa iti faci multi prieteni si sa fi un user activ ! Vezi ca de nu te dau disparut :]] Sa nu stai pe aici doua ore si dupa aia sa bata vantul da ? :]]
Ei bine.. ne mai " citim " pe aici ! ^____^

#5
Pai culoarea mea preferata este albastru,si de Zup am aflat de la o buna prietena,pe care o consider o soraSmile

#6
Salutare..!!!!...bine ai venit printre noi numele meu e Melania dar poti sa-mi zici Mely..........sper sa-tifaci foarte multiiiiii prieteni si sa te distrezi la maximum.........si mie imi place Naruto....
Pai intrebari ar fi:
-Ce zodie esti?
-Muzica preferata?
-Hoby-uri
-Ce iti place si ce nu-ti place/?

Pai.....sa citesti regurile ....cam atat pot spune.....pe curand...bye.....Zuppy04
Fic-ul meu [color=#C71585]Sakura si dragostea

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23489




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)