Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey Lumee!! ^______________^

#1
Buna ma numesc Ely :bye: si am 15 ani,imi place sa desenez sa ascult muzica imi plac foarte mult animeurile si citesc manga recent.Anime-ul meu preferat este Naruto shippuden.Chiar daca inca trebuie sa sa-l vizionez.Am trecut pe aici din intamplare,caci eram in cautare de fan-ficuri pe google cu Naruto,asa ca am citit cateva si parerea mea este ca sunt grozave asa ca ma-m gandit sa imi fac cont,pentru ca pare foarte intersant acest sait si am inceput sa citesc ficuri recent.^____________^ Sper sa-mi fac prietenii pe acest forum.:pls: PS:Nu ma descurc prea bine cu przantarile :eto: dar sper ca o sa-mi fac prietenii 4. [/b]

#2
Bine ai venit pe Animezup, elyLoveAnime!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Neata Ely!
Inspiratia nu ma lasa sa spun multe la ora asta deci o sa incep cu intrebarile:

Manga sau comics book?
Hentai vs Yaoi/Yuri?
Ce te fascineaza asa mult la Naruto?
Citat:sait
=site
Have fun!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#4
@Azazel, la chestia cu "sait"-ul vroiam sa ii atrag si eu atentia, dar poate a fost din neatentie. 21 Nou-venitii trebuie sa fie bine tratati, ca si restul userilor.
Si buna Ely. Care e numele tau real? Fiindca nu cred ca Ely este.
Care e culoarea ta favorita?
Ce profil esti la liceu?
Ce gen de muzica asculti?
Desenezi, canti? Ai vreun talent sau iti place sa practici ceva anume?
Distreaza-te si fii activa.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Bună Ely :3 Bine ai venit pe zup ! ^^
Am şi eu ceva întrebari 39
- Cum te vezi peste 10 ani ?
- Twix-ul stâng sau drept ?
- Care e personaju' tau preferat din Naruto Shippuden ?
Şi cam atât. Prieteni o să-ţi faci, stai liniştită. Useri de pe zup sunt foarte prietenoşi.
Îţi urez încă o dată bun venit şi DISTRACŢIE PLĂCUTĂ ! :'3
[imghttp://2.bp.blogspot.com/-erFPcwQ6xiE/UKHn5zzMAAI/AAAAAAAAGKo/sG9qQxPj0mA/s1600/tonari.PNG8.PNG[/img]

@Fiction 's edit: Te rog pune-ti imagini de dimensiuni mai mici la semnatura. Cu siguranta nu de 1000+ pixeli. Danke schon.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Konnichiwa!!!^______________^ anaoha 6 2.821 16-10-2010, 01:34 PM
Ultimul răspuns: anaoha


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)