Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey! ~.^

#1
"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Akiii!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey there, Luiza! 4 Bun venit in umila noastra comunitate.

Tin sa-ti zic ca mi-am facut deja o impresie buna despre tine pentru ca te-am remarcat de ieri postand. You go, girl, tot asa! Imi pari o tipa simpatica si cred ca te vei integra si-ti vei face prieteni repede.

Oh, si Yuyu Hakusho! <3 Kurama! <3 Da, mai ai niste bile albe de la mine.

Posteaza cat de mult, fii cuminte si daca ai vreo probleme contacteaza un mod sau un admin (avem id-urile la profil toti). O seara faina sa ai! ^^
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#4
"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

#5
Bine ai venit! Ma bucur ca ti-ai facut topic.
Iti place sa desenezi, scrii, fotografiezi sau sa canti?
Care e culoarea ta favorita?
Citesti si manga-uri? Daca da, ne poti spune si manga-uri ai citit de curand (daca a fost vreunul)?

Sper sa te distrezi si sa postezi cat de mult poti sau cat de mult vrei. Esti foarte activa deja si asta e minunat sa vezi (de obicei cei noi intra si nu stau foarte mult, dar se mai intampla).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
Bine ai venit pe AnimeZup, Aki-chan!
Cati ani ai? Daca ai peste 18 ani, ma poti contacta pe mine! Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

#7
Bine ai venit, Luiza!
Sper sa ai o sedere placuta aici, vad ca deja esti foarte activa in ceea ce priveste postatul. Avem cateva concursuri lunare care ar putea sa te intereseze, asa ca arunca un ochi pe acolo cand ai timp.
Daca ai nelamuriri/intrebari/probleme/sugestii nu ezita sa-mi dai un mesaj privat sau pe mess (gasesti id-ul la profil).

Be good 3
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#8
"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

#9
Albastruuu~ * jumping like a crazy monkey * Da, fana albastru. ^^
Clau e numele, btw~ Nice to meet you and welcome. Hmm... A intrebat cineva de muzica? Daca nu, atunci: ce muzica asculti? Un artist/gen? Carti citesti? Daca da, ce fel de carti? Gen/autor/carte.
Care sunt cuvintele ce te caracterizeaza cel mai bine? Un numar preferat? Si, the last question: Care e emoticoul tau preferat? * another random question * See ya~ ^^
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#10
"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)