Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey ^.^

#11
Yo, Camichu, noi doi deja ne-am cunoscut pe chat, dar nah, nu strica sa iti urez bun veni si aici, asta pentru a-ti demonstra inca o data cat de generos, prietenos si awesome pot fi 10. Ce sa zic, sper sa te simti minunat in aceasta comunitate, sa gasesti subiecte interesante la care sa participi cu o opinie ce cu siguranta este una interesanta si pe care noi toti am dori sa o citim si de ce nu, sa iti faci poate si amici buni pe parcursul acestui proces.

Si eu urmaream Naruto asta pana cand a inceput sa exagereze cu fillerele plictisitoare, stagnand actiunea principala in repetate randuri, insa mi-am propus ca in viitorul apropiat sa il reiau, deoarece parca incep totusi sa devin nostalgic dupa luptele epice din acest serial. Nu sunt genul care sa puna intrebari directe userilor, insa as intreba daca iti place vreun sport anume sau daca ai practicat vreunul pana acum? Ma consideri un user fermecator (intrebare optionala) 21

Bafta cu examenele, sa iei notele pe care le doresti si sa ajungi la liceul pe care il vrei....si eu dau de licenta anul acesta, prin urmare avem amandoi de tras pana in vara Smile
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#12


Heey, Ro! Merci frumos pentru urari, imi dovedesc cat de generos, prietenos si awesome esti tu^^ Eu m-am lasat de Naruto acum doi ani si am ramas la episodul in care Sasuke si Naruto se lupta la cascada deci, sunt foarte in urma.
Acum sa-ti raspund si la intrebari:3
N-am practicat niciun sport pana acum, dar mi-ar face placere sa joc basket. Si da, esti un user fermecator21
Avem de muncit ce-i drept amandoi. Multumesc frumos Ro, bafta si tie! hug
Take care

#13
Eu una nu stiu unde vreau sa merg exact, dar am de ales intre filologie si matematica-informatica. Mai am destul timp la dispozitie ca sa iau o decizie.
Te inteleg perfect in dificultatea de a alege un singur personaj. Iti plac prea multe ca sa alegi unul singur 21
Si mie imi place mult sa citesc. Imediat cum termin o carte, urmatoarea zi incep alta. Sunt client fidel la biblioteca ^.^.
Te uiti la seriale? Daca da, la care?
Astepti cu nerabdare banchetul sau nu te omori dupa petreceri?
Daca vrei sa mai vorbim, sau daca ai nevoie de ceva, da-mi mesaj privat. Imi place sa cunosc persoane noi*smile*.

#14

Ali12
Matematica-informatica?Oh, Dumnezeu sa te ajute21 Eu n-as fi ales profilul ala pentru nimic in lume, detest matematica. Da, ai dreptate;chiar sunt prea multe personaje awesome ca sa poti alege un preferat.
Da, ma uit la seriale. Acum ma uit la Pretty litttle liars, TVD si vreau sa ma apuc de Goosip Girl si AHS. Tu? Ce seriale urmaresti?
Sincer chiar astept banchetul, am niste colegi super si stiu cum sa se distreze si fiindca e ultima petrecere a noastra, o astept cu nerabdare(:
O sa-ti dau un mesaj zilele astea, esti de treaba *take care*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)