Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey Hey

#1
Hey hey eu sunt Georgiana insa prieteni imi spun Geta,amuzant nui asa21.Imi place sami traiesc viata la maxim si sa profit de fiecare minut.Sunt o fire prietenoasa,nebuna si iubitoare in unele momente cu persoanele care merita.Sper sa ne intelegem si daca aveti intrebari sau nelamuriri spuneti-mi.Va pupacesc pupic pupic

#2
Bine ai venit pe Animezup, Geta^_^!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#4
Buna Geta, incantat de cunostinta, ma numesc Florin si ascult manele <3

Care esti animeul tau favorit ?
Cate hentai ai vazut pana acum ?
Ce stil de anime preferi in general ?
Ce inseama Inu pe japoneza ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#5
Buna. Inca cineva pe animezup. Ma bucur sa te cunosc. Eu am doar o intrebare: iubesti yaoi?

#6

#7
Nu-ti place yaoiul? o.o Nu-ti place YAOIUL? o_o NU-TI PLACE YAOIUL? O_O *Da, dramatizez pentru ca eu il ador*
Asaaa, bun venit pe la noi, distractie placuta, happy posting, bla bla bla. Sper sa-ti faci multi prieteni :3
A, da, o intrebare: Care e culoarea ta preferata?

P.s. @Dr. Forst, inu=caine. B??, asa pr*asta sa fi si sa nu te gandesti la Inuyasha? Inu-yasha! -.-
[Imagine: oh0j9c.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)