Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hey ^.^

#1
Hey lume! Ma numesc Timeea, am 15 anii [fac in 01 ian.] Prietenii imi spun Timi deci sunteti bine veniti sa imi spuneti asa. Asi vrea sa ma pot integra bine printre voi si sa imi fac multi prieteni.
Nu va mai spun nimic deoarece nu prea stiu ce asi putea spune ?"
Astept intrebari de la voi^^

#2
Bine ai venit pe Animezup, Sign of hell!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit Timi hug Btw, încearcă sa editezi postul şi să scrii cu negru * no pink *
Now, sper să te distrezi pe-aici with no spam ro warn o.o
Întrebăăăări 5 :

1. Ce muzică asculţi ?
2. Hobby-uri ?
3. ÃŽÅ£i place yaoi-ul ? Dar yuri ?
4. Cum ai descoperit animezup-ul ?
5. Ce mâncăruri preferi ?

PS : Dacă ai nelămuriri, mă poţi întreba ce vrei la profil ^^ . See ya'.

#4
Sa iti raspund la intrebari^^
1. Ce muzică asculţi ?-->> Orice in afara de manele sau melodii ce ma pot zgaria pe creier.
2. Hobby-uri ? -->> Mai desenez dinc and in cand dar nu prea am timp, scriu ficuri si ma ocup si eu de forumul meu.
3. ÃŽÅ£i place yaoi-ul ? Dar yuri ?-->> Da imi place yaoi-ul atata timp cat nu e prea mult, si yuri imi place destul de mult^^
4. Cum ai descoperit animezup-ul ?-->> Prin intermediul unei prietene [ de mangazup stiam de mult si chiar ditesc des.]
5. Ce mâncăruri preferi ?-->> Sa fiu sincera, pizza [cui nu ii place?]
Merci de intrebari >:d<

#5
Buna!
Am ajuns si eu pe aici...
Bine ai venit Sign of hell pe animezup.
Iar acum intrebariile:
1. Ai animal, daca da, din care e?
2. Ce iti place sa scri mai mult, poezii sau proza?
3. Ce culoare iti place cel mai mult?
And the last one...
4. Will you be my friend >:d< ?

Cam atat pentru azi...

Ciao!
Freedom is power!
And I can use that power!

#6
Hey, dear^^ Ma bucur ca ai trecut si tu pe aici, sa iti raspund la intrebari >:d<
1. Ai animal, daca da, din care e?-->> Am o pisica persana si la sat un dalmatian.
2. Ce iti place sa scri mai mult, poezii sau proza?-->> Pai..la poezii nu ma prea pricep am scris si eu una sau 2 in viata mea. Deci prefer proza.
3. Ce culoare iti place cel mai mult?-->> Turcuaz, roz, negru si albastru.
4. Will you be my friend?-->> Mai intrebi? Be sure!

#7
Willkommen and have fun.

Deci :
De unde esti ?
Ai facebook ?
Play games ?
si una random ... cat de lung iti e paru ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#8
Hey! Thx pt. intampinare.^^
Sa iti rapund si tie la intrebari 4
De unde esti ?-->> Sunt din Lugoj, jud Timis.
Ai facebook ?-->> Nu, nu am facebook, parerea mea este ca din moment ce am yahoo nu mai am nevoie de alte mijloace de comunicare, de ce sa imi pun pozele pe facebook sa le vada toata omenirea si pe deoparte, facebookul nu este facut pentru comunicare ci pentru a tine evidenta populatiei, adica este ceea mai mare baza de date din lume.
Play games ?-->> Da ma joc jocuri. De curand ma jucam Starry sky si imvu dar de la imvu am luat niste virusi nu prea placuti.
cat de lung iti e paru ? -->> Pff.. in vara il aveam pana la jumatatea spatelui.. acum m-am tuns bob si il am in fata pana la umeri in spate pana la ceafa. Pot spune ca ma simt dezbracata>.< Astept sa imi creasca parul.. T^T [m-am tuns pentru ca aveam varfurile despicate mai ales ca foloseam placa des(parul meu e mai ondulat)]

#9
Bunăăă Timi .: ) Bine ai venit pe Zup . Întrebări nu pun că mă doare un pic mânuţa şi mna : )) Oricum, sper săţi faci mulţi prieteni aici pe zup . Ăm cam atât . Ciau ! :]
[Imagine: touhou-sayori-works-23662058db_large.jpg]

#10
Neaţa` Timi! :] [I know, it'z afternoon o.O ]
Deci, Welcome-Welcome!! ^.^
T-r-t-r......etc.
Fara intrebari pentru ca nu sunt genul sa te sufoc cu milioanele de intrebari colorate . :]
Deci, Have fun!
pupic [La obieect 5 <3 ]
:bye:
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)