Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey ! XD
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.

Darian

Hey ! Ma numesc Darian si am doisprezece ani. Sunt din Timisoara la scoala L.P.S. "Banatul" Timisoara si fac fotbal de aproximativ sase ani. Anime-urile preferate.. mai bine zis anime-ul preferat este Naruto. Altele nu am vazut inca. Manga nu citesc.
Pai.. cam atat. Astept intrebarile voastre! bye
Bine ai venit pe Animezup, Darian!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Te dezamagesc... nu am intrebari...

Multi inainte!

Urarile!

Sa ai o zi formidabila, plina de fericire. O sedere placuta pe aici, sa iti faci o parere buna despre forum.
Sa ai grija cu scoala.
Sa nu te accidentezi la fotbal.

Laaa... Laaa...

A da...

Orce problema sau nemultumire poti sa apelezi la moderatori.

Am spus ca fara intrebari... dar nu m-am putut abtine.

Culoarea preferata?
De unde ai aflat de Zup?

Cam atat. Nu vreau sa te asaltez chiar de acum, mai e timp =]]

Sper sa mai vorbim.


Ai citit regurile?
Hey ! Fratemiu` :]] Nu credeam ca o sa gasesti pana la urma pe unde sa apari :]] Deci.. n-am ce sa te intreb ca stiu deja chestii despre tine :]] Asa.. vreau sa iti urez bun venit hug si ai zis pe mess ca nu ai trecut pe la Regulament.. atunci fugi pana acolo ca nu mori sti ? :]] Eu nu o sa invat regulamentul ca sa ti-l zic tie :]]
Ei bine.. sa iti faci multi prieteni si sa fi un user activ ! Vezi ca de nu te dau disparut :]] Sa nu stai pe aici doua ore si dupa aia sa bata vantul da ? :]]
Ei bine.. ne mai " citim " pe aici ! ^____^

Darian

Pai culoarea mea preferata este albastru,si de Zup am aflat de la o buna prietena,pe care o consider o soraSmile
Salutare..!!!!...bine ai venit printre noi numele meu e Melania dar poti sa-mi zici Mely..........sper sa-tifaci foarte multiiiiii prieteni si sa te distrezi la maximum.........si mie imi place Naruto....
Pai intrebari ar fi:
-Ce zodie esti?
-Muzica preferata?
-Hoby-uri
-Ce iti place si ce nu-ti place/?

Pai.....sa citesti regurile ....cam atat pot spune.....pe curand...bye.....Zuppy04