Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey Lumee!! ^______________^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna ma numesc Ely :bye: si am 15 ani,imi place sa desenez sa ascult muzica imi plac foarte mult animeurile si citesc manga recent.Anime-ul meu preferat este Naruto shippuden.Chiar daca inca trebuie sa sa-l vizionez.Am trecut pe aici din intamplare,caci eram in cautare de fan-ficuri pe google cu Naruto,asa ca am citit cateva si parerea mea este ca sunt grozave asa ca ma-m gandit sa imi fac cont,pentru ca pare foarte intersant acest sait si am inceput sa citesc ficuri recent.^____________^ Sper sa-mi fac prietenii pe acest forum.:pls: PS:Nu ma descurc prea bine cu przantarile :eto: dar sper ca o sa-mi fac prietenii 4. [/b]
Bine ai venit pe Animezup, elyLoveAnime!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Neata Ely!
Inspiratia nu ma lasa sa spun multe la ora asta deci o sa incep cu intrebarile:

Manga sau comics book?
Hentai vs Yaoi/Yuri?
Ce te fascineaza asa mult la Naruto?
Citat:sait
=site
Have fun!
@Azazel, la chestia cu "sait"-ul vroiam sa ii atrag si eu atentia, dar poate a fost din neatentie. 21 Nou-venitii trebuie sa fie bine tratati, ca si restul userilor.
Si buna Ely. Care e numele tau real? Fiindca nu cred ca Ely este.
Care e culoarea ta favorita?
Ce profil esti la liceu?
Ce gen de muzica asculti?
Desenezi, canti? Ai vreun talent sau iti place sa practici ceva anume?
Distreaza-te si fii activa.
Bună Ely :3 Bine ai venit pe zup ! ^^
Am şi eu ceva întrebari 39
- Cum te vezi peste 10 ani ?
- Twix-ul stâng sau drept ?
- Care e personaju' tau preferat din Naruto Shippuden ?
Şi cam atât. Prieteni o să-ţi faci, stai liniştită. Useri de pe zup sunt foarte prietenoşi.
Îţi urez încă o dată bun venit şi DISTRACŢIE PLĂCUTĂ ! :'3