Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey! ^.^

#1
Hello! Numele meu e Andrea si deoarece sunt o mare fana anime am zis ca acest forum ar fi potrivit pentru mine 71 Anime-urile mele preferate sunt Fairy Tail, Vampire Knight, Kuroshitsuji, Katekyo Hitman Reborn, Ao No Exorcist. Citesc si manga, ii admir mult de tot pe cei care o creeaza. Imi place sa desenez, citesc, scriu povesti, vizionez filme, seriale, anime-uri, sa ascult muzica, sa dorm, sa gatesc, sa rasfat orice pisica imi iese in cale... Sa va spun si cate ceva despre personalitatea mea 4 De obicei sunt o fire vesela si cu mult mult chef de viata, dornica de ceva actiune (imi plac drumetiile) dar am si zile, momente cand sunt linistita, plictisita chiar. Ma inteleg bine cu persoanele modeste, care au ceva in comun cu mine, cineva care nu este plin de sine si nu se da in spectacol mereu. Cam atat despre mine, daca mai vreti sa ma intrebati ceva e ok XD

#2
Yo! Bun venit pe zup Andrea si mie imi plac muuult Fairy Tail, KHR (katekyo hitman reborn) si Ao no Exorcist (la celelalte doua nu mi-am facut inca o parere pentru ca sunt pe la primele episoade)
Deci sa incepem:
1 La ce capitol/episod ai ajuns la KHR si fairy tail?
2 Ai citit si mangaul la ao no exorcist? (este inca on-going)
3 Ai spus ca iti place sa desenezi, ai sa iti descizi un topic la FanArt cu lucrarile tale?
4 Care e personajul tau preferat din KHR? (dupa nick-ul tau as putea spune ca Mukuro)
Have fun! ^^
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#3
La ambele am vazut tot anime-ul, toate episoadele si manga am inceput sa o citesc de unde s-au sfarsit episoadele, dar am mai citit si capitole din urma.
La Ao No Exorcist nu am citit decat vreo doua capitole din manga, vreau sa o citesc toata de la cap la coada pentru ca este foarte diferita fata de anime Smile
Hmmmm... da, cred ca as putea sa imi deschid, desi nu sunt chiar foarte talentata dar exersez si vreau sa devin mai buna.
Personajul meu favorit e Chrome Dokuro, m-a fascinat inca de la prima sa aparitie 71




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)