Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey !

#1
Heya ! <3 Eu sunt Alexa. Sunt din Bucuresti, mai exact cartierul Voluntari si peste o luna fac saisprezece anisori. Ador culoarea turcoaz si pisicile. Am trei pufosenii adorabile pe care le iubesc enorm : Maya, Mita si Misu. Nu sunt nici foarte slaba, dar nici grasa, potrivita pot zice, normala. ^.^ Blonda natural, dar sunt vopsita roscat de vreun an, am ochii cenusii si vara verzi, Am doar 1.60 siiiii ador sa cant. Iubesc sa ma copilaresc, desiiii sunt destul de matura pentru varsta mea din cauza unor probleme in familie. Sunt o fire destul de sensibila si am prea multa incredere in oamenii uneori. Sper sa ma inteleg cu toti si sa-mi fac prieteni. Ma primiti si pe mine, asa-i ? ^.^
Unde se termina visele, moartea respira
Doar luna si urletul de lup ma inspira
Traieste-ti visl daca nu ai curaj sa traiesti
Ca un copil batran dependent de povesti.
[Imagine: CatGirl_Signature_by_BarasDesign.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, kitty!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
N-ai zis nimic de anime-uri. In mod normal, e un site dedicat anime-urilor.
But now, that I find out your cat's name my life is complete.

Ei bine, bun venit aici, have fun, respecta regulile, daca ai vre-o problema apeleaza la Syryus. Sau la verzisori, sau albastri sau oricine.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#4
Pis pis pis ! am un peste mic ! :pls:

Citat:Sunt o fire destul de sensibila si am prea multa incredere in oamenii uneori. Sper sa ma inteleg cu toti si sa-mi fac prieteni. Ma primiti si pe mine, asa-i ? ^.^

Nu te a invatat nimeni ca nu tr sa ai incredere in oameni.

Oricum te primim daca miauni de zece ori !

#5
Pai, cum zicea Stormrage, nu am zis nimic despre animeuri.
M-am uitat la destul de multe, Highschool dxd find printre preferate, precum si Naruto si Inuyasha, care sunt clasice deja.
Am vazut si vreo 3 sau 4 animeuri yaoi, printre care si Gravitation plus cateva yuri, dar nu mai imi vine in minte niciun nume. Oh, si bineinteles, animeul copilariei mele : Kaeido Stage. Nu ratam niciun episod cand era difuzat pe animax. 9
DreamsKeeper: Meaoo X 10. 15 Si daca te referi la zodia pesti cu expresia " am un peste mic " sa sti ca sunt sagetator. Da, sunt o anomalie a astrelor. :bv:
Unde se termina visele, moartea respira
Doar luna si urletul de lup ma inspira
Traieste-ti visl daca nu ai curaj sa traiesti
Ca un copil batran dependent de povesti.
[Imagine: CatGirl_Signature_by_BarasDesign.jpg]

#6
(17-11-2012, 12:16 PM)kitty A scris: Da, sunt o anomalie a astrelor. :bv:


Asa e ! mai ales generozitatea pe banii altora 21) gata vad ca iti place aventurile deci am pe cine sa provoc .

Din cate stiu santeti aroganti , iar pana va ganditi la niste planuri va retrageti in coltul camerei. :s:

Oricum daca nu ai cu cine sa vb.. sant disponibil.

#7
Asa or fii alti sagetatorii, dar eu nu ma regasesc in categoria lor. Poate ar fii trebuit sa ma nasc in alta zodie. 21)) Aroganta nu sunt, decat foarte tupeista [ stiu, stiu ca e un fel de paradox avand in vedere si sensibilitatea de care dau dovada in momentele mele de slabiciune ], dar asta e, iar in legatura cu planurile, nu prea imi fac. In general sunt spontana si actionez dupa instinct.
Unde se termina visele, moartea respira
Doar luna si urletul de lup ma inspira
Traieste-ti visl daca nu ai curaj sa traiesti
Ca un copil batran dependent de povesti.
[Imagine: CatGirl_Signature_by_BarasDesign.jpg]

#8
Densitatea de greseli gramaticale din topicul asta este mult, mult prea mare.

Bine ai venit kitty, sper sa iti placa pe la noi. Daca ai ceva probleme apeleaza la secretara mea, Stormrage.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#9
Nu sunt secretara lui. Everything is a lie! Somebody stole the banana!
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#10
Lol, sagetatoare blonda care iubeste pisicile... Sounds like me alright 21, especially the part with slapping people... with a shovel. Nu ai zis? Dar ai gandit-o la un moment sau altul, asa-i 15?

Well, bine ai venit printre noi, sunt curioasa cam cum te vei comporta si integra pe aici.

Eu sunt Lia, dupa cum imi spune toata lumea, daca ai nevoie de ceva sau ai vreo intrebare, pot sa ma contactezi sau sa dai de Aly si Syryus (grammar nazi-ul de mai sus).

Iti place sa citesti? Ai vreun gen favorit daca da?

Ps: E Kaleido Star.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)