Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hey ^.^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Buna tuturor! Eu sunt Camelia, prietenii imi spun Cami. Am 14 ani si 6 luni, clasa a VIII-a... va dati seama ca astept cu nerabdare examenele! * mai ales examenul la mate, va fi o incantare *
Nu stiu ce sa mai spun despre mine, nu am o culoare preferata, niciun gen de muzica preferat...Primul anime vazut a fost Naruto si de atunci a ramas in sufletelul meu, awwh
Mda cam atat imi pare rau ca doar atat ma duce capul
* am mai avut conturi aici, dar mi-am tot uitat parolele*
Sper sa ne intelegem! k'bye SmileSmileSmileSmile
Bine ai venit pe Animezup, Camichu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Hello Camichu and welcome. Imi aduci aminte de anime-ul Kamichu, il vizionam pe Animax pe clasele 5-8 . Ah, Naruto, da. Nu mai tin minte de cate ori am plans la anime-ul asta, sa fiu sincera devine ridicol. Dar tocmai de aceea iti inteleg sentimentele. Nu te stresa in legatura cu examenele, ca o sa vina mai greu de atat. Si unul cate unul, o sa le treci.
Sper sa te distrezi aici, pe site. Bye!
Multumesc frumos pentru incurajari si intampinare, DeDal N!
Take care
Si eu am plans la Naruto T.T
Hey, Cami si bine ai venit pe Animezup...multa bafta cu examenele
Cateva curiozitati am si eu, daca se poate:

1. Iti place sa citesti?daca da ce gen?
2. Iti place ciocolata?
3. Iti place sa scrii sau sa desenezi?

Bun venit inca o data pe Animezup si multa bafta in continuare~

Have a nice day and a happy posting~
Yo, girl. Im a gansta. Im the boss here. So you better have funn. Yo.yo.

lol.

Thats not me.

grr.

EH. Here I am. Eu sunt Sushi, nice to meet you ?i sper s? te distrezi pe aici ?i s? i?i faci mul?i prieteni. Happy posting ?iiii...mult succes cu examenele!
Hei, Cami! Bine ai venit printre noi, sper sa ne intelegem bine ^_^. Eu ma numesc Alexandra si am tot 14 ani. Succes la examene!
Ca si tine sunt tot un fan Naruto si sunt cu episoadele la zi din Naruto Shippuden.
La ce profil vrei sa mergi la liceu? Intreb doar din curiozitate*smile*.
Care e personajul tau preferat din Naruto? Si de ce?
Iti place sa citesti? Care e cartea ta preferata?
Cam atat mi-a venit acum in minte. Sper sa mai discutam si pe alte teme, o zi buna iti doresc! Smile


Hei, Lavi! Multumesc de intampinare si urarile de bine.
Acum, sa-ti raspund si eu la curiozitati:
1. Da, citesc orice prind. Chiar acum cateva zile am terminat o carte si azi am inceput alta.Nu cred ca am un gen preferat...tot ceea ce implica actiune, iubire si chestii paranormale e ok pentru mine21
2. oaaoaoaoaoaoa cu asta m-ai prins. normal ca-mi place ciocolata, cui nu-i place?
3. Cand eram mai mica desenam din placere, dar nu pot sa zic ca am talent...si da, imi place sa scriu, dar nu ma prea omor cu asta. Doar cand am inspiratie, timp si chef. *prin vacante*
Multumesc ca ai trecut pe aici si m-ai intampinat. Iti doresc un sfarsit de saptamana frumos, take care

Buna si tie, Geesushi! Multumesc de intampinare mey, esti foarte draguta * nu, nu sunt o cocalara, dar ma amuza* Si mie-mi pare bine ca te-am cunoscut, multumesc frumos pentru urarile de bineee! Take care

Te salut si pe tine, Alexandra:3 Iti urez si eu succes cu examenele. O sa avem nevoie(:
Eu nu sunt la zi cu episoadele din Naruto. Ba mai mult, sunt in urma de tot. Eu as vrea mai departe la filologie. Tu?
Personajul preferat zici...hm, Tsunade cred21 Mereu mi-a placut de ea ca persoana si are un caracter foarte tare plus ca e o tipa foarte dezvoltata *haha* mmm nici nu stiu, nu cred ca am un personaj preferat, dar de ea mi-a placut intr-un mod mai special. De aici reiese ca ea e preferata mea, dar nu e, n-am avut preferati *doh las-o balta21)*
Da, imi place sa citesc foarte mult. Cartea mea preferata e "O relatie periculoasa" de Amanda Quick.
Sper sa ne cunoastem mai bine, ai grija de tine.
Buna! Ma bucur sa te cunosc, Eu sunt din decembrie dar nu intru prea des asa ca practic sunt noua! Se pare ca sunt mai mica ca tine (cu 2 ani). Am si eu o intrebare(nu stiu daca e permisa nu imi aduc aminte si mi-e lene sa ma uit) Ziua ta e nastere e in luna a 7a? Daca da in ce zi?(scuze daca par interesata de chestiile personale dar asta e!)
Heeey Iulika
Nu, nu este in luna a 7a. E in luna a 8a, pe sase. E in regula, nu ma deranjeaza.
Ai grija de tine!
Pagini: 1 2